با daycares هنوز بسته ارائه دهندگان مراقبت از کودکان و پدر و مادر در حال دست و پنجه نرم کردن با کسی که این لایحه

در پایان ماه مارس در مدت کوتاهی پس از او دختر را در مهد کودک بسته برای آینده قابل پیش بینی چچنی Criner قهوه ای

توسط AKHBAREMAAAA در 12 اردیبهشت 1399

در پایان ماه مارس در مدت کوتاهی پس از او دختر را در مهد کودک بسته برای آینده قابل پیش بینی چچنی Criner قهوه ای پیش بینی شده است که بدون هدایت روشن از شهرستان و یا دولت و مقامات آن به زودی "رفتن به احساس مانند غرب وحشی" تا آنجا که پرداخت برای مراقبت از کودک و چه کسی نیست.

"این نمی گیری که فردی پدر و مادر باید به خود یا که مهد کودک باید به شکل" Criner قهوه ای که دارای 2 ساله و 6 ساله گفت: در آن زمان.

پنج هفته بعد از آن است که هنوز هم آنچه اتفاق می افتد: پدر و مادر و ارائه دهندگان مراقبت از کودکان در سراسر کشور نیاز به کشف کردن برای خود در یک مورد به مورد و بر اساس چه باید بکنید در مورد شهریه در حالی که پناهگاه در محل سفارشات در اثر باقی می ماند. فقط حدود نیمی از مراکز مراقبت از کودکان و نزدیک به 60 درصد از خانه daycares هنوز شارژ پدر و مادر کامل شهریه و دیگر 22 درصد در حال ارائه تخفیف شهریه بر اساس یک نظرسنجی که این هفته از انجمن ملی برای آموزش و پرورش کودکان است. بیش از 75 درصد از خانواده ها اگر چه باید متوقف پرداخت.

این بدان معناست که در بیشتر قسمت ها وجود دارد "هیچ درآمد به برنامه های مراقبت از کودکان به جز که درآمد کمی که برخی از پدر و مادر که می توانید به استطاعت در حال حاضر به پرداخت برای خدمات است که آنها در واقع نمی گفت:" کیم Kruckel مدیر اجرایی مراقبت از کودکان مرکز قانون. "که اساسا آنچه در مراکز مراقبت از کودکان و برنامه ها با تکیه بر."

بسیاری از پدر و مادر آگاه از که و احساس درجات مختلفی از مسئولیت برای حمایت از برنامه ها و معلمان است که برای مراقبت از کودکان خود را. اما با بیش از 30 میلیون نفر به تازگی از کار و 50 درصد از خانواده های آمریکایی از دست داشتن برخی یا تمام درآمد خود را به طور فزاینده دشوار است برای بسیاری به توجیه پرداخت صدها یا هزاران دلار در ماه برای مراقبت از آنها نیست.

نبود تصمیم گیری آسان برای چچنی Criner قهوه ای به جلو او جوانترین دختر از مهد کودک. اما او گفت: "ما در یک موقعیت برای به دست آوردن ماه به این و پس از آن آنها می گویند ما نیاز به انجام همه این بازگشت پرداخت." (حسن نیت ارائه میدهد چچنی Criner قهوه ای)

Criner قهوه ای زندگی می کند که در سی و نگران امنیت شغلی کشیده دختر او را از مهد کودک به زودی پس از آن بسته شد در ماه مارس ،

"ما فقط می تواند این خطر وجود دارد که ما همه را از این پرداخت و پس از آن ما قادر به دریافت آنها را برای داشتن فرزند ما رفتن به مهدکودک," او گفت:. "ما در یک موقعیت برای به دست آوردن ماه به این و پس از آن آنها می گویند ما نیاز به انجام همه این پرداخت اگر شما می خواهید به بازگشت به مهد کودک."

لورن Gard یک مادر تنها در حومه فیلادلفیا احساس می کند مانند ادامه به پرداخت پسرش مهدکودک در, کامل, حتی اگر آن را بسته و حتی اگر آن را یک کشش چیزی که حق انجام دهد. و او در حال برنامه ریزی برای — مگر اینکه مهد کودک قادر به دریافت وام از دولت فدرال چک حفاظت از برنامه و یا پیدا کردن راه دیگری برای حفظ آن معلمان در کارکنان است.

"من از اولویت های کلیدی در فکر کردن در مورد پرداخت این است که من می خواهم به مطمئن شوید که معلمان و هر کس دیگری پرداخت شده است" گفت: Gard که کوچک روابط عمومی سازمان دهکدهای از دست داد حدود یک سوم از کسب و کار خود در هفته های اخیر. "پدر و مادر من هر دو معلمان هر دو خواهر و برادر من هستند و معلمان مهم است که معلمان پرداخت می شود, و من انجام آنچه من می توانم مطمئن شوید که اتفاق می افتد در پایان من."

شین Slone است تمایل به نگه داشتن به پرداخت بیش از حد, اگر فرزندان خود را' مهد کودک می پرسد. حداقل در حال حاضر.

"برای ما این یک تعادل در تلاش برای حمایت از مدرسه — ما می خواهیم آنها را به وجود داشته باشد زمانی که همه این است که بیش از, اما همچنین ما باید مطمئن شوید که با تمام عدم قطعیت که ما اقامت مالی پایدار" گفت: Slone زندگی می کند که در لکسینگتون کنتاکی با همسر و 2 ساله دوقلو دختر و پسر اجرا می شود یک شرکت است که ارائه می دهد آنلاین آموزش مداوم برای پرستاران.

"ما در حال پرداخت برای مهدکودک است که ما در حال دریافت نشده است و ما در حال پرداخت برای عضویت بدنسازی, من یک فضای اداری است که من می توانم با استفاده از," Slone گفت. "وجود دارد مقدار زیادی از پول را از خانواده ما در حال حاضر که ما در حال گرفتن هر چیزی در بازگشت است. و آن را فقط یک کمی سخت به بلع است."

آن یک چیز بود به نگه داشتن به پرداخت برای ماه اول و یا به طوری که مهدکودک بسته شد. که احساس مناسب به خصوص بعد از مدرسه فرستاده گفت: توجه داشته باشید که هنوز پرداخت معلمان و اجاره و درخواست پدر و مادر به پرداخت آنچه که آنها می تواند استطاعت — Slone و همسرش تصمیم به ارسال نصف شهریه برای ماه آوریل است. اما با چشم انداز مدرسه در حال بسته برای یک ماه دیگر یا دو یا سه, او شروع به تعجب که در آن خط است.

"ما پرداخت می شود و برای شش هفته از خدمات در حال حاضر و آن را سخت به می گویند می تواند به شما پرداخت هزینه برای شش ماه از خدمات ؟ و یا جایی که شما رسم خط در آن است ؟ در چیزی است که شما قادر به استفاده از?" Slone گفت. "من می خواهم به فکر می کنم که مردم می توانند حمایت خود را از مدارس و حمایت از جوامع خود. اما در پایان روز, من مطمئن هستم که آن را 100 ٪ پدر و مادر نقش برای حمایت از کسب و کار. واقعا وجود دارد باید دولت پول برای این مردمی مانند بسیاری از نهادهای دیگر."

شین Slone و همسر خود را در حال تلاش برای تصمیم می گیرید که چگونه به نگه داشتن طولانی پرداخت برای مهد کودک آنها قادر به استفاده از. "برای ما این یک تعادل در تلاش برای حمایت از مدرسه," او گفت: "بلکه ما باید مطمئن شوید که با تمام عدم قطعیت است که ما از نظر مالی با ثبات است." (حسن نیت ارائه میدهد شین Slone)

ارائه دهندگان مراقبت از کودکان — 97 درصد از آنها را زنان و 40 درصد زنان از رنگ — واجد شرایط برای کسب و کار کوچک اقتصادی آسیب فاجعه وام و جدید فدرال چک حفاظت از برنامه ایجاد شده تحت مراقبت عمل می کنند. اما تا کنون به نظر می رسد چند شده اند قادر به امن که بودجه.

"صحبت های زیادی شده است در مورد وام کسب و کار کوچک که شد در دسترس از طریق مراقبت عمل می کنند که قطعا فوق العاده گام در مسیر درست برای بسیاری از کسب و کار" Kruckel گفت. "اما بسیاری از مراقبت از کودک در مراکز و خانه بر اساس برنامه های مراقبت از کودکان لازم نیست که کسب و کار حساب های بانکی, روابط با بانکداران و پشتیبانی حرفه ای به حرکت مدیریت کسب و کار کوچک برنامه های وام."

تنها حدود نیمی از مراکز مراقبت از کودکان و فقط یک چهارم از خانه دهندگان را برای اعمال PPP وام تا کنون با توجه به یک نظرسنجی. نزدیک به 70 درصد هستند با احتیاط مصرف در بدهی های نگران آنها در نهایت نیاز به آن پرداخت.

از 300 یا بیشتر ارائه دهندگان Kruckel شنیده است از در کالیفرنیا تنها یک دریافت کرده PPP وام. آنا آندراده, اجرا می شود که خانه خود را مهد کودک و رئيس جمهور از مارین, خانواده, مراقبت از کودک, انجمن همچنین می داند که فقط یک نفر است که بدست PPP وام از 40 او صحبت شده است.

آندراده سعی کردم به درخواست خودش "اما آنچه که من از بانک" ما در حال تلاش ما در حال تلاش ما نمی توانیم از طریق دریافت کنید.' این PPP وام بوده است شکست مفتضحانه" او گفت:. "از آنجا که تمام شرکت های بزرگ اجازه داده شد برای آن اعمال می شود و هیچ بودجه ای در دسترس هستند. این است چیزی که آسان نیست و من هنوز هم در حال انتظار برای شنیدن از بانک به دیدن اگر ما می توانید از طریق."

دانا ماسون نبود قادر به دریافت از طریق هر زمانی که او سعی داشت به درخواست برای یک PPP وام برای سنت آلبنز در اوایل دوران کودکی مرکز در واشنگتن جایی که او مدیر اجرایی.

"این فقط heartwrenching به صداقت" او گفت:. "ما هیجان زده بودند که مراقبت در قانون تصویب شد و این فرصت در دسترس خواهد بود. آن را مانند یک نجات است. و پس از آن برای رفتن از طریق فرایند در مورد خاص بودن بخشی از یک موسسه بانکی که تا به حال بیش از 100 ، 000 متقاضیان فقط با 2000 نفر پردازش این برنامه آن را فقط باور نکردنی است."

پس از خاموش کردن در دور اول, St. Albans اعمال دوباره برای دور دوم PPP بودجه این بار از طریق یک بانک کوچک و ماسون امیدوار است آن را از طریق آمده است. در ضمن این مرکز نیز به دنبال سایر منابع مالی و اعتباری از SBA شهر, بانک و درخواست شده است پدر و مادر برای ادامه پرداخت های جزئی شهریه اگر آنها می — 75% برای مارس 50 درصد است. تا کنون بسیاری از آنها.

اما میسون به رسمیت می شناسد که او در یک محله مرفه در پایتخت است در یک موقعیت غیر معمول.

"ما در یک جامعه است که منابع است. که واقعیت در شهرستان," او گفت:. "من نگران این صنعت است."

Kruckel است بیش از حد. او و دیگر مراقبت از کودکان طرفداران او گفت: "نگران تر از همیشه که برنامه های مراقبت از کودکان را نمی خواهد بود قادر به بازگشایی شده است."

اکثر برنامه های کوچک هستند و کار در حاشیه نازک برای شروع با. بسیاری از ارائه دهندگان مانند آندراده, زندگی می کنند, چک چک. نزدیک به یک سوم از ارائه دهندگان هر دو در خانه و مرکز بر اساس در ماه مارس گفت که آنها نمی خواهد زنده ماندن یک بسته از بیش از دو هفته بدون نوعی از حمایت مالی. و در حالی که خود اشتغالی ارائه دهندگان در حال حاضر واجد شرایط برای گسترش و همه گیر بیکاری کمک های بسیاری از ایالات مانند کالیفرنیا فقط شروع به شرایط و روند برنامه شش هفته به بحران است.

آندراده گفت: او را به شمارش در آن است. او شنیده ام آنچه در آن مانند به درخواست برای بیکاری این روزها مشغول سیگنال های توفنده وب سایت های طولانی منتظر چک.

"ما نوع یادگیری به تکیه بر ... هر یک از کسانی که در وام و یا بیکاری و یا هر یک از آن به دلیل آن را فقط اتفاق نمی افتد این جریان نیست," او گفت:. "این قطعا قابل اعتماد نیست."

به جای در حال حاضر او با تکیه بر این چهار خانواده از کارگران ضروری است که هنوز هم انداختن کودکان خود را هر روز. در تعداد انگشت شماری از خانواده ها هستند که در ادامه به پرداخت 70% طبیعی شهریه حتی اگر او را قادر به مراقبت از کودکان خود را در حال حاضر. و بر این امید است که در نهایت شاید به زودی او قادر خواهید بود برای دوباره باز دوباره.

هر چند او هنوز مطمئن شوید که چه آن را مانند نگاه.

"من هیچ ایده چه چیزی اتفاق می افتد زمانی که ما باز دوباره" آندراده گفت. "چگونه بسیاری از بچه ها من قصد دارم به شود. خانواده ما تا به حال در لیست انتظار کودکان قرار شد برای شروع در تابستان یا پاییز چه اتفاق افتاد ؟ هیچ کس نمی داند حتی خانواده های خود را انجام دهد."

بنابراین در حال حاضر به عنوان او از اواسط ماه مارس او را از مصرف آن روز به روز. و او را بداهه تلاش برای کشف کردن آنچه در مراقبت از کودک به نظر می رسد در سن اجتماعی فاصله.

چیزهایی مثل: "شستن دست های خود را هنگامی که به پوشیدن ماسک و دستکش و اجتماعی فاصله," او گفت:. "چگونه شما عمل اجتماعی فاصله با یک دسته دو ساله?"

بیشتر آندراده آن با داشتن بچه صرف زمان بسیار بیشتری را در خارج از در حیاط خلوت و بسیار کوچک در داخل خانه در اتاق بازی.

برای بار آنها را باید در داخل خانه, او گفت:, "من ضبط مربع در کف و کودکان می دانند که خود را مربع است. و آنها را به یک جعبه با تمام هنر خود را عرضه و اسباب بازی و چیزهای."

این کار با چهار بچه. آن را سخت تر او می داند که با بیشتر.

"بودن یک مهد کودک در حال حاضر می رود در برابر همه چیز من در مورد" او گفت:. "من نمی توانم در آغوش گرفتن فرزندان من است. ما نمی توانیم در آغوش ما نمی توانیم با هم باشیم. و این کودکان نیاز به در آغوش گرفت. آنها کوچک هستند."

آنها همچنین انعطاف پذیر و آنها می توانند مورد استفاده قرار گیرد برای بسیاری او را در بر داشت — مانند پوشیدن یک ماسک — اما بدون بغل کردن حکومت که یکی از دشوار است.

"هفته گذشته ما ساخته شده ماسک زیرا آنها صحبت کردن در مورد من ماسک بنابراین ما ماسک ساخته شده از پارچه و آنها می خواستند به آنها را امتحان کنید. و اولین واکنش از یکی از دختران کوچک گفت: "من می توانم در آغوش گرفتن ، و او زد و او را در آغوش گرفت دوست بود چرا که او با پوشیدن یک ماسک" آندراده گفت. "این که چگونه آنها درک جهان است."

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن