با تیر اجاره با توجه مستاجرها بریس برای اخراج

اجاره برای بسیاری از مردم است که به علت در یکشنبه, جولای 1 و مسکن گروه های حقوق سراسر کشور می گویند که فرح برا

توسط AKHBAREMAAAA در 10 تیر 1399

اجاره برای بسیاری از مردم است که به علت در یکشنبه, جولای 1 و مسکن گروه های حقوق سراسر کشور می گویند که فرح برای یک موج اخراج شکایات در ماه جولای.

تگزاس و نیویورک و ویرجینیا در میان کشورهای که در آن moratoriums در اخراج در محل قرار داده و با توجه به همه گیر شده اند. اما میلیون ها نفر از آمریکایی ها هنوز کار می کنند.

برای برخی از مستاجران آن را نه فقط در ماه ژوئیه اجاره است که به علت. آن را در حال حاضر چند ماه ارزش.

"ما به شدت نگران است چرا که تمام شاخص نقطه به نقطه وجود دارد که عظیم اخراج سراسر کشور گفت:" لیزا رایس مدیر عامل شرکت ملی نمایشگاه مسکن داد. "و ما زیرساخت های لازم نیست برای مقابله با آن است."

با توجه به شهری موسسه نزدیک به 20 درصد از افرادی که اجاره پرداخت نمی کند در ماه ژوئن. برنج گفت: اخراج ممکن است به طور نامتناسبی بر سیاه پوست و لاتین خانوار که حدود دو برابر به احتمال زیاد به مستاجرها به عنوان سفید پوستان است.

ریچارد سنت پل با شهر نیویورک کوچک, انجمن مالکان است که نشان دهنده صاحبخانه گفت: آنها نیاز به کمک بیش از حد. پرداخت وام مسکن به علت است.

"بسیاری از اعضای ما باید روابط با مستاجران. چه اعضای ما می خواهیم این است که برخی از نوع از کمک های که کمک خواهد کرد که مستاجران" سنت پل گفت.

که همچنین چه بسیاری از مستاجرها حقوق سازمان هستند گفت: که دولت نیاز به گام و کمک به هر دو اجاره و مالکان شناور باقی می ماند.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن