به عنوان آزمایشگاه های تحقیقاتی بازگشایی دانشمندان دست به گریبان اجتماعی فاصله اثرات

در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر برخی از دانشمندان تبدیل توجه خود را به تحقیق در مورد این رمان coronaviru

توسط AKHBAREMAAAA در 7 مرداد 1399

در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر برخی از دانشمندان تبدیل توجه خود را به تحقیق در مورد این رمان coronavirus و این بیماری باعث می شود. اما بسیاری دیگر از دانشمندان تا به حال برای متوقف کردن تحقیقات در آزمایشگاه های خود را. صحبت ما با چند از دانشمندان آن از چند ماه پیش در مورد آنچه آن را مانند به توقف خود را در آزمایشگاه کار — و چه آن را برای دریافت آن دوباره رفتن.

هنگامی که ما آخرین شنیده ها از ایزابلا Rauch, او در حال آماده شدن برای بازگشایی او ایمونولوژی آزمایشگاه در اورگان بهداشت و علوم در دانشگاه پورتلند. چند ماه قبل از آن او تا به حال آن را تعطیل کند آشيانه همراه نمونه و euthanizing موش. در حال حاضر آزمایشگاه او باز است دوباره — اما او تنها می تواند مناسب 50% به عنوان بسیاری از دانشمندان به آن است.

"ما در حدود 50 ٪ از مقدار تحقیق" Rauch گفت.

جدید عادی است ؟ ماسک. تماس های ویدئویی. و گسترده تمیز کردن تجهیزات, مانند یک میکروسکوپ است که هزینه بیش از $100,000.

"شما نمی توانید, شما می دانید, فقط اسپری Lysol بیش از این چیزی, اما ما باید این بسیار ویژه تمیز کردن نمایندگی برای هر بخش از میکروسکوپ" Rauch گفت.

و آن طول می کشد 15 دقیقه قبل و بعد از هر کسی از آن استفاده می کند.

در ضمن دوباره پرورش موش برای آزمایش قصد ندارم به عنوان هموار به عنوان برنامه ریزی شده.

"برخی از موش ها تصمیم آنها نه تنها علاقه مند در حال حاضر" Rauch گفت.

در ایالت واشنگتن دانشگاه دانشکده پزشکی آزمایشگاه نیز باز دوباره در ظرفیت محدود. معرفی معاون تحقیقات جان رول گفت: این مقدار از تحقیقات شده است کاهش نه فقط اجتماعی فاصله اما به دلیل "محققان در حال خرید [تجهیزات حفاظت شخصی] با تحقیقات خود بودجه."

این پول است که در غیر این صورت رفته اند به سمت چیزهای دیگر.

"آن مه رفته به کنفرانس سفر شاید دستیار تحقیق حقوق, موضوع جبران تجهیزات" رول گفت.

تحقیقات همچنین راه اندازی مجدد برای دکتر کوین Sheth. او یک متخصص مغز و اعصاب در دانشگاه ییل می کند که آزمایش های بالینی بر روی مغزی اختلالات است. یکی از مطالعات خود شامل 120 تحقیقات سایت در سراسر کشور است. در حدود نیمی از کسانی که در حال بالا و دوباره در حال اجرا. اما آنها نگاه متفاوت از قبل است.

"الکترونیکی رضایت انجام مجازی پیگیری ساخت کنترل از راه دور ارزیابی حمل و نقل مطالعه دارو به بیماران به طور مستقیم" Sheth گفت.

و تمام است که هزینه پول است. بنابراین سوال این است که چه اتفاقی می افتد زمانی که تحقیقات اولیه اعطای اجرا می شود ؟

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن