با شرکت های تطبیق عدالت اجتماعی و کمک های مالی کارکنان وردپرس برای افزایش سهم

برخی از شرکت ها شده اند حمایت سهم به سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در سطح شرکت, اما این تنها راه آنها را از ن

توسط AKHBAREMAAAA در 23 خرداد 1399

برخی از شرکت ها شده اند حمایت سهم به سیاه و سفید زندگی می کند موضوع در سطح شرکت, اما این تنها راه آنها را از نظر مالی کمک به حمایت از این جنبش است. اپل و گوگل و دیزنی و دیگران نیز تطبیق کارکنان خود را کمک به عدالت اجتماعی قرار گرفتند. برخی از کارکنان وردپرس و بسته بندی کمک های مالی از طریق رسانه های اجتماعی برای افزایش تاثیر است.

مانند بسیاری از شرکت ادوبی به تازگی دو برابر شده همسان آن کارکنان کمک به سازمان های غیر انتفاعی.

Adobe کارمند آندره مارتین جانسون جونیور گفت که تحت فشار قرار دادند و او را به جمعی خود کمک های مالی به NAACP صندوق دفاع حقوقی و دیده بان حقوق بشر. مردم می تواند او ارسال پول به او می دهد از طریق نرم افزار Adobe و کمکهای مالی خود را بیشتر.

بنابراین او posted on Twitter و Instagram.

"بسیاری از مردم شروع به resharing پست من. من در گرفتن کمک های مالی از مردم که من حتی نمی دانم از نوع سوم ردیف اتصالات, اگر شما خواهد شد, و آن را واقعا فقط snowballed" جانسون جونیور گفت.

او مطرح شده بیش از 7000 دلار. که اضافه می کند تا به بیش از $21,000 در کمک های مالی.

جیمی پری که مطالعات در محل کار تنوع در دانشگاه کورنل گفت: مطابق با مشارکت یکی از راه های شرکت نشان می دهد کارکنان خود آنها می دانند که چه خبر است در حال حاضر.

"کلمات مطابقت عمل و در نتیجه کارکنان احساس بهتری در مورد محل که در آن کار می کنند" پری گفت.

بیش از دو هفته گذشته عدالت اجتماعی سازمان را مطرح 600 میلیون دلار با توجه به یعقوب هارولد از پرده, یک سازمان غیر انتفاعی که آهنگ های دیگر سازمان های غیر انتفاعی و پایه است. که تا آنجا که آنها می خواهم مطرح شده در دو سال گذشته.

هارولد گفت: محبوبیت این برنامه های تطبیق "است که گویا از این قدرت سیاسی است که بسیاری از کارکنان و فشار است که مدیریت احساس از نیروی کار خود را به شرکت در این مسائل مهم اجتماعی است."

و توسط کارکنان هارولد یعنی آنهایی که هنوز در رکود است.

"کارکنان که در حال گوش به تمایل به کسانی که بسیار ماهر هستند و شاید سخت تر به جای" او گفت:.

جانسون جونیور گفت: او تعجب نیست زمانی که ادوبی دو برابر تطبیق آن سهم. اما او "نیز بود مانند ناگهان با قدردانی یا چیزی شبیه به آن به دلیل شما می دانید شرکت های فن آوری در گذشته باید واقعا به حال شهرت underemploying مردم رنگ."

اما او گفت: این یک گام در مسیر درست است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن