اپل می پیوندد لیست شرکت های امیدوار کننده برای رفتن کربن خنثی

اپل اعلام کرد قصد دارد به خنثی کربن تا سال 2030. غول فن آوری می پیوندد یک دسته از شرکت ها در پاک کردن جنگهای ص

توسط AKHBAREMAAAA در 2 مرداد 1399

اپل اعلام کرد قصد دارد به خنثی کربن تا سال 2030. غول فن آوری می پیوندد یک دسته از شرکت ها در پاک کردن جنگهای صلیبی. مایکروسافت قصد دارد به کربن منفی در سال 2030; Unilever خنثی کربن توسط 2039 و آمازون کربن خنثی یک سال بعد.

اما ادوین استافورد, بازاریابی استاد در دانشگاه ایالتی یوتا, عجایب این که آیا آن را نیز برای شرکت کنندگان.

"شما کردم جریان را از معدن فلزات و ذوب و لیتیوم باتری تولید همه این چیزهایی است که بخشی از آن 100% کربن خنثی اهداف," او گفت:.

اپل تولید گازهای گلخانه ای از ساخت محصولات خود اختصاص 76 درصد از انتشار کربن در سال 2019. به کاهش است که این شرکت را وادار به تمام شرکت های که در آن زنجیره تامین منتشر می کنند کمتر کربن بیش از حد.

جاشوا رودز موسس شریک IdeaSmiths یک صنعت انرژی مشاوره گفت که راحت تر از این صدا ممکن است.

"قرارداد شما در حال امضای ارزش میلیاردها و میلیاردها دلار و بنابراین شما می توانید خود را بگویید زنجیره تامین پرش و آنها می گویند که چگونه بالا است؟"

اپل می گوید این یک تعهد از بیش از 70 از تامین کنندگان خود را تنها به استفاده از انرژی های تجدید پذیر است که برای تلفن های موبایل امیدوار کننده است اما هیچ کس نمی داند اگر این شرکت ها ارائه خواهد شد.

الیکا Kordrostami, استادیار بازاریابی در روآن دانشگاه گفت: اپل با احتیاط از مصرف کنندگان تصور نادرست در مورد آنچه در آن در واقع دستیابی به. او گفت: اکثر شرکت های بزرگ در حال حاضر اظهارات قصد در وب سایت خود را در مورد تمام انواع مسئولیت اجتماعی است.

"بیانیه در مورد چگونه آنها در حال تلاش برای حفاظت از محیط زیست چگونه آنها در حال تلاش برای اطمینان حاصل کنید که برای مثال مواد تشکیل دهنده محصولات و خدمات خود را عرضه می گردد اخلاقی" او گفت:.

او را متقاعد مصرف کنندگان خواهد شد مطمئن شوید که این شرکت ها در واقع زیر را از طریق وعده های خود را قبل از آنها خرید.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن