با COVID-19 چکش اقتصاد, بانک گزارش سه ماهه اول درآمد

بانک ها گزارش های خود را برای اولین بار-درآمد سه ماهه این هفته و بسیاری از کسانی که گزارش را نیز شامل حدس تحصی

توسط AKHBAREMAAAA در 26 فروردین 1399

بانک ها گزارش های خود را برای اولین بار-درآمد سه ماهه این هفته و بسیاری از کسانی که گزارش را نیز شامل حدس تحصیل در مورد چگونه COVID-19 اقتصاد خواهد بازی را به عنوان سال می پوشد ، آنها به احتمال زیاد از دست دادن پول در این سال به دلیل همه گیر اما بسیاری از آنها نیز انتظار می رود به حفظ پرداخت سود سهام به سهامداران است.

کریستوفر Marinac مدیر تحقیقات برای Janney, Montgomery, اسکات, تخمین می زند که بزرگ و متوسط توزیع حدود 54 میلیارد دلار سود در سال 2020 است. که حدود 9 درصد بیشتر از سال گذشته است. Marinac می گوید: بانک ها می تواند از بین بردن سود سهام به عنوان یک حرکت روابط عمومی را نشان می دهد آنها در حال صرفه جویی در اقتصاد پایین.

"چالش برای بسیاری از بانک ها است که از آن می شود که می خواهد برای رفتن برای اولین بار و بد مصرف دارو اگر آنها نمی, احساس می کنید که آنها نیاز به گرفتن بد پزشکی؟" Marinac گفت.

تاثیر coronavirus بحران را نشان نمی دهد تا سه ماهه دوم Marinac گفت. و برخی از شرکت های نرم خواهد شد با سود حاصل از اجرای برنامه های محرک اقتصادی فدرال. برای مثال بلکراک مدیریت مالی کمک خواهد کرد که فدرال رزرو اجرای یک برنامه اوراق قرضه خرید. اما فدرال رزرو به شدت محدود بلکراک هزینه ساخته شده و قرارداد با بلکراک ، بانک watchdog گروه بهتر بازارهای مانند این رویکرد است.

"است که در تضاد کامل با تغذیه رفتار در '08, '09 مالی سقوط زمانی که بانک فدرال فاش تقریبا هیچ چیز" بهتر بازارهای مدیر عامل دنیس كويين گفت.

بانک ها خواهد شد و همچنین سود حاصل از فدرال چک Protection Program — کسانی که وام کسب و کار کوچک به منظور جلوگیری از اخراج. اما Mayra رودریگز Valladares عامل اصلی از MRV همکاران گفت: جامعه بانک ها ممکن است بهتر است در گرفتن آن وام را درب از بچه ها بزرگ.

"آنها نمی شده و کارکنان آنها ندارد و بسیاری از نوار قرمز" او گفت:. "جامعه بانک ها — تخصص آنها در واقع در نظر گرفتن سپرده و وام."

برای چک حفاظت از برنامه تنظیم کننده به طور موقت سست قوانین چقدر پول بانک ها را به نگه داشتن در ذخیره برای پوشش وام های بد رودریگز Valladares گفت. و بانک ها در حال حاضر در حال رایزنی برای ایجاد این تغییرات دائمی است.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن