یک روز در زندگی یک صاحب فروشگاه در طول یک بیماری همه گیر

این بیماری همه گیر افتاد بسیاری از مردم در بین — فقط پایان دادن به چیزی و یا شروع کاری. نوعی زندگی است در هر ح

توسط AKHBAREMAAAA در 23 خرداد 1399

این بیماری همه گیر افتاد بسیاری از مردم در بین — فقط پایان دادن به چیزی و یا شروع کاری. نوعی زندگی است در هر حال.

ماریس جوهانسون اولین بار صاحب فروشگاه در دنور است که در تلاش برای تحقق رویای مادام العمر در یکی از بدترین زمان قابل تصور است.

او فروشگاه Broomtail, فروش لباس کودکان و اسباب بازی مانند hobbyhorses دستباف از نخ. آن را نیز به معنای یک محل برای مادران به جمع آوری.

او ایده زمانی که او باردار بود با پسرش لوگان که در حال حاضر 3½.

Broomtail باز برای اولین بار در اواسط ماه مه پس از دولت برداشته آن همه گیر شده است ،

این است جوهانسون خاطرات.

چهار شنبه, آوریل 22

9 بعد از ظهر

من فقط بچه های پایین و اومد بیرون چون من می خواستم به خواندن این ایمیل که من دیدم از یک مشتری. او می گوید:

"سلام! دوست من و من دوست دارم به یک قرار ملاقات برای فروشگاه فردا. آیا شما هر چیزی 11:30ish? او است که به تازگی باردار و من دوست دارم او اولین نوزاد تجربه خرید در شایستگی خود را ذخیره کنید. من شده است به وسیله خود Instagram و به نظر می رسد فقط زیبا. از شما بسیار سپاسگزارم."

گوش دادن به جوهانسون خواندن یک ایمیل از مشتری:

بنابراین من احتمالا خواندن آن حدود پنج بار در حال حاضر و من احتمالا خواندن آن را چند بار قبل از من به رختخواب بروید به جای شما می دانید پیمایش از طریق اخبار در گوشی من و من امیدوار هستم که به من کمک خواهد کرد امشب. چرا که این چیزهای کوچک است که احساس طبیعی به معنی بسیار به من در حال حاضر.

پنج شنبه, آوریل 23

ساعت 10 صبح

گوش دادن به او می گویند خداحافظی به خانواده او و ترک در فروشگاه:

10:30 صبح

من در واقع تمیز تمام شمارنده شب گذشته قبل از من سمت چپ, اما من آن را انجام دوباره چون من فقط احساس می کنم مثل بوی تمیز کردن راه حل است که اطمینان به مردم است.

عکس: لورا Schmalstieg

این است که معمولا زمانی که من قرار دادن ماسک بر روی زمانی که من شروع به حرکت به جلو از فروشگاه به خلاء است. من فقط احساس می کنم اگر کسی راه رفتن حتی اگر من در اینجا با خودم می خواهید به من ماسک. دوباره این یکی از آن نشانه های کمی به مردم که من مراقب باشید که من در مورد مراقبت از ایمنی خود و ایمنی. من فقط احساس می کنم مثل هر چیزی که کمی می تواند کسی که تصمیم به در آمده است.

این زمانی است که من نوعی را به بند خودم چون من هنوز عادت به پوشیدن ماسک به مدت هفت ساعت در روز است. بنابراین من آخرین نوع از تنفس عمیق و پس از آن ماسک می رود و این رفتن زمان است.

11:45 صبح

فقط به پایان رسید با یک مشتری! این زن که رسید از طریق ایمیل است که دوستان خود را در انتظار است در ماه نوامبر. آنها در آمد آنها هر دو خرید برخی از چیزهایی که آنها بسیار تعریف شده است. آنها فکر می کردند که من می خواهم موفق دراز مدت و این واژه به معنای زیادی به من در حال حاضر. بنابراین من احساس خوب است. من فکر می کنم امروز در حال رفتن به یک روز خوب.

ساعت 2 بعد از ظهر

عکس: لورا Schmalstieg

همه حق آن شده است یک ساعت است در فروشگاه. من حتی دیده می شود بسیاری از مردم راه رفتن در جلو رفت. بنابراین این نمونه در روز من مثل من هیجان زده و سپس شما می دانید من نوع احساس در افسردگی در حال حاضر.

من می دانم که این همه بخشی از آن است. و شاید در زمان عادی من قدردانی می شکند در روز و من می خواهم احساس خوبی در مورد قادر بودن به چیزهای دیگر انجام می شود اما همه من می توانم در مورد فکر می کنم در حال حاضر اگر چه بقیه روز است و هیچ کس در می آید.

و شما می دانم که اگر من می بینم هر کسی که از جلوی من همیشه تلاش به اعتصاب تعادل هیجان زده و به دنبال استقبال اما نه مثل من بیش از حد از جان گذشته یا من خسته شدم. این فقط یک عجیب و غریب, رقص, و یا عمل می کنند که من را به بازی.

3:50 بعد از ظهر

من تا به حال چهار فروش امروز — وحشتناک نیست. من هنوز به صفر فروش روز به طوری که چیزی است که باید سپاسگزار است. اما هنوز هم شما می دانید فقط بسیار متوسط. من فکر می کنم دو ساعت گذشته هیچ کس در آمد.

گوش دادن به جوهانسون بسته شدن افکار:

من میخوام تعطیل کنید و سعی کنید به تغییر چرخ دنده ها و رفتن به خانه و دیدن بچه ها. من هرگز می خواهید آنها را به احساس می کنید و یا من را به احساس می کنم مثل من در اینجا اتلاف وقت است که من می تواند صرف با آنها. بنابراین من معمولا سعی می کنید به نگه داشتن آن واقعا شادمان و فقط نوع نگه داشتن یک لبخند بر روی آنها. اما آره, آن بزرگ نیست.

عکس: لورا Schmalstieg

جوهانسون فقط crunched اعداد و او را کاملا به اندازه کافی در فروش برای پوشش هزینه های خود را — اما او نزدیک است. او آماده به شیب به پس انداز به نگه داشتن کسب و کار رفتن تا زمانی که او می تواند.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب