رسانه های اجتماعی تبلیغات تحریم جهانی می رود

تاپیک جدید فشار بر روی Facebook و Twitter را به خلاص شدن از شر سیستم عامل خود را از خطرناک نادرست و یا خورنده

توسط AKHBAREMAAAA در 9 تیر 1399

تاپیک جدید فشار بر روی Facebook و Twitter را به خلاص شدن از شر سیستم عامل خود را از خطرناک نادرست و یا خورنده محتوا.

سازمان از تحریم, از Facebook می گویند مبارزات انتخاباتی خود را جهانی می گذرد. این کمپین به شرکت ها برای توقف خرید تبلیغات رسانه های اجتماعی در حال حاضر حمایت از شرکت های مانند Verizon Patagonia و یونیلور.

بازار را Erika Beras است پیگیری تحولات در این داستان امروز. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio.

اریکا Beras: کمپین به نام توقف نفرت برای سود و آن را رهبری های حقوق مدنی. آنها خواسته ایم تبلیغ برای تجدید نظر در آنچه که آنها در حال صرف پول در وقتی که می آید به تبلیغات اساسا فقط گفت: به رسانه های اجتماعی شرکت ها "حذف سخنرانی نفرت از خود سیستم عامل است." یک کاتالیزور برای این است که عدالت اجتماعی لحظه ای که به دنبال کشتن جورج فلوید توسط پلیس.

در حال حاضر سازمان دهندگان این کمپین برنامه ریزی خواستار شرکت در اروپا برای پیوستن به تحریم. علامت های تجاری مانند Unilever و هوندا را تنها متعهد به کشیدن تبلیغات در آمریکا

دیوید Brancaccio: توسط Facebook شنیدن تماس اینجا ؟

Beras: در جمعه, Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ گفت: شرکت خود را شروع خواهد شد مسدود کردن گسترده تر دسته از تبلیغات با "نفرت محتوا." زوکربرگ گفت: حرکت نبود در پاسخ به این کمپین اما آن اتفاق می افتد پس از بیش از یک صد برندهای متعهد به جلو و تبلیغات برای ماه جولای.

Brancaccio: این می تواند یک نیش از Facebook?

Beras: Facebook تولید 70 میلیارد دلار در تبلیغات و فروش یک سال و حدود یک چهارم از شرکت های بزرگ. اما این قطعا تاثیر آن تصویر عمومی و سهام خود را.

و استارباکس گفت: آن را به توقف تبلیغات در تمام سیستم عامل رسانه های اجتماعی و برنامه به بحث و گفتگو با همکاران رسانه ای و سازمانهای مدافع حقوق مدنی برای جلوگیری از گسترش نفرت سخنرانی

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن