8 آتش نشان برنامه های وام مسکن با توجه به ارزش

برو از مستاجر به صاحب خانه با یک آتش نشان برنامه وام مسکن لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا برنامه های وام مسکن در ح

توسط AKHBAREMAAAA در 9 تیر 1399

برو از مستاجر به صاحب خانه با یک آتش نشان برنامه وام مسکن

لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا برنامه های وام مسکن در حال طراحی شده برای مالکیت خانه قابل دسترس بیشتر را برای این مهم خدمتگزاران مردم.

بسته به نیاز شما و جایی که شما می خواهید برای خرید به عنوان یک آتش نشان, شما ممکن است در خط فوق العاده کم نرخ وام مسکن با تخفیف هزینه و حتی خرید خانه کمک های مالی.

این ویژه برنامه های وام مسکن قرار داده و مالکیت خانه در دسترس برای آتش نشانان در سراسر کشور. کشف گزینه های خود را برای دیدن آنچه در دسترس که در آن شما زندگی می کنند.

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (Jun 29, 2020)

8 وام خانه برای آتش نشانان

 1. خوب همسایه درب بعدی
 2. لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا درب بعدی
 3. خانه برای قهرمانان
 4. ولز فارگو NeighborhoodLIFT®
 5. لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا اتحادیه های اعتباری' برنامه های وام مسکن
 6. پرداخت کمک برنامه
 7. خانه محلی برنامه های وام برای آتش نشانان

گزینه های دیگر برای آتش نشان ها: استاندارد, برنامه های وام مسکن


1. خوب همسایه درب بعدی

خوب همسایه درب بعدی (GNND) به سر هر لیست از لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا برنامه های وام مسکن.

چرا که خوب همسایه درب بعدی به شما ارائه می دهد یک و نیم قیمت خانه.

به معنای واقعی کلمه: شما داده می شود "یک تخفیف 50 ٪ از لیست قیمت صفحه اصلی" با توجه به وب سایت از ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری (HUD) اجرا می شود که این برنامه است.

شما در حال حاضر میپرسند: "چه چیزی گرفتن؟" و چند وجود دارد. آن شامل است که شما باید:

 1. پرداخت می شود آتش نشان (داوطلبان واجد شرایط نیست)
 2. خرید تعیین شده در "تجدید حیات" در منطقه که تعریف شده است به احتمال زیاد از لحاظ اقتصادی به چالش کشیده
 3. در خانه زندگی می کنند حداقل سه سال
 4. را انتخاب کنید و خانه خود را از HUD را محدود لیست که شامل FHA سلب حق مالکیت

مسلما بسیاری را پیدا خواهد کرد این قوانین بیش از حد محدود.

شما ممکن است مایل به ارتکاب به زندگی در یک جامعه به چالش کشیده محله برای سه سال. آن را ممکن است یک راه طولانی از کار. وجود دارد می تواند کمبود مناسب HUD homes هنگامی که شما به دنبال وجود دارد یک لیست طولانی از اعتراضات ممکن است.

اما تصور کنید که در آن شما خواهید بود در مدت سه سال. شما به احتمال زیاد باید 40% یا 50% پیش پرداخت در یک خانه بزرگ در محله بهتر. و شما باید با صعود چند پله در نردبان مسکن فقط در 36 ماه کوتاه است. ارزش آن را? تا به شما.

2. لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا درب بعدی

لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا درب بعدی (FND) فاقد GNND خانه-قیمت تخفیف. اما آن ارائه می دهد به جای یک محدوده بسیار جذاب مزایای که باز پرداخت می شود و داوطلب آتش نشان ها به طور یکسان — به عنوان به خوبی به عنوان EMTs و کارکنان پشتیبانی. و آن را فاقد آن GNND قوانین است که می تواند offputting باشد.

آتش نشان در کنار درب وام مسکن مزایا عبارتند از:

 1. خرید خانه کمک های بین 1000 $-$4,170 یا تا 6000 $در مناطق خاص
 2. کمک پرداخت تا $10,681
 3. بدون هزینه نرم افزار و یا هزینه کارگزار
 4. ارزیابی رایگان (نقدی اعطای $545 در بسته)
 5. با تخفیف عنوان هزینه
 6. کارآمد تشکیلات جدید بکار روند

و بر خلاف GNND شما می توانید خرید هر mortgageable خانه شما می خواهید هر کجا که شما می خواهید. شما لازم نیست برای خرید یک خانه ذکر شده توسط HUD.

لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا درب بعدی نیز تحمیل نمی کند هر حداقل شرایط اقامت هر چند برخی از برنامه های کمک پرداخت آن را به شما معرفی ممکن است.

لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا درب بعدی: شروع برنامه

تازه شروع یک add-on به اصلی FND برنامه. این کمک می کند تا کسانی که نمرات اعتباری بیش از حد پایین برای آنها را به واجد شرایط برای وام مسکن. FND وب سایت توضیح می دهد:

"ما کشف دقیقا همان چیزی است اعتباری و چالش های جلوگیری از وام وام مسکن خود را از مورد تایید بودن و کمک به شما در غلبه بر این مسائل به سرعت و کارآمد که ممکن است.

"این سرویس ثابت کرده است که بسیار موثر در کمک به خریداران بالا بردن نمره اعتباری خود را و صفحه اصلی مالکیت یک واقعیت است. مشاوره رایگان هستند."

اگر شما یک آتش نشان به دنبال به خرید یک خانه است اما باید نمره های اعتباری کم, ما می خواهم به شدت توصیه می شود به دنبال این برنامه است.

3. خانه برای قهرمانان

خانه برای قهرمانان (HFH) می گوید مقدماتی خود را قهرمانان شامل فعلی و سابق آتش نشانان و امدادگران و EMTs.

آن reckons این قهرمانان صرفه جویی به طور متوسط $2,400 هنگامی که آنها به خرید و یا فروش یک خانه از طریق خود برنامه.

هنگامی که شما در حال خرید, کسانی که پس انداز می آیند از تخفیف از اموال حرفه ای که شرکت کنندگان در HFH برنامه. بنابراین شما می توانید صرفه جویی در هزینه های شارژ شده توسط:

 • عوامل املاک و مستغلات
 • ارائه دهندگان وام مسکن
 • صفحه اصلی بازرسان
 • عنوان متخصصان

پس انداز خود را خواهد شد در قالب یک بررسی از HFH پس از بسته شدن. و بیشتر از کسانی که شرکت متخصصان استفاده می کنید بیشتر به شما باید ذخیره کنید.

شما همچنین می توانید صرفه جویی در زمانی که شما به فروش از طریق یک شرکت عامل. شما باید 25% تخفیف در کمیسیون ناخالص.

4. NeighborhoodLIFT (Wells Fargo)

NeighborhoodLIFT نیست به طور انحصاری برای آتش نشانان و یا حتی اولین پاسخ دهندگان. بنابراین این است که ممکن است کمک به آتش نشانان داوطلب. و ولز فارگو می گوید:

"از آتش نشانان و افسران پلیس به جانبازان صدها نفر از اولین پاسخ دهندگان در سراسر ایالات متحده را تبدیل به صاحب خانه با کمک از ولز فارگو را NeighborhoodLIFT® برنامه است."

بانک reckons, "پرداخت کمک مالی می تواند در مجموع به $15,000 برای بسیاری از دریافت کنندگان" هر چند مقدار واقعی متفاوت است, بسته بازار مسکن که در آن شما زندگی می کنند.

این برنامه در نظر گرفته شده است برای کمک به کسانی که در متوسط یا متوسط درآمد. بنابراین اگر شما یک آتش نشان داوطلب با پرداخت بسیار کار اصلی شما احتمالا نمی خواهد واجد شرایط برای (یا نیاز) کمک کند.

5. لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا برنامه های وام مسکن از اتحادیه های اعتباری

شورای ملی آتش نشانان اتحادیه های اعتباری به شمارش بیش از 100 آتش نشان های اعتباری با 800000 عضو در سراسر شمال امریکا است.

با توجه به اینکه National Fire Protection Association تخمین می زند که تنها وجود دارد 370,000 حرفه ای آتش نشانان در آمریکا (و 745,000 داوطلبان) شما ممکن است نتیجه گیری کرد که مقدار زیادی از آتش نشانان داوطلب خدمت این وام دهندگان محلی ،

تقریبا تمام این اتحادیه های اعتباری اعضای خود ارائه وام مسکن و بسیاری از آنها به احتمال زیاد به ارائه معاملات جذاب به خصوص برای خریداران بار اول.

اتحادیه های اعتباری می تواند یک انتخاب عالی برای نرخ پایین یا فرصتی برای کار یک در یک با یک وام مسکن حرفه ای است که می تواند راهنمای شما را از طریق مقدماتی و تقاضا برای وام مسکن.

نیز وجود دارد یک فرصت خوب شما می توانید کراوات وام مسکن خود را برای پرداخت کمک های برنامه است. و ما پوشش های بعدی آن.

6. پرداخت کمک برنامه

وجود دارد بیش از 2000 برنامه های کمک پرداخت (DPAs) در سراسر ایالات متحده است. و حداقل یک (گاهی اوقات چند) در دسترس خواهد بود در محل که در آن شما می خواهید برای خرید.

هر DPA می شود به مجموعه خود معیارهای واجد شرایط بودن و تصمیم بگیرید که چه فرم کمک به آن را ارائه می دهد طول می کشد. بنابراین مقدار کمک شما می توانید برای درخواست خواهد بود یک بیت از یک پستی-کد قرعه کشی.

در بهترین حالت شما می توانید دریافت کمک مالی (nonrepayable هدیه) از چند هزار دلار است. در بدترین حالت که پول می تواند به عنوان یک وام به طور معمول با نرخ بهره بسیار کم است که شما مجبور به بازپرداخت به صورت موازی با وام مسکن خود را.

برنامه های دیگر ارائه وام های بدون بهره است که شما بازپرداخت تنها زمانی که شما حرکت و یا تشکیلات جدید بکار تجاری و یا اینکه می گوید پس از شما باقی مانده در محل اقامت برای x سال است.

وام دهندگان به طور معمول در هیئت مدیره با تمام انواع از DPA. اما شما نیاز به وام دهنده خود را به همکاری برای استفاده از کمک های خود نسبت به وام — پس از بررسی دو قبل از ورود به مطمئن شوید که آنها توپ بازی.

7. محلی آتش نشان برنامه های وام مسکن

بسیاری از ایالت ها, استان ها و شهرها, اجرای ویژه برنامه های مالکیت خانه آتش نشانان و ماموران اجرای قانون معلمان و دیگر کارکنان.

این ممکن است ارائه وام مسکن ترجیحی نرخ و مساعدت در پرداخت و هزینه های اختتامیه. بعضی از آنها محدود به خریداران بار اول و یا حرفه آتش نشان, اما نه همه آنها.

به سادگی انجام یک جستجو در وب برای آتش نشان برنامه های وام مسکن در شهرستان خود را, کد پستی شهرستان و یا دولت به دیدن آنچه در دسترس است.

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (Jun 29, 2020)

برنامه های وام مسکن است که نه تنها برای آتش نشانان

اگر شما می خواهید به دانستن بیشتر در مورد هر یک از گزینه های بالا منبع شما باید همکاران خود در ایستگاه های آتش نشانی. ببینید اگر شما می توانید یک حساب دست از فرایند و مزایای از کسی که در واقع با استفاده از این نوع برنامه ها.

آیا می شود جای تعجب نیست اگر آن را معلوم است که بهترین معامله را برای شما وانیلی با طعم وام آن را نیز در دسترس عموم مردم.

اگر آنها نمی تواند کمک کند سعی کنید تماس خود را دولت تامین مالی مسکن آژانس. آن را باید قادر به شما را به سمت بهترین شرط خود را از جمله محلی DPAs. جستجو در وب ممکن است رسیدن به همان نتیجه.

اما آیا می شود جای تعجب نیست اگر آن را معلوم است که بهترین معامله را برای شما وانیلی با طعم وام آن را نیز در دسترس عموم مردم. این خدمات عبارتند از:

وام

اگر شما در ارتش خدمت قبل از تبدیل شدن به یک آتش نشان, شما به احتمال زیاد برای پیدا کردن یک وام و بی نظیر است. از طریق US Department of Veterans Affairs, خدمات خود را در حق شما به:

 • یک صفر پرداخت
 • برخی از پایین ترین نرخ در اطراف
 • هیچ ادامه بیمه وام مسکن
 • آسان تر اعتبار مورد نیاز از بسیاری از

بنابراین شما دسترسی به عنوان یک جانباز ممکن است مغلوب ساختن پیشی جستن کسانی که از یک آتش نشان.

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد مدرک تحصیلی مورد نیاز برای وام مسکن در اینجا.

وزارت کشاورزی ایالات متحده وام

مانند وام و USDA وام نیاز نیست پرداخت. و شما به طور معمول در خط برای کاهش وام مسکن پرداخت بیمه و بسیار رقابتی نرخ وام مسکن.

این وام با حمایت وزارت کشاورزی قرار است برای تحریک رشد در مناطق روستایی است. بنابراین شما می توانید خرید و مرکز شهر و محل سکونت با یکی از آنها است.

اما "روستایی" تعریف شده است بسیار گسترده و شامل برخی از حومه. در واقع 97% ما نقشه شامل مناطق واجد شرایط برای کشاورزی وام.

FHA و پایین-پایین-پرداخت وام های معمولی

این دو محبوب وام مسکن با یکدیگر به رقابت بپردازند.

اگر شما واجد شرایط برای وام های معمولی ممکن است بهتر است زیرا شما می توانید با پرداخت فقط 3 درصد است. و شما می توانید فرار وام مسکن پرداخت بیمه زودتر. اما شما نیاز به خوب اعتباری برای واجد شرایط.

FHA وام (حمایت فدرال آژانس مسکن) نیاز به 3.5 درصد پایین پرداخت اما در دسترس هستند برای کسانی که با اعتباری پایین تر — شروع در فقط 580.

آگاه باشید که هر دو این وام با وام مسکن بیمه مورد نیاز است. و که FHA آنهایی که می آیند با بیشتر غم انگیز قوانین بیش از آن.

خود را کشف گزینه های وام مسکن

آتش نشانان باید مقدار زیادی از گزینه های وام مسکن — برخی متناسب با حرفه و برخی نه.

مطمئن شوید که شما کشف هر دو نوع برنامه ها (آتش نشان رهن و استاندارد وام مسکن) به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن بهترین معامله به طور کلی. مقایسه نرخ هزینه ها و پس انداز.

آماده برای دیدن آنچه که شما می توانید استطاعت?

بررسی نرخ جدید (Jun 29, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن