خواهد حیات COVID-19 صدمه زدن به اقتصاد ؟

وجود دارد نگران کننده COVID-19 روند در برخی از نقاط کشور هم برای نرخ عفونت — که موارد افراد آزمایش مثبت برای د

توسط AKHBAREMAAAA در 29 خرداد 1399

وجود دارد نگران کننده COVID-19 روند در برخی از نقاط کشور هم برای نرخ عفونت — که موارد افراد آزمایش مثبت برای داشتن ویروس — و برای تعداد زیادی از مردم در بیمارستان بستری از این بیماری است.

وجود اخیرا COVID-19 سنبله در آریزونا و فلوریدا تگزاس شمالی و کارولینای جنوبی, نوادا, اورگان — که همه باید فقط گزارش رکورد بالا هفتگی مورد اعداد.

بسیاری از کشورهای که در حال دیدن COVID-19 سنبله دوباره اقتصاد خود را در اوایل. در همان زمان بیشتر ساکنان در حال آزمایش برای COVID-19.

آیا تعداد مورد افزایش به دلیل بیشتر عفونت تشخیص داده و یا به دلیل وجود بیشتر فرد-به-فرد تماس به گسترش این ویروس ؟

اپیدمیولوژی Kumi اسمیت در دانشگاه مینه سوتا گفت: آن را به برخی از هر دو. اما خط پایین: بیشتر مردم در حال گرفتن بیمار است.

"آنچه غیر قابل انکار است این است که بستری نرخ در حال افزایش است — به ویژه در این نوع Sunbelt مناطق" اسمیت گفت.

و مصرف کنندگان توجه گفت: جان لیر در رای گیری شرکت صبح مشورت کنید.

"بنابراین در کشور به عنوان یک کل اعتماد مصرف کنندگان همچنان در حال افزایش است," او گفت:. "اما ما در حال دیدن یک مسطح در آن مناطق در جنوب و در غرب شده اند که بیشتر تحت تاثیر افزایش اخیر بوده است."

لیر گفت که در آن مصرف کننده اعتماد به نفس است که راکد مردم خواهد شد کمتر احتمال دارد به بیرون رفتن و صرف.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن