آیا مشاغل فدرال تضمین خوبی برای اقتصاد ؟

این COVID-19 همه گیر است طرح میتوانست به زندگی ما و ما معیشت در معرض ترک های موجود در زیرساخت های اقتصادی و ای

توسط AKHBAREMAAAA در 8 خرداد 1399

این COVID-19 همه گیر است طرح میتوانست به زندگی ما و ما معیشت در معرض ترک های موجود در زیرساخت های اقتصادی و ایجاد امکانات جدید. به عنوان ما به نوبه خود ذهن ما را به کار اقتصادی در محدوده پتانسیل سیاست پاسخ ممکن است گسترده تر از آن معمولا است.

"بازیابی از COVID-19 بحران باید منجر به یک اقتصاد است." کسانی که کلمات از سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو Gueterres از این بهار. آنچه باید تغییر در یک پست-همه گیر اقتصاد نسبت به آنچه قبل از?

زمانی که reimagining اقتصاد Felicia ونگ رئیس جمهور و مدیر عامل روزولت موسسه غیر انتفاعی فکر می کنم تانک طول می کشد یک صفحه از راهکار رئیس جمهور فرانکلین دلانو روزولت و جدید خود را معامله.

او می گوید: مشاغل فدرال تضمین باید برای در نظر گرفتن.

"من فکر می کنم ما نیاز به یک مقدار بیشتر انسانی اقتصاد است. و این که اقتصاد به خوب شغل برای بسیاری از مردم" وانگ گفت. "از آنجا که حتی با توجه به بیکاری گسترده در خارج وجود دارد وجود دارد مقدار زیادی از کار است که ما نیاز به انجام است. بنابراین اجازه دهید افرادی که نیاز به با هم کار کنند و با کارهایی که باید انجام شود. و واقعا تنها با بودجه عمومی شغل در مقیاس گسترده است که قادر به حل این مکان مشکل است."

این مهم است که این شغل خوب شغل با توجه به Wong; آنها باید با مزایا و پرداخت بیش از 15 دلار در ساعت است. او در صحبت به "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio در مورد چگونه یک شغل برنامه می تواند کمک به آمریکا در بهتر اقتصادی در امان باشد. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

Brancaccio: این را به یاد می آورد با این نسخهها کار پیشرفت دولت از رکود بزرگ که در آن ما بسیاری از مردم از دولت حقوق و دستمزد و ساخت بسیاری از جاده ها است.

وانگ: حق با شماست که شاغل بیش از 8 میلیون نفر است. این WPA آن ساخته شده Tennessee Valley Authority آوردن سدها و آب و برق که بسیار افسرده بخشی از کشور است. این WPA ساخته کمپ دیوید, آنها ساخته شده بر روی سطح شیب دار به پل گلدن گیت.

Brancaccio: یک انتقاد — علاوه بر این شاید این هزینه به کارگیری بسیاری از مردم به عنوان یک ماده از سیاست — یک انتقاد این است که با دولت در ارائه تضمین کار کارفرمایان خصوصی را به منظور بالا بردن آنچه آنها پرداخت و آن را در ایالات متحده کمتر رقابتی که در رقابت با کشورهایی که نیست که.

وانگ: من باید بگویم من فکر می کنم که یک ویژگی نیست اشکال از این ایده. ما باید در بالا بردن توان پرداخت. این واقعا مهم است که کارگران که ما در حال حاضر ضروری مواد غذایی کارمندان و تحویل کارگران و خانه بهداشت و مشاوران آنها نیاز به ایجاد یک دستمزد زندگی می کنند — البته برای حمایت از خانواده خود بلکه برای حمایت از کل اقتصاد است. این مردمی باید قادر به خود را پرداخت برای آموزش و پرورش خرید مواد غذایی در تعطیلات بروید. که باعث تحریک کل اقتصاد است. و آنها نمی تواند انجام دهد که در حال حاضر در زیر حداقل دستمزد است که آنها در حال گرفتن.

Brancaccio: همانطور که شما تصور می کنید و آنچه شما را به عنوان یک بهبود اقتصاد بیرون آمدن از این بحران شما باید یک ایده شاید استقراض از ... خوب ما می تواند نگاه در آلمان مناسب است ؟

وانگ: حق ما می تواند نگاه در آلمان; ما می تواند نگاه در دانمارک. یکی از دلایل این است که کسانی که اقتصاد در حال مراتب بهتر از اقتصاد ایالات متحده آنها بسیار پایین تر نرخ بیکاری نسبت به ما انجام می دهیم این است که آنها چیزی به نام سه جانبه چانه زنی به موجب آن کارگران و نمایندگان کارگر در واقع نشستن در پشت میز در هنگام ساخت بازار کار برنامه.

بنابراین آن را فقط به مدیران کسب و کار. و این نه فقط مقامات دولتی سیاستگذاران. اما آن را نیز کارگران و نمایندگان کارگر که نشستن در پشت میز به عنوان کارشناسان برای همه چیز از آنچه که مردم نیاز به سالم ماندن در کار (که می گذرد بیشتر و بیشتر مهم رفتن به جلو) بلکه آنچه در آن طول می کشد برای انجام یک کار بهتر; چگونه شما باید در مورد فکر می کنم جبران افرادی که انواع مختلف کار می کنند.

من فکر می کنم این مهم است به یاد داشته باشید که کارگران باید به رسمیت شناخته شود برای آنچه که آنها می دانند که معمولا چگونه به شغل خود را انجام می شود بسیار خوب است. آنها گاهی اوقات می دانم که بهتر از کسی که نشسته در گوشه اتاق.

Brancaccio: سه جانبه — خواهد بود که نمایندگان کارگری شماره یک دولت شماره دو و کارفرمایان.

وانگ: درست است. و شما می دانید, دانمارک به طور خاص قادر به رسیدن به یک بسیار خوب مجموعه ای از ترتیبات به مطمئن شوید که مردم در آنجا ماند و در شغل خود به عنوان COVID آمار در بخشی از آنجا که آنها تا به حال این نوع موجود سه جانبه چانه زنی با ساختار در حال حاضر در محل. به طوری که آنها تا به حال روابط و نهادها به موجب آن آنها قطع می تواند یک معامله به سرعت که فقط مهم است که در پاسخ به یک بحران است.

Brancaccio: حتی در این سال, این سال بحران اگر شما فکر می کنم در مورد این مفهوم است که برخی از کشورهای اروپایی استفاده کنید — وجود دارد یک بحث در حال حاضر در مورد ما از نظر قانونی محافظت از کارفرمایان که باز اما پس از آن کارگران خود را مریض با COVID-19 باید کارگران قادر به سو? در گفتن, شاید, آلمان, در, گفتن, شاید, دانمارک, شما ممکن است همچنین نمایندگان کارگران درگیر شدن در این راه است که سیاست را توسعه دهیم ؟

وانگ: درست است. من فکر می کنم آن را بسیار مهم است. نگاه کارگر بهداشت عمومی است و بدیهی است که مهم است برای کسانی که فردی کارگران است که همه ما باید عمیقا در مورد مراقبت. اما این نیز مهم است به طور کلی برای کل جامعه است. این چیزی که در مورد بیماری های همه گیر آنها گسترش داده است.

بنابراین ما نیاز به مطمئن شوید که افرادی که بیشتر تحت تاثیر سیاست — در این مورد کارگران — توانایی شکل است که سیاست. من فکر می کنم بقیه از آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد با توجه به حفاظت از کارفرمایان نوع یک شاه ماهی قرمز مگر اینکه شما همچنین باید کارگران را در جدول.

Brancaccio: و قبل از ما رفتن من می خواهم به درخواست شما در مورد قضیه از این بحث که ما در اینجا. آیا شما فکر می کنم آن را در واقع در صورتی که این بحران وحشتناک زندگی می کنیم از طریق اتحاد گسترده تر طیف وسیعی از سیاست امکانات ؟

وانگ: تردیدی نیست که ما در حال صحبت کردن در مورد چیزهایی که در حال حاضر راه های که در آن کارگران می باید صندلی در شرکت تابلوهای راه است که در آن کارگران می تواند شکل خود را در شغل و کار چشم انداز مقدار فدرال امداد است که نیاز به رفتن به ایالات متحده هستند که در مواجهه با بحران مالی — همه از این هر دو در مقیاس و در سیاست, طراحی, این ها چیزهایی هستند که ما فقط نمی توانست صحبت در مورد در هر جدی و اصلی راه حتی فقط چند ماه پیش. بنابراین این مکالمات قطعا یک نتیجه از این بحران است. اما ما باید مطمئن شوید که این فقط صحبت کنید. برخی از این مسائل به عمل اگر ما در حال رفتن به ساخت یک انسانی تر و بیشتر انعطاف پذیر اقتصاد بیرون آمدن از این از اقتصاد ما بود در اوایل این سال است.

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا برای شنیدن مصاحبه کامل.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب