هالیوود بیشتر تعطیل. به جز برای انیمیشن است.

هالیوود تولیدات را به متوقف با توجه به COVID-19 و مشخص نیست زمانی که آنها دوباره شروع خواهد شد. برخی از استودی

توسط AKHBAREMAAAA در 31 اردیبهشت 1399

هالیوود تولیدات را به متوقف با توجه به COVID-19 و مشخص نیست زمانی که آنها دوباره شروع خواهد شد. برخی از استودیو گذاشته یا furloughed صدها اگر نه هزاران نفر از کارگران. اما وجود دارد یک منطقه از سرگرمی است که هنوز هم در محل کار و حتی استخدام: انیمیشن.

داگلاس Einar اولسن که هدایت نشان می دهد "Rick and Morty" — که هنوز هم در تولید گفت: انیماتورها ندارد که برای تغییر مقدار زمانی که آنها روشن به کار از خانه.

"به طور معمول, هنگامی که ما راهپیمایی سفارشات ما فقط از نوع عقب نشینی به ما کار کمی فضاهای سر خم کردن و کار انجام شده طی هفته آینده یا دو" او گفت:. و انیمیشن, لازم نیست که به نگرانی در مورد فیلمبرداری صحنه های که در آن شخصیت های دریافت از نزدیک و شخصی.

یک صحنه از "Rick and Morty."

برخی از اشکالاتی وجود دارد به کار از راه دور.

"شما می دانید اگر شما یک سوال و مانند چیزی وجود دارد در این اسکریپت که حس به طور معمول من می توانم راه رفتن در سالن و پاپ سر من در" اولسن گفت. عیب یابی می تواند کمی طولانی تر این روز است.

اما انیماتورها توانایی به نگه داشتن کار از خانه را به خود جلب کرده و حتی زندگی را نشان می دهد. پاپ تلویزیون "یک روز در یک زمان" را متحرک قسمت ماه آینده.

اولسن بدست ارائه می دهد به تازگی از برندها به دنبال تحریک و تشجیع کردن تبلیغات و نوازندگان که می خواهند موسیقی فیلم. وجود دارد بسیاری از او مطمئن است او می تواند همه آنها را.

او به تنهایی نیست.

"ما شلوغ تر از همیشه است که یک چیز عجیب و غریب می گویند و من احساس می کنم نوع از عجیب و غریب در مورد آن گفت:" کریس Prynoski رئیس جمهور Titmouse یک استودیو انیمیشن. Titmouse ایجاد Netflix اخیر نشان می دهد "نیمه شب انجیل" trippy کارتون در مورد یک بیگانه podcaster که سفر جهان با کمک کامپیوتر خود را.

Prynoski گفت: او را بدست درخواست از تبلیغ کنندگان و نوازندگان بیش از حد, بنابراین او تلاش برای استخدام بیش از دو دوجین و سردبیران و تهیه کنندگان و داستان هنرمندان.

یکی از بزرگترین موانع است و صدای اور.

"منظورم این است که واقعا نگرانی" Prynoksi گفت. "در پایان روز آن را به صدا مانند همه این شخصیت های صدا مانند آنها در همان محیط زمانی که آنها در حال صحبت کردن با یکدیگر و یا آنها را مانند یک صدا را در یک سالن اپرا و یکی را در یک گنجه است؟"

که شده است یک چالش برای حتی بیشتر تاسیس صدای بازیگران مانند تام کنی صدای SpongeBob SquarePants. در ماه مارس او تا به حال به تلاش برای ساخت یک home studio بنابراین او می تواند رکورد himiself. او را بدست آویزان از آن, او گفت:, اما هنوز هم وجود دارد سکسکه.

"هیچ چیز messes تا یک صدای بیش از جلسه مانند پسر درب بعدی پیرایش درختان خود را با یک اره برقی" او به شوخی.

تام کنی صدای SpongeBob SquarePants — جاذب و زرد و متخلخل است او.

اما کنی نیز گفت: او کار بیشتر از همیشه قبل از است که نادر برای یک بازیگر در هالیوود در حال حاضر.

"مردم من می دانم که بر روی دوربین کار آنها نیمه نشسته و نمی تواند آنها را نشان می دهد و انجام آنچه آنها انجام," او گفت:. "در ضمن من صدای بیش از دوستان گفت:" اوه خدای من. من به خاک سپرده شد.'"

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن