با کمتر خودرو در جاده ها, برخی از شهرستانها ایجاد فضای بیشتر برای راه رفتن

اگر شما سعی کردم به بیرون رفتن برای پیاده روی و یا اجرای بیش از آخر هفته شما ممکن است به یک مشکل اجرا حفظ 6 پا

توسط AKHBAREMAAAA در 26 فروردین 1399

اگر شما سعی کردم به بیرون رفتن برای پیاده روی و یا اجرای بیش از آخر هفته شما ممکن است به یک مشکل اجرا حفظ 6 پا اجتماعی فاصله.

هنگامی که پیاده رو نیست که گسترده و شلوغ — آن را سخت به نگه داشتن یک مقدار مناسب و معقول از فضای بین شما و افراد دیگر. برخی از شهرستانها در حال آزمایش با بستن خیابان به ماشین اجازه می دهد تا فضای بیشتری برای دوچرخه سواران و عابران پیاده است. که می تواند تغییر راه ما فکر می کنم در مورد شهرستانها ما.

برای مثال ماشین پادشاه است در اینجا در لس آنجلس. اما در طول چند هفته گذشته در حالی که ما شده ایم در خانه ماندن است پادشاه در گاراژ ما و driveways.

من در بلوار هالیوود که در آن وجود دارد شش خط اتومبیل. روز دوشنبه این امر به طور معمول بسته بندی می شود. امروز اگر چه برخی از ترافیک آن نور است. اما عبور و مرور هنوز هم فشردن گذشته یکی دیگر در یک پیاده رو که شاید 8 پا گسترده ای اگر شما لازم نیست که به اردک در اطراف درختان و نیمکت و اتوبوس متوقف می شود.

این آخر هفته گذشته شهردار اوکلند لیبی Schaaf بسته 74 مایل از خیابان ها را از طریق ترافیک در آنچه که او به نام "تلاش برای به Oaklanders فضا به گسترش است."

فیلادلفیا, مینیاپولیس و دنور در میان مکان های دیگر تلاش چیزی مشابه.

بنابراین بوستون که در آن جاناتان Berk, مدافع قابل پیاده جوامع شهری در Patronicity در زمان استفاده از بسته های خیابانی در روز شنبه.

"آن بود و نه بسته بندی شده اما خوب فاصله با rollerbladers, دوچرخه سواران, واکر پیاده" Berk گفت.

او گفت: در نیوزیلند است جلوتر از کشورهای دیگر — دولت بودجه هر شهرستان به ایجاد تغییرات.

"آنها در حال مشاهده این حق به عنوان یک فرصت را به می گویند:" ما می توانید تنظیم مجدد ما الگوهای استفاده از زمین در مرکز شهر به اجازه می دهد فضای بیشتری برای مردم به حرکت با خیال راحت رفتن به رستوران ها و فروشگاه ها و شروع حرکت اقتصاد دوباره' " Berk گفت.

بسته شدن خیابان ها را ندارد به هزینه های زیادی با توجه به برنت Toderian یک شهرستان برنامه ریز و urbanist و رئیس سابق برنامه ریز برای ونکوور کانادا.

"این بیماری همه گیر است واقعا نشان داد که چگونه فضای کمی از ما در واقع در بسیاری از شهرستانها برای مردم چرا که از تمام فضای ما داده شده به ماشین" Toderian گفت.

و با ساکنان شهری گیر کرده در آپارتمان های کوچک, آن را برجسته چقدر مهم فضای عمومی است.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب