با COVID-19 هتل ها مجبور به تجدید نظر ایمنی برای زمانی که مهمان بازگشت

فصلنامه نتایج از ماریوت را امروز نشان می دهد هتل اپراتور سود برای سه ماه اول سال بود و کمتر از انتظارات است. آ

توسط AKHBAREMAAAA در 22 اردیبهشت 1399

فصلنامه نتایج از ماریوت را امروز نشان می دهد هتل اپراتور سود برای سه ماه اول سال بود و کمتر از انتظارات است. آن, آیا, اما, ضرب و شتم بر درآمد و این شرکت می گوید مسکن تقاضا تثبیت شده است.

مانند بسیاری از صنایع و مهمان نوازی بوده است وارونه توسط COVID-19. و به مردم احساس راحت اقامت در هتل ها دوباره شرکت ها در حال رفتن به مجبور به تجدید نظر تجربه.

برخی از چیزهایی که مردم در مورد هتل ها — استخر آبگرم خانه داری — می توانید مردمی احساس ناراحتی در این روز است.

"هتل ها همواره در مورد پاک کردن. اما در حال حاضر آن را به مورد تمیز با یک دو نقطه علامت تعجب" گفت: Phil کوردل جهانی, رئیس جدید توسعه نام تجاری در هیلتون.

کوردل می گوید این شرکت توجه ویژه ای به "بالا لمسی" مناطق مانند نور سوئیچ و کنترل از راه دور تلویزیون. با شروع در ماه ژوئن هنگامی که مهمان به اتاق خود خواهد بود وجود دارد یک دشنه مهر در درب است که می گوید: اتاق تمیز شده است با Lysol.

همه این است که در مورد نگه داشتن مردم بی خطر است. اما رابرت کول در شرکت تحقیقات بازار Phocuswright می گوید این هم یک بیت از تئاتر "را به نشان می دهد ما در حال انجام همه چیز ما می تواند به شما در حفظ و امن است."

ایمنی و امنیت درک شده است برای رفتن به مهم ترین قطعه از گرفتن مشتریان بازگشت. و بسیاری از این سقوط خواهد کرد که کول می گوید این صنعت مهم ترین کارمند: "این مدیر نیست که آشپز آن را دربان. آن را خانه دار."

این یکی دیگر از کسب و کار که در آن coronavirus قرار داده و نور چقدر ارزشمند ساعتی کارگران هستند.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن