با هیچ فدرال کمک به مهاجران مستند نشده نگاه به کشورهای بشردوستانه برای حمایت از

مهاجران ساکن در ایالات متحده بدون مجوز قانونی به ویژه آسیب پذیر در COVID-19 بحران همه گیر. فدرال امداد تلاش هس

توسط AKHBAREMAAAA در 12 اردیبهشت 1399

مهاجران ساکن در ایالات متحده بدون مجوز قانونی به ویژه آسیب پذیر در COVID-19 بحران همه گیر. فدرال امداد تلاش هستند نه رسیدن به این جمعیت.

اینگرید Vaca نیست یک شهروند آمریکا نیست و باید یک کارت سبز. او زندگی در ویرجینیا و قبل از COVID-19 ضربه او درآمد حدود 1500 دلار در ماه تمیز کردن خانه در واشنگتن دی سی منطقه است. اما این کار تا خشک شده و در حال حاضر او نیاز به مذاکره اجاره deferrals با صاحبخانه.

"وضعیت زندگی من بسیار مهم در حال حاضر" واکا گفت در اسپانیایی. "من دریافت کمک از دوستان من و یک سازمان غیر انتفاعی است که به طور خاص نگران کارگران است."

Vaca گرفتن 400 دلار در ماه از ملی داخلی کارگران داد اما می گوید که ابدا آنچه که او نیاز به پرداخت صورتحساب. او گرفتن چیزی از دولت است. Vaca زندگی با بزرگسالان, پسر, که همچنین از کار و ندارد وضعیت حقوقی.

"من نمی خواهم به گریه کنه اما راستش این وضعیت واقعا دشوار است در حال حاضر" واکا گفت.

او مجبور نیست یک شماره امنیت اجتماعی. او تنها فرد شماره شناسایی مالیات دهندگان. بنابراین حتی اگر او پرداخت مالیات زمانی که او مشغول به کار بود او را واجد شرایط برای هر فدرال منافع عمومی.

"در سطح فدرال آنچه که ما در حال هل دادن است که ITIN یا فرد شماره شناسایی مالیات دهندگان و افرادی که مالیات پرداخت شود در محرک" گفت: گلپر Salas, مدیر اجرایی ائتلاف برای انسانی حقوق مهاجر.

که اتفاق می افتد به حدی در کالیفرنیا است. دولت شروع خواهد شد در نظر گرفتن برنامه های کاربردی ممکن است برای یک بار سود نقدی از $500 در هر فیلم مستند نشده فرد در پوش 1000 $در هر خانواده است.

"این است که بسیار انسانی چیزی است که آنها انجام می دهند در کالیفرنیا گفت:" ایلین Kamarck ارشد همکار در موسسه بروکینگز. او می گوید: این باعث می شود از نظر اقتصادی برای کمک به آسیب پذیر ترین برای جلوگیری از آنها را از لغزش عمیق تر به فقر است.

هیچ فدرال کمک "به طوری که آنها در حال رفتن به مجبور به تکیه بر روی هر دو ایالات مانند کالیفرنیا اقدام به طور مستقل و یا در بشردوستانه جامعه" Kamarck گفت.

از 125 میلیون دلار اختصاص داده شده در کالیفرنیا است که به اندازه کافی برای حدود 150000 نفر وجود دارد. دولتی که مستند نشده جمعیت است که حدود 2.2 میلیون.

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن