با فروش مواد غذایی تا چه معنا برای Albertsons' IPO ؟

این کشور دومین بقال, Albertsons است گفت: برای آماده شدن برای یک IPO این هفته و تحلیلگران انتظار دارند آیداهو-ب

توسط AKHBAREMAAAA در 3 تیر 1399

این کشور دومین بقال, Albertsons است گفت: برای آماده شدن برای یک IPO این هفته و تحلیلگران انتظار دارند آیداهو-بر اساس شرکت به منظور بالا بردن $1.3 میلیارد دلار است. Albertsons نیز به اجرا در Safeway, Vons, Jewel-Osco شاو را ستاره بازار و بیشتر.

مواد غذایی کسب و کار دیده می شود افزایش طول همه گیر و حتی با وجود کمبود به عنوان پناهگاه در محل سفارشات را به معنای زیادی بیشتر مردم خوردن در خانه, جوراب زنانه ساقه بلند در کالاهای خانگی و با تکیه بر آنلاین تحویل و منظقه وانت به آنچه آنها نیاز دارند. اما با شهرها و رستوران ها بازگشایی خواهد شد و رونق گذشته است ؟

Albertsons می گوید فروش آن شد تا تقریبا 50 ٪ در ماه مارس و تقریبا یک چهارم در ماه آوریل نسبت به سال 2019.

اما جوئل Rampoldt در Alix همکاران گفت که نه لزوما آنچه تحلیلگران متمرکز شده است.

"همه فروش هستند اما چقدر و که در واقع به دست آوردن و به اشتراک گذاری که با از دست دادن سهم در یک بازار که در آن به طور کلی فروش مواد غذایی در حال راه اندازی" Rampoldt گفت.

یک اقدام مهم این است که آیا فروشنده می تواند به دیدار با خواسته های جدید در اطراف راحتی و تحویل. جیم Hertel در Inmar هوش گفت: این چیزی است که مشتریان پس از.

"آنها می خواهند به فروشگاه آنلاین برای حداقل بخشی از مواد غذایی خود و خرده فروشان را انتخاب کنید که برای جلوگیری از ساخت آن سرمایه گذاری واقعا در حال رفتن به از دست رفته" Hertel گفت.

Albertsons می گوید دیجیتال آن افزایش فروش 32 درصد در سه ماهه چهارم.

بانک مرکزی آمریکا بررسی نشان داد که 60 درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها در حال پخت و پز بیشتر در خانه در حال حاضر. اما به عنوان رستوران بازگشایی و آمریکایی ها شروع به بیرون رفتن برای خوردن دوباره آن معلوم نیست چقدر بالا تیک در فروشگاه مواد غذایی خرید و فروش ادامه خواهد داد.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن