زوم به گزارش درآمد برای اولین بار پس از همه گیر ضربه

زوم خواهد شد و گزارش آن در سه ماهه اول درآمد سه شنبه. آخرین باری که ویدئو کنفرانس شرکت گزارش نتایج مالی بود که

توسط AKHBAREMAAAA در 13 خرداد 1399

زوم خواهد شد و گزارش آن در سه ماهه اول درآمد سه شنبه. آخرین باری که ویدئو کنفرانس شرکت گزارش نتایج مالی بود که قبل از COVID-19 همه گیر تغییر همه چیز در مورد راه ما زندگی می کنند — و قبل از اینکه بسیاری از ما شروع به زندگی ما کار مدرسه و زندگی اجتماعی آنلاین. زوم تسهیل همه چیز از مصاحبه های شغلی و مجازی مجالس ترحیم به فیلمبرداری از قسمت تلویزیون و فیلم.

بازگشت در اوایل ماه مارس در کارنگی ملون دانشگاه پروفسور مایکل اسمیت گفت: زوم بود "کمی ویدئو کنفرانس پلت فرم" است که عمدتا توسط محل.

پس از آن آمد COVID-19 بحران است. "در حال حاضر آن را تقریبا به یک فعل" اسمیت گفت.

این شرکت دیده می شود موج عظیمی را در کاربران پس از همه گیر ضربه با 300 میلیون روزانه زوم شرکت کنندگان در جلسه در حال حاضر. به نظر می رسد مانند زوم در همه جا.

"من فکر نمی کنم آن تصور می شد مثل این در مراحل ابتدایی گفت:" ایان " Greenblatt از J. D. Power.

رشد سریع است و به معنای گاه به گاه slowdowns و مسائل امنیتی مانند "Zoombombing." جان فریمن از CFRA می گوید زوم به شکل از چگونه آن را قفل می تواند مردم را به استفاده از آن برنامه دراز مدت.

پل سوم تحلیلگر اسکات کسلر گفت: وجود دارد بسیاری از رقابت وجود دارد از امثال Google, Microsoft و Facebook.

"همه آنها متمرکز بر یک میزبان کامل از چیزهای دیگر. زوم به نظر می رسد مستقیما با تمرکز بر فرصت در دست" کسلر گفت.

که یکی از مزیت های زوم کرده است. آن را واقعا فقط یک چیز است و همه ما می دانیم چه چیزی است.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن