کارگران مجبور به انتخاب بین احساس امنیت و شغل

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: امروز صبح که coronavirus وظیفه نیروی کار خود ادامه دهد اما با تمر

توسط AKHBAREMAAAA در 18 اردیبهشت 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: امروز صبح که coronavirus وظیفه نیروی کار خود ادامه دهد اما با تمرکز بر "ایمنی و بازگشایی این کشور است."

بیشتر و بیشتر کسب و کار در حال آماده سازی برای بازگشایی شده است. فاصله برای مثال برنامه ای برای باز کردن به عنوان بسیاری از 800 فروشگاه در پایان این ماه و برخی از فروشگاه ها در تگزاس می تواند به عنوان اوایل به عنوان در این آخر هفته.

بیش از 40 متحده اعلام کرده اند برنامه ای برای لغو محدودیت پاکسازی راه را برای بیشتر مردم برای بازگشت به کار, که آیا آنها احساس راحتی بازگشت یا نه.

میشل شد furloughed در ماه مارس کار خود را به عنوان یک هماهنگ کننده داوطلب در سازمان های غیر انتفاعی در دالاس (ما با استفاده از نام خانوادگی او را چرا که او از ترس تلافی جویانه از کارفرمای خود برای صحبت کردن).

او خواسته شده بود برای بازگشت به کار در مارس 27, اما او هنوز هم در خانه. او 2 سال و تحت Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند — این بسته امداد گذشت در اواخر ماه مارس — او قادر به گرفتن زمان بیشتری را در دو سوم از حقوق و دستمزد. او به مدت سه هفته.

"اما من واقعا نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد در پایان از سه هفته اگر آن تمدید خواهد شد," او گفت:. "من می دانم که برخی از چیزهایی که در حال باز کردن back up, اما من واقعا نمی خواهم این ایده از یک خوک گینه."

او ترس بیمار شدن زمانی که او می رود به کار می کنند.

میشل راهی برای گسترش خود مزایای حتی اگر او را به نام بازگشت به کار. البته نه هر کس که گزینه.

"هنگامی که شما را تبدیل به بیکار آیا شما تا به حال شناسایی است که شما به طور فعال به دنبال اشتغال گفت:" تام اسمیت استاد امور مالی در دانشگاه اموری را Goizueta مدرسه کسب و کار.

"بنابراین اگر شما کار در دسترس شما واقعا در نظر گرفته بیکار درست است؟" اسمیت گفت. "شما در حال ساخت یک انتخاب. شما به طور معمول خواهد بود را تکذیب کرد بیمه بیکاری اگر شما یک فرصت برای بازگشت به کار و شما به را انتخاب کنید."

در نهایت مزایای بیکاری در حال رفتن به اجرا و مردم نیاز به کار. اما میشل همیشه ارشد تحلیلگر سیاست ملی قانون استخدام پروژه گفت که برای قرار دادن بسیاری از مردم در یک نقطه سخت.

"یکی می تواند استدلال که رفتن به کار در یک COVID محیط زیست است که دیگر مناسب است که شرایط کار نیست شبیه به آنچه که آنها زمانی که آنها مشغول به کار در شغل قبل از" همیشه گفت.

همانطور که برای میشل در دالاس او معلوم نیست در مورد کار آینده است.

"من لازم نیست که هر داوطلب برای مدیریت. بنابراین من واقعا نمی دانم چه چیز در حال رفتن به مانند وقتی که من رفتن به عقب در نهایت" او گفت:.

او گفت: حتی اگر او بود به نام هفته گذشته او را نگران او را در نهایت گذاشته است.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن