با پپسی دوم-درآمد سه ماهه از فعالان فراتر از سود و زیان

پپسی گزارش نتایج مالی برای آن در سه ماهه اخیر در روز دوشنبه. فعال سرمایه گذاران به دنبال فراتر از درآمد این شر

توسط AKHBAREMAAAA در 23 تیر 1399

پپسی گزارش نتایج مالی برای آن در سه ماهه اخیر در روز دوشنبه.

فعال سرمایه گذاران به دنبال فراتر از درآمد این شرکت ، این شرکت متعهد به کمک به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است اما در مواجهه با فشار به فراتر از نوشتن یک بررسی.

چه کسی می تواند فراموش نکنید که پپسی تجاری در سال 2017, شامل, Kendall Jenner در یک زندگی موضوع اعتراض توزیع یک نوشابه سرد به یک پلیس ؟

پپسی آمد زیر آتش برای trivializing جنبش است. سریع به جلو به 2020 و در صورت تمدید گسترده Black Lives Matter تظاهرات پپسی مدیر عامل شرکت می گوید این شرکت را صرف 400 میلیون دلار به "بلند, سیاه جوامع"

استاد Jamillah بومن ویلیامز در دانشگاه جورج تاون مرکز قانون گفت: این یک شروع خوب است اما "مردم فقط تصدیق کرد که این جابجایی مسئولیت در خارج از این شرکت ها و یا سازمان های دیگر به خارج از بازیگران و گفت:" خوب در اینجا برخی از پول شما به رفع این مسائل به جای واقعا گرفتن مالکیت برای تغییر از درون."

پپسی است در پاسخ گفت: آن را نیز می توان ساخت داخلی تغییرات مانند گسترش سیاه مدیریتی 30 درصد در پنج سال آینده و با اضافه کردن حداقل 100 سیاه و سفید مدیران.

پروفسور نیکلاس پیرس در شمال غربی دانشگاه دانشکده مدیریت کلاگ گفت: سرمایه گذاران زیادی در خط.

"آنها باید تشخیص دهد که بازده سهام را به شدت تحت تاثیر یک سازمان تمایل به عمل یا عمل نمی کند," پیرس گفت.

در اوایل این ماه یک گروه از نزدیک به 100 شرکت های سرمایه گذاری و سهامداران خواستار آن شدند که نایک, فدرال اکسپرس و پپسی قطع روابط با NFL, Washington, d. C., تیم, مگر اینکه آن را خندق "ردسکینز" طلسم.

"این واقعا یک موضوع از سهامداران حفاظت از ارزش خود را از نظر مالی و همچنین فعال کردن ارزش های خود را از نظر اخلاقی گفت:" کارلا Fredericks با مردم در سراسر جهان در دانشگاه کلرادو یکی از سازمان دهندگان از سرمایه گذاران ،

Fredericks گفت: در پایان روز نه یک موضع است که فقط برای کسب و کار بد.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن