یک راه حل آسان برای استخر پیش ساخته خود می خواهید؟ این را بخوان!

استخرهای پیش ساخته برزنتی، دارای یک فریم فلزی از نوع استیل می باشند که به وسیله زبانه هایی که روی آن قرار دار

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

استخرهای پیش ساخته برزنتی، دارای یک فریم فلزی از نوع استیل می باشند که به وسیله زبانه هایی که روی آن قرار دارند، به استخر متصل می شود. چرا که برای ساختن این استخر ها باید در ابتدا عملیات هایی از قبیل گودبرداری، آرماتوربندی، بتن ریزی، کاشی کاری و … دریافتشده در ۱ آوریل ۲۰۱۸. تایل ها در ضخامت های مختلفی موجود بوده که با توجه به شرایط پروژه، فشارهای مکانیکی و هیدرولیکی و طراحی های انجام شده انتخاب می شوند. مزیت های استخر پیش ساخته فایبرگلاس چیست ؟ استخر پیش ساخته فایبرگلاس چیست؟ اما دلیل این محبوبیت چیست ؟ اما ریشه درخت قابلیت نفوذ به بدنه استخر های فایبرگلاس را ندارند. استخر های پیش ساخته آماده و استخر های متحرک در واقع قابلیت جمع شدن در حجم و اندازه های کوچکتری بوده تا به راحتی توسط انواع وسیله های نقلیه صندوق دار قابلیت جا به جایی و حمل داشته باشند.

هزینه ساخت استخر پیش ساخته مقرون به صرفه تر از استخرهای بتنی قدیمی است. برآورد هزینه ساخت استخر به عوامل متعددی بستگی دارد از جمله اینکه شما چه نوع استخری می خواهید مانند استخر پیش ساخته فایبرگلاس، استخر بتنی، با چه نوع مصالحی، همچنین مکان احداث استخر شما و… برای نصب استخر پیش ساخته ، ابتدا باید نوع و طرح استخر تعیین گردد. نحوه محاسبه قیمت استخر پیش ساخته، بستگی به انتخاب شما دارد که کدام طرح از استخرهای گروه مهندسین مدرن استخر، را برمی گزینید. استخر های پیش ساخته پی وی سی به گونه ای ساخته شده اند كه درجات مختلف دمای آب و حمام نمكی نیز به آنها آسیبی وارد نمی كند. از مزیت های نصب استخر پیش ساخته فایبرگلاس ، عدم نیاز به کاشی کاری می باشد. مشکلاتی همچون تحریم ها ، واردات کم محصول ، قیمت بالای استخرهای اینتکس و همچنین معایبی چون غیر قابل ترمیم بودن و عدم پشتیبانی و گارانتی و خدمات پس از فروش .. باعث شد مراحل تحقیق و ساخت این استخرها را اغاز نماییم و در مدت زمان کوتاه خط تولید استخرهای ایرتکس را راه اندازی نماییم. مقاومت مکانیکی بالا و همچنین قابلیت ترمیم استخر از ویژه آن است. انتخاب از میان طیف گسترده رنگ ها و همچنین انتخاب نوع سنگ و موزاییك شیشه ای و یا حتی كاشی از میان انواع مختلف آن بسیار خوشایند می باشد. Th​is conte nt has be᠎en w​ri tten  by GSA Conte᠎nt᠎ Gen᠎erator Demov er​sion!

همانطور که از اسمش مشخص میباشد ، نوع استخر میباشد که در قالبهای مختلف قابل تولید میباشد. در ابتدا تجهیزات لازم در پروژه مشخص شده و آزمایش ژئوفیزیک و چگونگی انتقال استخر تا مقصد مورد بررسی قرار می گیرد؛ سپس کار حفاری با مشخص شدن ابعاد استخر پیش ساخته و یا قالب های پیش ساخته که با اندازهی استخر مورد نظر مطابقت دارد، آغازمیشود. برای نصب استخر پیش ساخته بتنی ، از تایل های بتنی استفاده می گردد. پس از آب بندی و عایق کاری استخر ، سرامیک های استخر اجرا می شوند . يكي از هدف های مهم تولید استخرهای پیش ساخته، طراحی پرورش مزارع پرورشی ارزان و آسان می باشد و لازمه رسيدن به اين هدف كاهش يا حذف برخی از هزينه مي باشد. هدف ما در این مقاله آشنا کردن شما با استخرهای پیش ساخته بود تا با آگاهی از مزایا و معایب آن، بهترین گزینه را برای ساخت استخر در نظر بگیرید. بر همین اساس با توجه به انعطاف پذیری بالا قابلیت تغییر شکل خوبی را نسبت به ورق های گالوانیزه از خود نشان می دهند.

در مرحله فاز دو نقشه های مربوط به سازه، برق، مکانیک، تاسیسات، نازک کاری معماری، آماده می شود و بعد از اتمام این مراحل و تایید شدن پلان ها، طراحی های سه بعدی و انیمیشن از استخر مورد نظر شما انجام می شود و شکل نهایی استخر شما را به نمایش می کشد. زیرا در غیر این صورت به مرور زمان پایه های آن قسمت تضعیف می گردد. طراحی استخر پیش ساخته بسته به اینكه می خواهید طولانی مدت از آن استفاده كنید و یا برای فعالیت تناسب اندام به آن نیاز دارید و یا تنها برای سرگرمی شما است متفاوت می باشد و نیازمند استفاده از تجهیزاتی مثل نور مخصوص، تجهیزات صوتی، فن آوری ماساژ، سالن آب های كم عمق ـ صندلی ماساژ می باشد تا در استخر پیش ساخته تعبیه شود. از مهم ترین مزایای استخر پیش ساخته ، سرعت اجرا می باشد. نصب استخرهای پیش ساخته بتنی هم در درون زمین و هم روی زمین امکان پذیر است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن