کسب درآمد از طریق اینترنت بدون هزینه

6 ایجاد وب سایتبا بسیاری از سیستم عامل های دوره های آنلاین موجود و تمام منابعی که می توانید در اینترنت پیدا کن

توسط AKHBAREMAAAA در 10 آبان 1399

6 ایجاد وب سایت

با بسیاری از سیستم عامل های دوره های آنلاین موجود و تمام منابعی که می توانید در اینترنت پیدا کنید ، دیگر نیازی به آموزش رسمی برای یادگیری نحوه طراحی وب سایت ها ندارید.


بسیاری از CMS یا سایر سازندگان سایت مانند WordPress یا Shopify امکان ایجاد محتوا یا سایت های تجاری را دارند که هم قدرتمند هستند و هم مدیریت آنها آسان است. از طرف دیگر ، اگر فاقد جنبه فنی هستید ، برای بهبود طراحی وب سایت و مهارت های خود وقت بگذارید.


سپس می توانید مشتریانی (مانند SME یا مشاغل آزاد) را پیدا کنید که نیاز به ایجاد وب سایت خود دارند اما نه وقت و نه دانش لازم برای انجام این کار را دارند.


7 مدیر جامعه

اکنون تقریباً هر مشاغل نیاز به حضور در شبکه های اجتماعی دارند. خواه بهبود تصویر آنها ، برقراری ارتباط با مشتریان ، تبلیغ محصولاتشان یا اطمینان از خدمات با کیفیت به مشتری باشد ، رسانه های اجتماعی برای برندها بیش از پیش ضروری هستند.


اگر در ایجاد محتوای الهام بخش یا جذاب در شبکه ها و فدراسیون جوامع آنلاین مهارت دارید ، این ایده تجاری آنلاین ممکن است مورد توجه شما قرار گیرد کسب درآمد از اینترنت اصلا کار سختی نیست. در این مقاله شما را ا ایده های جدید آسنا کردیم.


شما همچنین می توانید فرصت های زیادی را در سایتهایی مانند Fiverr پیدا کنید و سپس اعتبار خود را ایجاد کنید تا در نهایت با مشتریان خود به طور مستقیم کار کنید.


8 دستیار شخصی / مجازی

تبدیل شدن به یک دستیار مجازی برای شرکت ها یا افراد ، راهی عالی برای شروع سریع یک تجارت آنلاین و بدون سرمایه گذاری های کلان است.


نقش یک دستیار شخصی این است که کارهای مختلفی مانند پاسخ دادن به تماس ها ، برنامه ریزی جلسات ، ارسال ایمیل یا ارتباطات از طرف مشتری خود و غیره را پوشش دهد. یا اگر در یک شرکت کار می کنید پشتیبانی مشتری را مدیریت کنید.


شما می توانید به راحتی تلاش کنید تا معیار پشتیبانی کسب و کار شوید و اعتبار خود را افزایش دهید تا حتی بزرگترین مشتریان بتوانند برای شما مبارزه کنند.


9seo مشاور

بله ، SEO یکی از گناهان زیبا من است. این همچنین اولین شغلی است که من تمرین می کردم ، به عنوان مدیر SEO در یک آژانس و سپس با تبلیغ. همه در حالی که خودآموخته اید به لطف صدها دوره آنلاین شگفت انگیز موجود در این زمینه.


بهینه سازی موتور جستجو (SEO) برای هر کسی که دارای وب سایت یا به طور گسترده تر یک تجارت آنلاین است ضروری است. این هنر بهینه سازی سایت و محتوای شما است به طوری که وقتی افراد در موتورهای جستجو مانند Google جستجو می کنند ، در بالاترین حد ممکن به نظر می رسد.


پس از آموزش ، می توانید خدمات مشاوره ای و استراتژیک را ارائه دهید ، یا فقط بر روی عملیات تمرکز کنید و خودتان روی SEO مشتری خود کار کنید. همچنین می توانید هر از گاهی از آنها پشتیبانی کنید ، زمانی که نیازهای خاصی دارند ، مثلاً هنگام طراحی مجدد وب سایت.


10 سرویس نوشتن CV را شروع کنید

آیا شما به خصوص از کارنامه خود که مصاحبه های زیادی برای شما به همراه داشته است ، افتخار می کنید؟ آیا شما هنر برجسته سازی دیگران و نشان دادن پتانسیل همه را دارید؟ بازاریابی CV و / یا سرویس نامه نگاری ، یا به طور گسترده تر ، پشتیبانی جستجوی شغل را در نظر بگیرید.


بیشتر این تجارت آنلاین حول نوشتن ، ویرایش ، طراحی و تصحیح CV یا پروفایل های آنلاین مانند LinkedIn خواهد بود. بنابراین برای شروع ، به غیر از رایانه و نرم افزار طراحی اولیه ، به منابع کمی نیاز خواهید داشت.


11 یک فروشگاه Etsy ایجاد کنید

آیا دوست دارید هنر ، DIY ، با دستان خود خلق کنید؟ در این صورت ، باید از Etsy ، یک بستر آنلاین اختصاصی برای فروش اقلام دست ساز یا پرنعمت (حتی کالاهای پیش ساخته) استفاده کنید.


خواه در حال ساختن هنر ، جواهرات ، لباس ، تزئینات یا کارهای هنری دیگری باشید ، ساخت فروشگاه Etsy به شما امکان می دهد کارهای خود را به نمایش بگذارید و از خریداران علاقه مند سریع پول بدست آورید. از خلاقیت های اصلی شما


مزیت بزرگ: راه اندازی فروشگاه Etsy کاملا رایگان است.


12 طراح گرافیک

برای شروع تجارت آنلاین خود در این زمینه نیازی به مدرک طراحی گرافیک ندارید ، البته مطمئناً برای این کار باید آموزش ببینید.


مهارت های طراحی گرافیکی برای انواع پروژه ها مورد نیاز است: نمایش تبلیغات ، تصاویر Pinterest ، تصاویر برای یک وب سایت یا آگهی های تبلیغاتی برای یک رویداد ...


در اینجا دوباره ، فرصت های زیادی را در سایتهایی مانند Fiverr یا UpWork خواهید یافت. همزمان با رشد کسب و کار خود ، در ایجاد نمونه کارهای آنلاین برای ارتقا designs طرح های خود و کسب شهرت تردید نکنید.

آخرین مطالب