با شرکت در استقراض ولگردی و قانونی شکنی فدرال رزرو گسترش وام backstops

فدرال رزرو را نجات برنامه شامل پشتیبانی برای بدهی های شرکت های بزرگ بازار است. تغذیه صندلی جروم پاول ذکر کرده

توسط AKHBAREMAAAA در 25 فروردین 1399

فدرال رزرو را نجات برنامه شامل پشتیبانی برای بدهی های شرکت های بزرگ بازار است. تغذیه صندلی جروم پاول ذکر کرده است نگرانی خود را در مورد بدهی های شرکت های بزرگ در سطح گذشته است. فدرال رزرو پنج شنبه اعلام کرد که در آن در حال گسترش است به حمایت خود از "backstop" طیف وسیع تری از کسب و کار وام.

بدهی شرکت های بزرگ از محدوده امن سرمایه گذاری درجه بدهی به مخاطره بالا عملکرد اوراق قرضه. چاک Tomes یک مدیر نمونه کارها در Manulife مدیریت سرمایه گذاری گفت: هر راه شما آن را تکه تکه بیش از 10 سال گذشته شرکت های بزرگ شده اند قرض گرفتن مقدار زیادی از پول.

"این بیشتر که آن را به حال شده است در یک تاریخی بر اساس" Tomes گفت. همه که بدهی شرکت های بزرگ شده است جذاب به سرمایه گذاران صندوق های بازنشستگی شرکت های بیمه و صندوق های متقابل و ارز داد و ستد وجوه است. و با منفی نرخ بهره در اروپا و ژاپن Tomes گفت: سرمایه گذاران خارجی دنبال شده است در اطراف برای جاهای دیگر به پارک پول خود را.

"آنها در حال پیدا کردن آن را در بسیاری از موارد شرکت های بزرگ ایالات متحده بازار اوراق قرضه," او گفت:.

در حال حاضر که فدرال ریزرو گسترش حمایت خود را برای شرکت بدهی برخی از شرکت ها در حال حاضر گرفته شده برای استقراض بیشتر با توجه به Marquette استاد دانشگاه Matteo عرصه است.

"ما شاهد بسیاری از شرکت ها در هفته گذشته بیرون رفتن و صدور مقدار زیادی از بدهی در نرخ بسیار پایین و برای بسیاری از شرکت ها آن را بسیار نزدیک به صفر درصد" عرصه گفت.

در حال حاضر وجود دارد 5.4 تریلیون دلار ارزش سرمایه گذاری درجه بدهی شرکت های بزرگ در خارج وجود دارد گفت: Collin مارتین درآمد ثابت استراتژیست برای شواب مرکز تحقیقات مالی.

که ممکن است صدای ترسناک اما او می گوید برای قوی تر بخش ها مانند شرکت های مالی بیشتر قرض می تواند مثبت باشد.

"این واقعیت است که شرکت های بزرگ می تواند موضوع این بدهی به نوع خدمت به عنوان یک پل برای رسیدن به آنها از طریق [رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر] باید برای دراز مدت سلامت برای بسیاری از شرکت های" مارتین گفت. خطر او اضافه می افتد به شدت مدیون شرکت هایی در بخش هایی که در حال گرفتن با چکش گردشگری از جمله انرژی و فروشگاه های بزرگ.

"این شرکت ها در حال رفتن برای دیدن منفی و معنیداری ضربه زدن به جریان های نقدی" مارتین گفت. "آن را به سختی به خدمات آن بدهی."

فدرال رزرو گفت: این برنامه در خرید برخی از دارایی های ریسک اما مارتین می گوید: این بدان معنا نیست که بانک فدرال می تواند در حفظ و شرکت های خارج از پیش فرض.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب