با راهنمایی کردن برخی از رستوران ها دارای افزایش دستمزد برای سرور. آن را تاریخ و زمان آخرین ؟

قبل از همه گیر کالین آشپزخانه اداره راه ترین رستوران در تگزاس انجام آنها پرداخت سرور های خود را به مخفیگاه آنا

توسط AKHBAREMAAAA در 23 تیر 1399

قبل از همه گیر کالین آشپزخانه اداره راه ترین رستوران در تگزاس انجام آنها پرداخت سرور های خود را به مخفیگاه آنان حداقل دستمزد $2.13 یک ساعت به علاوه راهنمایی.

اما در این دنیای جدید که در آن کسب و کار است که راه را به پایین و مردم تا چند ناهار خوری در, مالک, اشلی Fric شروع به تعجب می کنم اگر با داشتن کارکنان تکیه بر نکاتی بود که هنوز هم زنده است ، "پاسخ در pandemic بار است که شما می توانید کسی پرداخت $2.13 یک ساعت و امیدوارم که مهمان آمده در رستوران," او گفت:.

نکاتی را بین 75% تا 90% در سراسر کشور: با توجه به دستمزد عادلانه غیر انتفاعی است که طرفداران برای دستمزد بالاتر برای کارگران خدمات. از آنجا که بسیاری از رستوران ها reevaluating چگونه آنها پرداخت کارکنان خود را و بسیاری از آنها در بالا بردن دستمزد برای تشویق مردم به بازگشت به کار. که درست است به خصوص در کوچک و متوسط رستوران ها در شهرهای بزرگتر.

"ما شاهد یک تغییر فوق العاده ای" گفت: Saru Jayaraman رئیس جمهور از یک دستمزد عادلانه. "سازمان ما شده است نزدیک به معنای واقعی کلمه صدها و صدها نفر از صاحبان رستوران درخواست ما برای کمک به انتقال به حداقل دستمزد."

در زمانی که بسیاری از رستوران های خود در حال مبارزه آن را یک چالش برای بسیاری به کشف کردن که چگونه است که کار مالی. برای کالین را در آستین گرفتن وام از چک برنامه حفاظت از بازی تعویض شد — آن را مجاز رستوران شروع به بازگرداندن کارکنان در 22 دلار در ساعت است.

PPP بودجه را نیز نگه داشته و کشاورزان رستوران گروه است که هفت رستوران ها و رسومات در سی منطقه — شناور ساخته شده و این امکان را برای آنها را به عقب کارکنان در بالاتر دستمزد ساعتی حتی اگر کسب و کار خود را در ابتدا کاهش یافته است 95%.

زمانی که آنها برای اولین بار شروع به در آوردن کارکنان به عقب "به جای استفاده از مخفیگاه آنان حداقل دستمزد ما فقط پرداخت همه مبلغ 15 ساعت" گفت: شرکت صاحب دن سیمونز. "آیا ما به ارمغان آورد کسی که به عنوان یک آشپز و یا ما به ارمغان آورد کسی که به عنوان یک راننده یا یک منظقه دونده و یا یک تلفن answerer ما استفاده می شود که یکی از همان دستمزد در سراسر هیئت مدیره."

نیزه سه شاخه کتابفروشان و کافه در بوستون نیز در ابتدا به ارائه 15 دلار در ساعت به جای دولت مخفیگاه آنان حداقل دستمزد, زمانی که آنها شروع به در آوردن برخی از کارکنان در خرداد ماه با توجه به لویی لوینسون که در آنجا کار می کرد به مدت سه سال. نیزه سه شاخه نیز در ابتدا به ارائه به پرداخت هر کس برای 40 ساعت در هفته به او گفت: آیا آنها کار می کرد که خیلی یا نه.

"$15 برای 40 عالی بود, گفت:" لوینسون که همچنین یک دانشجو در دانشگاه. "من خوشحال به آن پول است."

آن را هنوز هم نیست نزدیک به آنچه که او تا به حال شده است قبل از ساخت با راهنمایی اما آن ساخته شده است رفتن به کار ارزشمند است. در حال حاضر که رستوران در ماساچوست شده اند مجاز به بازگشایی برخی از محیط داخلی و فضای باز ناهار خوری هر چند لوینسون در حال ساخت یک کمی کمتر -- در حدود 12 دلار در ساعت به علاوه راهنمایی — و دیگر تضمین 40 ساعت در هفته است.

حتی در حال حاضر که هر دولت اجازه داده رستوران ها برای بازگشایی به برخی از محیط داخلی و فضای باز ناهار خوری, کسب و کار است که راه را به پایین و اکثر سرویس دهنده در حال ساخت تعداد زیادی کمتر در راهنمایی. (عکس از جو Raedle/گتی ایماژ)

"زمانی که آنها ضربه آن پایین بود که واقعا خشن, چون من در گرفتن حقوق هفتگی که در اواسط$300s," لوینسون گفت. "که 300 دلار در هفته به مدت یک ماه است که هیچ چیز در بوستون."

او شروع به دریافت راهنمایی دوباره اما ابدا آنچه که او در یک بار ساخته شده است. در بخشی به دلیل این کافه هنوز هم تنها کسری از آن کسب و کار عادی و در بخشی به دلیل مردم در حال حاضر پرداخت در صف مقابل زمانی که آنها به منظور به حداقل رساندن تماس بگیرید.

"هنگامی که مردم به آن نهایی منو و آنها را ببینید 'نکته' آنها ممکن است مانند " من دریافت نکرده اند هر چیزی در عین حال من و بعد فورا رفت واز هر گونه خدمات در عین حال, بنابراین من قصد دارم به نکته ای در این,'" لوینسون گفت. "و پس از آن آنها نیست و سپس آنها فقط از نوع حمل در. به همین دلیل ساعتی شده است واقعا مفید هم چون مردم به اندازه کافی که نیست اوج."

امانوئل Munoz است همچنین پیدا کردن که مردم نیستند اوج به همان اندازه به عنوان آنها استفاده می شود. او با این نسخهها کار در یک رستوران در ویلیامزبرگ بروکلین است که انجام بسیاری از منظقه وانت و برخی از فضای باز ناهار خوری.

"شما مردم است که گاهی اوقات بیش از نکته شما بیشتر از 20%" او گفت:, "و این عالی است. اما شما باید یکی از آن و سپس شما باید 10 مشتریان که نمی, نکته شما هر چیزی است."

این رستوران دارای افزایش دستمزد برای سرور از 10 دلار به 15 دلار در ساعت است که با کمک Munoz گفت: اما حتی با این ضربت او کمتر از او استفاده می شود. او بیشتر از قبل کار در درجه اول به عنوان یک مدیر — در حال حاضر با کسب و کار راه را رستوران نمی نیاز مدیران است. و راهنمایی نمی ساخت تا تفاوت.

"این بسیار سخت است" او گفت:. او تلاش رستوران در تلاش است. اما او نیز نمی باید گزینه دیگری است. بر خلاف بسیاری از همکاران قدیمی خود را, او را واجد شرایط برای بیکاری.

"ما باید این وضعیت با این همکاران که قادر به واجد شرایط برای بیکاری و آنها را در آینده نه," Munoz گفت. "آنها نمی خواهید به خطر از هر چیزی. آنها نمی خواهند به از دست دادن بیکاری آنها نمی خواهند به خارج و جان خود را به خطر و که حس می کند. اما در مورد من لازم نیست که بیکاری و من نیاز به بیرون رفتن و پیدا کردن یک درآمد."

درست است که در بسیاری از رستوران ها در سراسر کشور به خصوص کسانی که پرداخت مخفیگاه آنان حداقل دستمزد است که 5 دلار یا کمتر در اکثر متحده است.

"بسیاری از کارگران گفت: من حاضر به رفتن به عقب و قرار دادن بهداشت و درمان در معرض خطر و سلامت خانواده را در معرض خطر برای $2 $3 یا 4 دلار در یک ساعت" Jayaraman گفت. "است که در نتیجه بسیاری از کارفرمایان فقط گفت: من فکر می کنم من فقط مجبور به پرداخت حداقل دستمزد به دلیل یا من باید یک وجدان و من نمی تواند درخواست کارگران برای بازگشت به این که نکات خیلی کم هستند یا من متوجه شدم کارگران را به کار برای این که نکات بسیار کم است."

آیا رستوران ها که باید شروع به پرداخت بالاتر دستمزد را ادامه خواهد داد و پس از همه گیر است یکی دیگر از سوال است. برخی مانند کشاورزان رستوران گروه در حال حاضر واگردانی به مخفیگاه آنان حداقل دستمزد ، در حال حاضر که رستوران شده اند مجاز به بازگشایی برخی از محیط داخلی و فضای باز ناهار خوری در سی منطقه سیمونز گفت: آن را ساخته شده از احساس های مالی هر دو شرکت است که هنوز عامل در از دست دادن و برای سرور است که به طور کلی بسیاری در راهنمایی.

"به خصوص در حال حاضر که ما می توانیم ساخت و فروش و هنگامی که مشتریان حساس به قیمت را افزایش می دهد, ریاضی فقط وجود دارد نیست" به ادامه پرداخت سرور بالاتر دستمزد ساعتی سایمونز گفت. "به همین دلیل قبل از ساختار است که در واقع بیشتر مقرون به صرفه برای کسب و کار. و در مورد من سرور آنها تا پایان با پول بیشتر است."

کالین آشپزخانه در حال برنامه ریزی برای حفظ پرداخت کارکنان بیشتر جلو می رویم — بین $15 و 22 دلار برای یک ساعت بسته به شرح شغل خود. را که پایدار رستوران برقرار 20% ناهار خوردن در خدمات شارژ.

"ما برنامه ریزی برای ادامه به پرداخت تمام کارکنان یک قابل زیستن دستمزد که آنها می توانید تکیه بر روی" Fric گفت. "من فکر می کنم آن را بسیار مهم برای کارکنان ما قادر به دانستن آنچه که آنها در حال رفتن به خانه است که در هفته و یا آنچه پیش بینی شده را در صفحه اصلی که در هفته است."

Munoz امیدوار است صنعت رستوران به عنوان یک کل خواهد حرکت به سمت پرداخت سرورها و دیگر کارکنان بالاتر بیشتر قابل زیستن دستمزد.

"چرا من نه قادر به انتظار که من بررسی در پایان هفته را پوشش می دهد تمام نیازهای?" او گفت:. "چرا من باید منتظر جمعه شب با یک رستوران بنابراین من می توانید ببینید که من می خواهم به قادر به اندازه کافی پول برای پس انداز و یا برای اجاره؟"

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن