راهنمای خود را به درک بیمه بیکاری از نظر

از بیمه بیکاری سیستم شده است هرگز به آسان به حرکت اما این روزها با بیش از 32 میلیون نفر در ایالات متحده این اد

توسط AKHBAREMAAAA در 27 تیر 1399

از بیمه بیکاری سیستم شده است هرگز به آسان به حرکت اما این روزها با بیش از 32 میلیون نفر در ایالات متحده این ادعا نوعی از بیکاری به نظر می رسد پیچیده تر از همیشه است. وجود دارد به طور منظم دولت بیمه بیکاری وجود دارد پول اضافی پرداخت شده از سوی دولت فدرال به عنوان بخشی از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند و پس از آن وجود دارد جدید دسته از افراد مثل فرفره کارگران که واجد شرایط برای کمک. در زیر ما توضیح رایج ترین اصطلاحات و کلمات اختصاری به شما کمک کند درک بهتری از سیستم.

دولت بیمه بیکاری (UI)

بیمه بیکاری ارائه شده در هر کشور می پردازد که به صورت هفتگی به نفع کارگران که بیکار از طریق هیچ گسل از خود را. هر دولتی اجرا می شود سیستم خود را و تعیین واجد شرایط بودن مدت حداکثر و حداقل بهره مند شوند. مقدار سود تعیین می شود توسط یک کارگر قبلی دستمزد و مدت اشتغال است. برای دریافت مزایای متقاضیان باید نشان می دهد آنها همچنان به دنبال کار. ترین برنامه های دولت محدود کردن دریافت کنندگان 26 هفته از مزایای.

دولت UI است که با بودجه دولتی توسط یک مالیات حقوق و دستمزد بر کارفرمایان و اداره در همکاری با وزارت کار ایالات متحده. دولت فدرال به طور معمول می پردازد برای بسط و گسترش مزایای بیکاری در طول رکود و بلایای طبیعی مانند طول زمان COVID-19 بیماری همه گیر.

بسیاری از افرادی که بیکار هستند یا بیکار و به طور فعال در جستجوی کار نمی واجد شرایط برای دولت UI مزایای. این شامل کسانی که جدید و reentrants به نیروی کار در دراز مدت بیکار افرادی که خسته UI و مزایای برخی از زمان و کارگران کم درآمد است.

همه گیر جبران بیکاری (PUC)

بودجه فدرال برنامه تحت مراقبت عمل می پردازد که یک 600 $در هر هفته مکمل به همه کارگران بیکار که در حال دریافت ایالتی یا فدرال مزایای بیکاری. این برنامه منقضی ژوئیه 31. پس از آن بدون اقدام بیشتر توسط کنگره به تمدید و یا تغییر برنامه هفتگی نفع چک خواهد برگرداندن به مقدار مجموعه ای تحت دولت UI قوانین منهای 600 $در هر هفته فدرال PUC مکمل.

همه گیر کمک های بیکاری (PUA)

بودجه فدرال برنامه تحت مراقبت عمل می کنند که در گسترش واجد شرایط برای مزایای بیکاری به کارگران بیکار که معمولا نمی خواهد واجد شرایط برای دولت UI منافع و قادر و یا در دسترس نیست به کار با توجه به COVID-19. برنامه اجرا می شود از طریق دسامبر.

واجد شرایط کارگران عبارتند از:

  • فرفره کارگران خود اشتغال کارگران تنها صاحبان مترجمان آزاد و مستقل پیمانکاران;
  • موقت یا پاره وقت کارگران که کار نمی کند به اندازه کافی بلند و یا کسب درآمد به اندازه کافی در کار قبلی(ص) به واجد شرایط برای حالت منظم و UI.

دلایل کارگران می تواند واجد شرایط برای PUA:

  • آنها از دست داده ام تمام یا قسمتی از خود را قبل از انجام کار با توجه به COVID-19;
  • آنها مجبور به ترک کار نمی تواند بازگشت به یک کار نمی تواند شروع یک کار و یا نمی تواند به دنبال یک کار جدید با توجه به COVID-19;
  • آنها نمی توانند کار کنند چرا که آنها در حال مراقبت از یک کودک که در مدرسه و یا مراقبت از کودک است که بسته به علت COVID-19 آنها تشخیص داده شده است با COVID-19 یا در حال مراقبت از شخص مبتلا COVID-19 یا آنها را تحت COVID-19 قرنطینه.

PUA گیرندگان دریافت 600 $در هر هفته فدرال همه گیر جبران بیکاری پرداخت به علاوه یک وزارت امور خارجه بیمه بیکاری پرداخت. این پرداخت ممکن است بر اساس متقاضی قبلی درآمد از به طور منظم و یا اشتغال خود را. کسانی که نمی تواند تایید قبلی خود اشتغالی درآمد پرداخت 50 ٪ از دولت میانگین هفتگی بهره مند شوند.

کارگران برای اعمال شر خود را از طریق دولت بیمه بیکاری سیستم و متقاضیان باید تلقی فاقد شرایط لازم برای بیمه بیکاری ایالت به واجد شرایط برای PUA. دریافت کنندگان می تواند در PUA تا 39 هفته و یا تا زمانی که برنامه ریزی انقضا on Dec. 31 هر کدام که می آید برای اولین بار.

همه گیر اورژانس جبران بیکاری (PEUC)

بودجه فدرال برنامه تحت مراقبت عمل می کند که 13 اضافی هفته دولت بیمه بیکاری پس از یک دریافت کننده است خسته خود را به منافع دولت (به طور معمول پس از 26 هفته).

مقدار سود

هر دولت و مجموعه حداقل و حداکثر و میانگین هفتگی بیمه بیکاری بهره مند شوند. یک فرد هفتگی بهره مند است و بر اساس چه مدت آنها کار کرده اند و درآمد خود را از اشتغال قبلی. متوسط هفتگی نفع کشور است $342.25 به عنوان ممکن است.

سود واجد شرایط

واجد شرایط بودن برای دولت مزایای بیمه بیکاری به طور گسترده ای متفاوت از دولت به دولت. برای واجد شرایط بودن در اکثر موارد یک کارگر را از دست داده اند کار خود را از طریق هیچ گسل از خود را — برای مثال از طریق یک کردند و یا اخراج کاهش در نیروی کار کسب و کار بسته شدن و یا جابجایی و تغییر در شرایط کسب و کار و یا کار مورد نیاز و غیره.

اخراج به علت به طور معمول disqualifies متقاضی به عنوان ترک یک کار داوطلبانه (از جمله در اکثر متحده به دنبال یک مرد متاهل به یک کار جدید و یا نظامی ارسال و یا برای مراقبت از یک عضو خانواده). کسی که به تازگی وارد یا reentered نیروی کار — به عنوان مثال پس از فارغ التحصیلی از مدرسه — به طور معمول واجد شرایط برای بیمه بیکاری. در برخی از ایالت ها, نیمه وقت و کم درآمد کارگران فاقد شرایط لازم برای بیمه بیکاری چرا که قبل از تبدیل شدن به بیکار آنها کار نمی کند به اندازه کافی ساعت و یا کسب درآمد به اندازه کافی برای واجد شرایط. مستند نشده کارگران واجد شرایط به صورت منظم بیمه بیکاری ایالت و یا فدرال همه گیر کمک های بیکاری.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im