بانکی: 3 چیز است که وام دهندگان وام مسکن نمی خواهید برای دیدن

چه وام دهندگان وام مسکن به دنبال در بانک اظهارات? هنگامی که شما درخواست برای وام مسکن وام دهندگان نگاهی به صو

توسط AKHBAREMAAAA در 26 تیر 1399

چه وام دهندگان وام مسکن به دنبال در بانک اظهارات?

هنگامی که شما درخواست برای وام مسکن وام دهندگان نگاهی به صورتحساب های بانکی خود را به منظور بررسی که شما می توانید استطاعت پرداخت هزینه های بسته و آینده پرداخت وام.

شما احتمال بیشتری برای دریافت تایید اگر صورتحساب های بانکی خود را در حال پاک کردن از هر چیزی سوال برانگیز است.

قرمز-پرچم مسائل برای وام مسکن underwriters عبارتند از:

  1. منعکس چک یا NSFs (عدم بودجه کافی اتهامات)
  2. سپرده های بزرگ بدون به وضوح مستند, منبع
  3. پرداخت های ماهانه برای یک فرد یا غیر فاش حساب اعتباری

خوشبختانه شما می توانید بسیاری از مسائل را قبل از تبدیل شدن آنها به خوبی مسائل. در اینجا آنچه به دنبال و چگونه به مقابله با مشکلات شما در پیدا کردن.

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (Jul 16, 2020)

در این مقاله (جست و خیز به...)


چه underwriters دنبال در صورتحساب های بانکی خود را

وام دهندگان وام مسکن به طور معمول بخواهید برای دیدن دو ماه اخیر حساب بانکی همراه با درخواست وام خود را.

Underwriter — کسی که ارزیابی و تصویب وام مسکن — به دنبال چهار چیز است در این حساب بانکی:

  1. پول نقد به اندازه کافی ذخیره شده برای پرداخت و هزینه های بسته
  2. منبع خود پرداخت که باید قابل قبول تحت قرض دهنده دستورالعمل ها
  3. به اندازه کافی پول نقد جریان و یا پس انداز را ماهانه پرداخت وام مسکن
  4. "ذخایر" که وجوه اضافی در دسترس در مواقع اضطراری

Underwriter به طور کلی می خواهد برای دیدن است که این وجوه در حساب های بانکی خود شما هستند و نه قرض گرفته شده از شخص دیگری (مگر اینکه از طریق یک به درستی مستند پرداخت هدیه).

صورتحساب های بانکی نیز به اثبات می پذیره که شما در میانهی شب افتتاح هر گونه حساب های اعتباری و یا ایجاد بدهی های جدید قبل از گرفتن وام مسکن.

همین دلیل است که وام دهندگان درخواست خود را در دو ماه گذشته' صورتحساب های بانکی. هر چیزی حساب اعتباری بیش از دو ماه باید نشان داده شده در گزارش اعتبار خود را.

3 چیزهایی که وام مسکن وام دهندگان نمی خواهید برای دیدن بر روی صورتحساب های بانکی

شما ممکن است بخواهید به نگاهی به صورتحساب های بانکی خود را با وام مسکن underwriter چشم قبل از تبدیل آنها به قرض دهنده.

چرا که وام دهنده به نظر می رسد برای پرچم قرمز است که اگر می توانید نیاز به توضیحات طولانی.

وام مسکن underwriters آموزش به زیرخاک در اوردن غیر قابل قبول منابع بودجه نامعلومی بدهی مالی و سوء مدیریت که بررسی صورتحساب های بانکی خود را.

در اینجا سه چیز شما می توانید نگاه برای در صورتحساب های بانکی خود را که ممکن است به نوبه خود یک پرچم قرمز برای وام مسکن underwriter.

1. منعکس چک

اگر حساب جاری خود را با آشغال های متعدد اضافه برداشت و یا NSFs (عدم بودجه کافی) اتهامات underwriters به احتمال زیاد به این نتیجه که شما بزرگ در مدیریت امور مالی خود را.

وام مسکن قانون آژانس فردی مک می گوید که بیشتر موشکافی لازم است که بانک شامل اظهارات NSF هزینه.

FHA وام نیاز به وام دهندگان به صورت دستی دوباره تصویب وام گیرندگان با NSFs حتی اگر وام گیرنده در حال حاضر تایید شده توسط یک سیستم کامپیوتری.

2. بزرگ مستند نشده سپرده

آستین ، یا نامنظم سپرده های بانکی ممکن است نشان می دهد که خود را پرداخت ذخایر مورد نیاز و یا بسته شدن هزینه ها می آیند از یک منبع غیر قابل قبول.

بودجه ممکن است قرض گرفته شده. برای مثال شما می توانید یک پیشرفت پول نقد در کارت اعتباری خود را که ممکن است نشان نمی دهد تا در گزارش اعتبار خود را.

بزرگ سپرده نیز می تواند نشان می دهد "غیر قانونی" هدیه. خریدار خانه نمی تواند کمک گرفتن از یک حزب که می ایستد به دست آوردن از معامله — خانه فروشنده یا نماینده املاک و مستغلات.

آنچه به عنوان یک "بزرگ" سپرده های بانکی توسط وام دهندگان وام مسکن?

  • Fannie Mae راهنمای فروش می گوید: "زمانی که صورتحساب های بانکی (به طور معمول پوشش اخیر دو ماه) استفاده می شود وام دهنده باید ارزیابی ذخایر که تعریف شده به عنوان یک سپرده است که بیش از 50 درصد از کل ماهانه مقدماتی درآمد برای وام."
  • به همین ترتیب فردی مک لیست "جدید سپرده های بزرگ بدون توضیح قابل قبول" را به عنوان پرچم قرمز که در مورد وام دهندگان باید با پیگیری متقاضی

اگر شما نمی توانید اثبات از طریق اسناد و مدارک — که منبع بزرگ که سپرده گذاری قابل قبول است تحت دستورالعمل های برنامه, قرض دهنده باید بی اعتنایی به بودجه و استفاده هر چه به سمت چپ به شما واجد شرایط برای وام.

اگر تایید بودجه نیست به اندازه کافی به شما واجد شرایط برای وام شما نیاز به صرفه جویی تکه دیگری از پول نقد از یک منبع قابل قبول.

که گفت:, گرفتن وام پرداخت شده است مجاز است. شما فقط باید به افشای آن پرداخت پول از کجا آمد. این باید در نظر گرفته شود "قابل قبول" منبع:

اگر شما دریافت زیادی سپرده به تازگی و آن را از یکی از این منابع — شما ممکن است بخواهید صبر کنید 60 روز قبل از تقاضا برای وام مسکن.

که در آن نقطه, بودجه تبدیل به "چاشنی" به معنی آنها در حال حاضر خود را در بودجه با وجود این منبع.

این هنوز یک ایده خوب برای گرفتن بودجه از یک حزب با علاقه در معامله. که می شکند بی شمار از قوانین دیگر.

اما اگر عضو خانواده شما پرداخت شما را برای یک تعطیلات اخیر و یا شما به فروش می رسد ماشین خود را به عمه و سند نمی آن انتظار 60 روز می تواند یک راه حل است.

3. به طور منظم پرداخت های نامنظم فعالیت های

سازمان دیده بان به صورت ماهانه پرداخت می کند که مربوط به یک حساب اعتباری فاش شده در نرم افزار خود را.

به طور معمول در گزارش اعتبار خود را در کارت های اعتباری خود را وام خودرو و وام های دانشجویی و دیگر بدهی های حساب. اما برخی از طلبکاران نمی گزارش به دفاتر اعتباری عمده.

برای مثال اگر شما یک خصوصی شخصی و یا کسب و کار وام از یک فرد به جای یک بانک بدهی کسانی که ممکن است جزئیات را نشان نمی دهد تا در گزارش اعتبار خود را.

ماهانه 300 دلار پرداخت اتوماتیک در حساب بانکی خود را, اما به احتمال زیاد به هشدار دهنده از یک غیر فاش حساب اعتباری.

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (Jul 16, 2020)

یک بانک "VOD" (تأیید سپرده) را حل نمی کند همه مسائل بانکی

تاییدیه سپرده و یا VODs هستند اشکال است که وام دهندگان می توانید استفاده کنید به جای حساب بانکی. ثبت نام شما یک مجوز اجازه می دهد خود را در موسسه بانکی به دست تکمیل فرم نشان می دهد که صاحب حساب در آن زمان تعادل است.

VODs استفاده شده است به "اطراف" بیانیه بانک قوانین برای سال. اما تعداد آنها برای حل مسائل فوق الذکر.

برای اولین بار قرض دهنده می تواند درخواست واقعی بانکی و بی اعتنایی VOD اگر آن مظنون مسائل بالقوه.

دوم خزاين نیز نیاز به لیست حساب را دمای تعادل می باشد. که به احتمال زیاد به افشای اخیر ذخایر.

برای مثال اگر زمان تعادل $10,000 و دو ماه به طور متوسط تعادل $2,000 وجود دارد احتمالا اخیر بسیار و قابل توجهی سپرده شده است.

علاوه بر این وجود یک زمینه که در آن بانک خواسته است برای "شامل هر گونه اطلاعات اضافی که ممکن است کمک در تعیین اعتبار."

که در آن شما NSFs ممکن است ذکر شده است.

دلایل خوبی وجود دارد که به بررسی صورتحساب های بانکی خود را و درخواست خود را قبل از ارسال آنها را به وام دهنده خود را. خط پایین این است که شما فقط نمی خواهید به صداقت — شما می خواهید برای جلوگیری از ظاهر شدن نادرست است.

وام دهنده خود را نمی خواهد به نوبه خود چشم خود را به هر چیزی آن را مشکوک می یابد.

پرسش و پاسخ در وام بانکی

چرا وام دهندگان وام مسکن باید بانک اظهارات?

وام دهندگان وام مسکن نیاز به حساب بانکی به مطمئن شوید که شما می توانید استطاعت پرداخت و هزینه های بسته و همچنین ماهانه وام مسکن خود را پرداخت. وام دهندگان استفاده از صورتحساب های بانکی خود را به منظور بررسی مقدار شما را نجات داد و این منبع که پول است. آنها می خواهند برای دیدن است که آن را واقعا پول نقد خود را — و یا حداقل پول نقد را از یک منبع قابل قبول — و نه با احتیاط وام و یا هدیه ای است که باعث می شود وضعیت مالی خود را نگاه بهتر از آن واقعا است.

چگونه بسیاری از حساب بانکی آیا من نیاز به یک وام مسکن ؟

وام دهندگان وام مسکن به طور معمول می خواهید برای دیدن دو ماه گذشته ارزش صورتحساب های بانکی.

آیا من مجبور به فاش کردن تمام حساب های بانکی به یک وام دهنده وام مسکن?

اگر یک حساب بانکی به سرمایه در آن است که شما می خواهید استفاده کنید برای کمک به شما واجد شرایط برای وام مسکن, پس از آن شما را مجبور به افشای آن را به وام دهنده. که شامل هر گونه حساب پس انداز و یا به طور منظم جریان نقدی شما کمک خواهد کرد که پوشش خود را ماهانه پرداخت وام مسکن.

چه underwriters نگاه بانک مرکزی اظهارات?

زمانی که underwriters نگاهی به صورتحساب های بانکی خود را, آنها می خواهم برای دیدن است که شما پول کافی برای پوشش خود را پرداخت و هزینه های اختتامیه. برخی از انواع وام نیاز به چند ماه ارزش از پرداخت وام مسکن بیش از سمت چپ در حساب اضطراری "ذخایر." به عبارت دیگر هزینه های چشمگیر نمی تواند تخلیه حساب کاربری خود شوید.

Underwriters همچنین می خواهید برای دیدن که تمام وجوه در حساب های خود شده اند "منابع و چاشنی." این بدان معناست که منبع هر سپرده گذاری قابل قبول است و تایید و بودجه بوده است در حساب به اندازه کافی بلند برای نشان دادن آنها نیست آخرین لحظه وام و یا سوال برانگیز سپرده است.

آیا وام دهندگان وام مسکن نگاهی به پس انداز ؟

بله وام دهنده نگاه خواهد کرد در هر سپرده گذاری حساب بانکی خود را — از جمله چک کردن و پس انداز — به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه باز کردن خطوط اعتباری.

چرا underwriter انکار یک وام ؟

وجود دارد مقدار زیادی از دلایل underwriters ممکن است انکار وام. دو تا از رایج ترین کافی اعتباری و بدهی به نسبت درآمد. تا آنجا که بانک اظهارات نگران هستند underwriter ممکن است انکار وام اگر منابع بودجه نمی تواند تایید یا نیست "قبول است." این می تواند قرض با بیش از حد کمی قابل اثبات نقدی به واجد شرایط.

چه مدت طول می کشد underwriter به تصمیم گیری ؟

تعهد بار متفاوت توسط وام دهنده. زمان آن طول می کشد underwriter به تصویب وام مسکن خود را می تواند به عنوان کمی تا دو یا سه روز و یا به عنوان حد یک هفته. بانک های بزرگ تمایل به حرکت آهسته تر از غیر بانکی وام دهندگان وام مسکن.

مشکل خود را با وام دهنده وام مسکن?

اگر شما با داشتن مشکل گرفتن تایید و یا هدف قرار دادن موانع با وام دهنده خود را زیر کلیک کنید برای پیدا کردن بالا وام دهندگان ایالات متحده و مقایسه نرخ.

شانس هستند که بهتر دهنده فشار می تواند وام خود را از طریق.

بررسی نرخ جدید (Jul 16, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب