با COVID-19 برخی از کشورهای بازگشایی ACA بازار برای ایجاد

در پایان 2019 آمریکایی ها تا به حال یک دوره به پایان رسید که در ماه دسامبر به فروشگاه برای یک طرح بهداشت تحت ق

توسط AKHBAREMAAAA در 17 اردیبهشت 1399

در پایان 2019 آمریکایی ها تا به حال یک دوره به پایان رسید که در ماه دسامبر به فروشگاه برای یک طرح بهداشت تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه اغلب به نام Obamacare.

این برنامه فدرال یارانه آنها را ارزان تر برای کسانی که واجد شرایط برای خرید یک. برخی از ایالت خود را Obamacare, بازار, هر چند بیشتر تکیه بر فدرال یکی در healthcare.gov.

در حال حاضر با COVID-19 گیر عفونت می تواند به معنای عظیم صورتحساب های پزشکی برای افرادی که در حال ایجاد.

در حالی که فدرال بهداشت ارز نیست, بازگشایی حدود ده ایالت و واشنگتن دی سی بازگشایی برای افرادی که قلم دسامبر دوره ثبت نام به ثبت نام برای بیمه سلامت.

کشورهایی که آمادگی خود را ACA بازار هستند کالیفرنیا کلرادو, کانکتیکات, مریلند, ماساچوست, مینه سوتا, Nevada, New York, رود آیلند, ورمونت و واشنگتن هر چند بعضی از آنها به تازگی بسته چون خود را ویژه ثبت نام مهلت گذشته است. آیداهو بازگشایی آن ارز, اما به طور عمده برای افرادی که تا به حال از دست دادن شغل مرتبط با COVID-19.

برای پاریس بارنز مراقبت های بهداشتی هدایتگر در شهر بالتیمور کار این روز شروع می شود با یک تماس تلفنی.

"بنابراین تلفن حلقه خواهد بود و شما می دانید من می خواهم خودم را معرفی کنم" بارنز گفت. "', بهداشت و درمان, دسترسی, مریلند, این پاریس است. چگونه ممکن است من به شما کمک کند؟' و مشتری خواهد و سپس به من بگویید آنچه آنها نیاز دارند از من است."

بارنز کمک می کند تا مردم بفهمند که بهترین پوشش برنامه ای برای دیدار با نیاز و بودجه خریداران تماس, و او آن را از طریق مریلند ارز. او را از انجام این کار به مدت شش سال جدید بخشی از کار خود را پاسخ COVID-19 نگرانی.

"آنها فقط به سادگی می ترسم که اگر آنها لازم نیست که هر چیزی که می شود آنها را رد درمان و یا آنها را دریافت نمی, نمایشگاه, درمان خواهد شد و یا آنها را قادر به نمایش دریافت?" بارنز گفت.

بسیاری از بارنز جدید مشتریان جوان تر هستند — اکثر مریلند ثبت نام این دوره از محدوده 26 تا 34. بسیاری از کار در رستوران و یا در مشاغل دیگر که اغلب نمی ارائه مزایای بهداشت و درمان.

"این یک طرح بهداشتی که در دسترس و موجود به فرفره کارگران را به مردم خود اشتغالی به افراد است و من فکر می کنم که چرا ما دیدن هجوم ثبت نام گفت:" تریش رایلی مدیر اجرایی آکادمی ملی برای دولت سیاست های بهداشتی.

نگاهی نوادا بازار. دولت نشان داده که در طول آن دوره ثبت نام ویژه آن تا به حال در مورد 680 ثبت نام در فوریه و مارس بود که تا حدود 1,900.

ثبت نام مانند تعقیب لی در لاس وگاس که 24 و تا زمانی که به تازگی به حال دو رستوران شغل اما هیچ پوشش بیمه درمانی. قبل از همه گیر او تا به حال هیچ برنامه ای برای خرید بیمه.

"احتمالا من نمی باید در مورد آن فکر دو بار" لی گفت. "من فقط فرض بر این که من فقط از نوع سعی و توان سالم و مراقبت از خودم."

اما پدر و مادر خود را در مورد او.

"پدرم مدام به من 'مطمئن شوید که شما دریافت بیمه با این جریان است.' کسی که می خواهد به شما می دانید ساخت یک $50,000 اورژانس لایحه که شما نمی توانید پرداخت و پس از آن همه گفته و انجام می شود؟" لی اضافه شده است.

بنابراین Lee تبدیل به یک هدایتگر در لاس وگاس آسیایی, جامعه, مرکز منابع زمانی که نوادا بازگشایی آن ارز.

"اگر آن را برای COVID-19 من نمی خواهد که گزینه ای جز صبر کنید کل سال را امتحان کنید و باز ثبت نام نوامبر آینده," او گفت:.

لی انتخاب یکی است که هزینه $55 یک ماه — یک سطح پایین برنامه است که مقرون به صرفه ماهانه حق بیمه است که نیاز به بالاتر از جیب پرداخت برای دیدار با معافیت قبل از پوشش در ضربات. در گذشته شده است که یک مانع برای برخی از افراد کم درآمد است.

"خود را تأمین بیمه در تجارت است" گفت: Alok Sarwal مدیر اجرایی کلرادو اتحاد برای عدالت در سلامت و عمل در دنور.

COVID-19 تغییر کرده است که محاسبه برای برخی هر چند Sarwal گفت.

'در حال حاضر اولویت خود را و ریسک بالا است که آن را یک زندگی و مرگ تصمیم گیری است که آنها مجبور به خرید بیمه" Sarwal اضافه شده است. "بنابراین کسانی که بسیار جدی حقایق برای آنها است."

کسانی که خرید بیمه نیز باید آگاه باشید که پزشکان و بیمارستان ها در این برنامه شامل به طوری که آنها نمی گیر با خارج از شبکه هزینه. این نوع از نقاط پاریس بارنز در بالتیمور توضیح می دهد که به افرادی که به او برای کمک به ثبت نام برای یک برنامه وجود دارد اما در گذشته او لذت می برد از دیدن مشتریان در فرد است.

"ما صادقانه امیدواریم که ما هستیم نه شما می دانید زده به تلفن برای همیشه و همیشه" او گفت:.

می گوید که باید دوباره ثبت نام را در مهلت — برخی از در حال حاضر تصویب و دیگران به زودی به پایان. مریلند ثبت نام برنامه ریزی شده است به نزدیک 15 ژوئن.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن