جوان مردم را تغییر تحول گرا به عنوان بهترین راه رو به جلو

این GenForward علمی بررسی millennials طراحی شده است را به تصرف خود چگونه نژاد و قومیت شکل تجارب و برداشت از آن

توسط AKHBAREMAAAA در 4 تیر 1399

این GenForward علمی بررسی millennials طراحی شده است را به تصرف خود چگونه نژاد و قومیت شکل تجارب و برداشت از آن نسل. این باعث می شود مطمئن شوید که افراد جوان از رنگ ها به درستی نمونه.

چگونه بررسی چهار سال از داده های اطلاع رسانی زمان عدالت اجتماعی جنبش که جمع گسترده بخار در پی پلیس به قتل جورج فلوید در مینیاپولیس?

بررسی بنیانگذار کتی کوهن, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه شیکاگو به اشتراک گذاشته شده است که با تجزیه و تحلیل "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

دیوید Brancaccio: چه داده های خود را به ما بگویید در مورد این لحظه ؟ به دلیل آن است که یک لحظه.

کتی کوهن: خوب, من فکر می کنم از آن را به عنوان هر دو یک لحظه و چیزی که ساختمان شده است در حالی که برای. و من فکر می کنم که بخشی از آنچه که داده ها به ما می گوید. بنابراین برای مثال ما فکر می کنم از آن به عنوان نوع از داشتن چهار جزء. یکی این است که فقط یک سطح عمیق سیاسی خود بیگانگی در میان نسل وای و Gen-Zers در سراسر مسابقه و دیده ایم که به طور مداوم در داده های ما زمانی که جوان مردم نوع ارزیابی آن — کنگره و ریاست جمهوری و احزاب سیاسی [نظرسنجی] بسیار کم است. ما به یاد داشته باشید که این جوان همان مردم بر این باورند که رهبران و دولت نمی مراقبت در مورد آنها. بنابراین ما دیده ایم یک سطح سیاسی خود بیگانگی. ما نیز دیده می شود در اطلاعات سیستمیک نژاد پرستی اعتقاد به وجود داشته باشد در پلیس. بنابراین هنگامی که ما یک سوال بپرسید مانند "آیا پلیس درمان نژادهای بدتر از آنها درمان سفیدی?" تعدادی از افراد جوان و مستقل از نژاد و بله گفتن به این سوال. پس این درک است که افراد جوان تا به حال برای یک زمان بسیار طولانی است.

Brancaccio: پروفسور کوهن من شنیده ام به شما می گویند مستقل از نژاد و مردم از همه نژادها درک یک مشکل با پلیس اقدام متفاوت نسبت به مردم از رنگ.

کتی کوهن: بله. و این نه فقط مسابقه است. وقتی ما در مورد نظام حقوقی — "آیا نظام حقوقی درمان مردم ناعادلانه?" — تعدادی از افراد جوان دوباره مستقل از نژاد می گویند "بله" به این سوال است. وجود دارد یک نوع دانش وجود دارد که شاید مردم دیگر آگاه بودند اما حداقل وجود داشته و در میان افراد جوان که وجود دارد سیستمیک نژادپرستی سیستماتیک تبعیض سیستماتیک نابرابری در پلیس و چیزی است که ما تماس بگیرید سیستم عدالت کیفری.

Brancaccio: و هیچ یک از این بحث در مورد عدالت اجتماعی است که به دور از عدالت اقتصادی برخی از مردم آن تماس بگیرید [که] در مورد نژادپرستی نهادی آن را به عنوان بیان خود را از نظر اقتصادی و نابرابری درآمد.

کوهن: که دقیقا درست است. پس دوباره هنگامی که ما یک سوال بپرسید به عنوان مثال در مورد احساسات precarity اقتصادی precarity: "شما را قادر به رسیدگی اورژانس 1000$?" ما می دانیم که افراد جوان از رنگ هستند احتمال بیشتری برای ابراز نگرانی در مورد این مسائل. اما من همچنین می گویند که من فکر می کنم وجود دارد یک حس در میان مردم زندگی اقتصادی precarity. برای مثال ما بگویید یک داستان در مورد افراد جوان با محبت فرفره اقتصاد است. هنگامی که ما سوال بپرسید, "آیا شما به جای یک زندگی حرفه ای طولانی و یا یک بخشی از اجرای اقتصاد ؟" اکثریت جوان مردم می گویند که آنها می خواهم به جای یک زندگی حرفه ای طولانی. بنابراین من فکر می کنم ما باید سیستمیک نژاد پرستی. ما باید درک درستی از نژادپرستی نظاممند و پلیس بیگانگی سیاسی و اقتصادی precarity وجود دارد که در میان نسل وای و Gen-Zers.

Brancaccio: یک سوال وجود دارد که شما خواسته من فکر می کنم آن را در سال گذشته بود که به خصوص به اطلاع آنچه که ما شاهد آن هستیم.

کوهن: خواسته ما این سوال "چه خواهد بود بهترین راه برای کسب نژادی پیشرفت در ایالات متحده است ؟ و ما به یک لیست طولانی از امکانات از جمله رای گیری در دولت و انتخابات محلی رای دادن در انتخابات فدرال بلکه سازماندهی در جوامع, جامعه, خدمات, غیر خشونت آمیز تظاهرات و ما نیز گنجانده بله انقلاب است. و پاسخ این بود که برجسته ترین در میان آفریقایی و آمریکایی و آسیایی و آمریکایی Latinx افراد جوان بود و سازماندهی در جوامع است. که دوم محبوب ترین پاسخ حتی در میان جوانان سفید پوستان است. بنابراین من فکر می کنم اگر ما فکر می کنم در مورد محدودیت های سیاست های انتخاباتی که در آن ما می بینیم افراد جوان گفت: "لطفا به ما یک حزب سوم" و ما حمایت خود را برای چیزی شبیه به سازماندهی در جوامع پس از آن دوباره ما باید این نوع از سرنخ به درک آنچه اتفاق می افتد در خیابان ها در حال حاضر.

Brancaccio: یکی از گزینه های انقلاب بود. چگونه بسیاری از مردم رفت و برای که ؟

کوهن: خوب در واقع این دومین-اکثر فیلم محبوب پاسخ در میان آمریکایی های آفریقایی تبار. و من فکر می کنم زمانی که ما برای اولین بار نگاه به داده ما به نوعی آن را خار کردن اما من فکر می کنم ما باید آن را جدی بگیرند. آنچه که من فکر می کنم آن را نشان می دهد این است که جوان آفریقایی آمریکایی ها بر این باورند که وجود دارد به تحول سیستمیک تغییر برای چیزهای بهتر در این کشور برای آمریکایی های آفریقایی تبار و آنها به برچسب آن نوع تحول و آزادی "انقلاب است."

Brancaccio: وجود دارد چیزی متفاوت در حال حاضر در اینجا در ماه ژوئن از سال 2020 است. احتمالا برنامه به درخواست برخی از این همان سوال را دوباره در این زمینه های مختلف?

کوهن: البته ما می خواهم برای دیدن اگر هر یک از این تغییر کرده است. ما می خواهم برای دیدن اگر آن را به شدت یافته است. شما می دانید ما می خواهیم مطمئن شوید که ما نیز توجه به زیرساخت ها از تظاهرات شده است که در ساختمان پس از من خواهد استدلال می کنند, 2013 و احتمالا قبل از. بنابراین ما می خواهیم به نوع رفتن عمیق تر و درک آنچه هستند که سازمان آنها متصل به, که بسیج آنها را به خیابان ؟ و چرا آنها فکر می کنند, در واقع, آنها وجود دارد, و آنچه را که برای مبارزه با?

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن