پیری تانکر نفت در یمن و افزایش نگرانی در مورد فاجعه در دریای سرخ

از FSO امن تر نفتکش لنگر در دریای سرخ در نزدیکی یمن شهرستان بندر Hodeida دارای بیش از 1 میلیون بشکه نفت است. ا

توسط AKHBAREMAAAA در 2 مرداد 1399

از FSO امن تر نفتکش لنگر در دریای سرخ در نزدیکی یمن شهرستان بندر Hodeida دارای بیش از 1 میلیون بشکه نفت است. این کشتی توسط ایران دولتی شرکت نفت تا سال 2015 زمانی که حوثی ها کنترل ضبط از Hodeida و دسترسی محدود به FSO امن تر است.

کشتی وضعیت رو به وخامت است و فرار گازهای ساخت داخل. کارشناسان می گویند این می تواند به زودی بهار نشت و یا منفجر شود. نشت نفت خواهد بدتر از جنگ متصلب یمن را فاجعه انسانی توسط مسمومیت شیلات و احتمالا انتشار گاز سمی. آب آشامیدنی نیز یک نگرانی است. کشورهای همسایه را به شاتر گیاهان آب شیرین کن اگر وجود دارد یک نشت.

یمن با دولت این کشور خواسته است که سازمان ملل متحد برای حذف کشتی نفت است. حوثی ها می گویند که آنها اجازه می دهد دسترسی به کشتی تنها به عنوان بخشی از یک توافق گسترده تر که به نظر می رسد بعید است به زودی اتفاق می افتد.

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا به شنیدن داستان کامل.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن