پدر و مادر کار می تواند به صورت تبعیض به همه گیر می پوشد در

این بیماری همه گیر را تشدید کرده است چالش های دستکاری تمام وقت کار با مراقبت و صفحه اصلی-تحصیل کودکان است. ادا

توسط AKHBAREMAAAA در 20 تیر 1399

این بیماری همه گیر را تشدید کرده است چالش های دستکاری تمام وقت کار با مراقبت و صفحه اصلی-تحصیل کودکان است. ادامه داد: عدم قطعیت در اطراف مدرسه reopenings بسیاری از خانواده ها رو به چشم انداز ادامه به انجام دو وظیفه به طور نامحدود است که می تواند یک اثر در امنیت شغلی است.

یک زن در کالیفرنیا شکایت کارفرما برای تبعیض و گفت که او اخراج از کار در یک شرکت بیمه پس از یک استاد راهنما شکایت فرزند او مسئولیت مراقبت از دخالت شد با او کار — یک مشاجره که می تواند در افزایش تحصیل و مراقبت از کودک اختلال کشش ،

در اوایل هفته از مستند اموزش مارتین معاون ارشد رئيس جمهور از سازمان های غیر انتفاعی MomsRising شد, خوش بینانه, بحران ممکن است یک حرکت صعودی: شرکت ها شد و در نهایت مجبور به ارائه انعطاف پذیری و امکانات رفاهی برای خانواده هایی که سازمان خود را به مدت طولانی جنگیدند.

اما او ترس آن وعده ها شروع به نزاع. "ما نگرانی است که ما در حال رفتن برای دیدن نمونه های بیشتر از کارفرمایان تبعیض علیه کارکنان خود را که در این, مراقبت, مسئولیت است." او گفت:.

هفته گذشته دانشگاه ایالتی فلوریدا در مواجه با واکنش هنگامی که آن را اعلام کرد کارکنان دیگر نمی تواند برای مراقبت از کودکان در طول ساعات کار. این مدرسه پس از جمع این سیاست اما این نشان دهنده خطرات رو به رشد برای پدر و مادر کار گفت: Joan C. Williams, مدیر موسس مرکز Worklife قانون در UC Hastings, کالج قانون اجرا می شود که یک خط راهنما برای وجود تبعیض در محل کار.

"ما فقط باید مو-بالا بردن داستان از این نوع درمان که به مردم داده می شود," او گفت: با توجه به افزایش گزارش ها از پدر و مادر بودن از کار اخراج اجباری توسط درمان فقیر و یا ساعت و یا قطع پرداخت.

بار در حال سقوط سخت ترین در زنان است. جولیا مارتین است, آموزش و پرورش, قانون, وکیل, نزدیکی سیلور اسپرینگ مریلند که رخنه در کار در طول فرزندان او را بار چرت زدن و در شب. مانند بسیاری از مادران او را گرفته در بخش عمده ای از اضافی مراقبت از کودک برای خانواده است.

"شوهر من حدود چهار ساعت از تماس های ویدئویی و بنابراین من اغلب بچه, وظیفه," او گفت:.

یک نظرسنجی که توسط گروه مشاوره بوستون دریافتند زنان اختصاص دارد به طور متوسط 15 ساعت در هفته بیشتر از مردان به آموزش کودکان و وظایف خانواده در طول بیماری همه گیر.

"این است که زنان در حال کاهش ساعت کار خود را چهار تا پنج برابر بیشتر از پدران انجام می دهند" گفت: Caitlyn Collins, یک جامعه شناس در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

حتی زنانی که می تواند به حفظ کامل حجم کار صورت یک پنالتی که به ناچار کودکان و نوجوانان اجرا از طریق پس زمینه از تماس های تصویری, او گفت:.

"همان عمل از پله به دور از تماس با تمایل به یک کودک است که درک بسیار متفاوت در محل کار به نفع مردان و به ضرر مادران," او گفت:.

زنان کارگر تمایل به درک کمتر مطلوب و کمتر پرداخت می شود زمانی که آنها فرزندان, در حالی که مردان حرفه ای و پرداخت افزایش دهد.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de