حراج صنعت آماده برای COVID-19 تعطیلی کسب و کار

برخی از کسب و کار به سادگی نمی خواهد زنده ماندن از ضرر و زیان از این بیماری همه گیر مستند — با وجود تریلیون دل

توسط AKHBAREMAAAA در 26 اردیبهشت 1399

برخی از کسب و کار به سادگی نمی خواهد زنده ماندن از ضرر و زیان از این بیماری همه گیر مستند — با وجود تریلیون دلار در کمک های اولیه — و خواهد بود مجبور به انحلال.

در اغلب موارد که نیاز به کمک محلی ها فروش های فوق العاده.

صنعت پیشرو در شاخص های اقتصادی مشکل; فروش های فوق العاده می دانم زودتر از بسیاری از هنگامی که کسب و کارهای کوچک مانند رستوران ها در حال مبارزه هستند و برخی از آنها پیش بینی موج تعطیلی و انحلال و به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

"آنها فقط نمی تواند زنده بماند گفت:" ضربه فیلم های پورنو کار, Jennings, رئیس جمهور جنینگز حراج در پنسیلوانیا است. "[پس از] در بسته به مدت دو ماه چقدر طولانی تر خواهد بود — و سپس تلاش برای راه اندازی مجدد کسب و کار خود را? آن را برای رفتن به یک وضعیت بسیار دشوار است."

مانند بسیاری از در حراج صنعت جنینگز منتقل شده در سال های اخیر از این زندگی سریع صحبت کردن جنگ مناقصه مردم اغلب فکر می کنم در مزایده. او میزبان بسیاری از انحلال مزایده آنلاین.

جنینگز' حراج شرکت است که به طور موقت بسته شده و به عنوان یک "غیر ضروری" کسب و کار در پنسیلوانیا اما مزایده هنوز هم اتفاق می افتد. و او پیش بینی افزایش در ماه های آینده.

"من انتظار دارم که هنگامی که ما قادر به شروع به انجام کسب و کار هنگامی که دادگاه بازگشایی شروع به پر کردن برای ورشکستگی ما در حال رفتن به شروع به دیدن خیلی افتضاح از براده های که در حال رفتن به برای [کسب] liquidations," جنینگز گفت.

و حراج شرکت هایی که باید منتقل عملیات خود را آنلاین را استفاده کرده اند. برخی مانند mid-Atlantic شرکت Rasmus مزایده, پست, تورهای ویدئو ها و رستوران ها آن را مصادره و برنامه بازديد و وانت اجتماعی را حفظ فاصله.

مدیر عامل کریستوفر Rasmus گفت: کار خود را مخروطی خاموش در اوایل مستند زمانی که رستوران ها و دیگر کسب و کارهای کوچک بودند مطمئن نیستید چه مدت این بیماری همه گیر خواهد گذشته و چه اقتصادی خرید اینترنتی ممکن است.

"من فکر می کنم که این اپیدمی بالغ شده است," Rasmus گفت. "تبدیل شدن به آن برای مردم روشن آنچه که در آینده ممکن است مانند نگاه کنید که در آن بازگشت در اوایل ماه مارس وجود دارد هیچ ایده چه چیزی آن را مانند نگاه کنید."

و برای بسیاری از آینده به نظر نمی آید خیلی خوب است. Rasmus گفت: در دو هفته گذشته یا او را به گرفتن بیشتر تماس از افرادی که تا به حال کسب و کار است که موفق شد قبل از COVID-19. و مکالمات اغلب شروع به راه همان است.

"مقدمه نوع" من هرگز فکر نمی کردم من می تواند در ساخت این تلفن تماس بگیرید, اما من قصد دارم به نیاز به در نظر گرفتن نابودی کسب و کار من" او گفت:.

حراج شرکت تمایل به شاخص های پیشرو اقتصادی سختی به گفته جان شولتز ملی فروش های فوق العاده انجمن که همچنین با این نسخهها کار برای Grafe حراج در مینه سوتا است. شولتز در حال حاضر صحبت کردن در مورد انحلال یک نانوایی محلی — ثابت از جامعه خود را.

"این مکالمات که تلخ و شیرین, راست?" او گفت:. "هنگامی که این یاد رستوران ها و نانوایی ها و خدمات مواد غذایی مکان های که در آن ما کمون به عنوان مردم شما تماس گرفته و می گویند که می دانید" من نمی توانم این کار را انجام نمی آن را واقعا می کشد و خود را heartstrings, راست?"

سپاسگزار او را برای فرصت های کسب و کار, اما او گفت: همچنین ایجاد چیزی از "متقابل فرآیند هایی با صاحب آن کسب و کار و شما" که در آن شولتز گفت که او تلاش می کند برای کمک به صاحبان حرکت و شروع فصل جدیدی از زندگی خود را پس از کسب و کار خود شکست خورده است.

اگر بسیاری از رستوران ها در واقع در نهایت رسیدن به یک نقطه شکستن در حدود همان زمان که به احتمال زیاد منجر به قیمت های پایین تر از حرفه ای درجه, رستوران, تجهیزات که اغلب می شود جامعی در مزایده.

اما برای کسانی که در موقعیت برای خرید گفت پنسیلوانیا حراج جنینگز "آنها خواهد بود قادر به استفاده از یک فرصت برای خرید خوب جایگزین استفاده از تجهیزات و مبلمان."

اریک Heidenberger یک شریک در DC رستوران که صاحب 11 رستوران ها و کافه ها در واشنگتن دی سی و در دلاور. او را خوش و او را قادر به بازگشایی تا زمانی که مستند نیست و کشش بیش از حد طولانی و او را هدف گذاری برخی از مزایده آنلاین برای تجهیزات رستوران و مبلمان آینده.

"همیشه وجود دارد تعمیرات است که باید انجام شود در یک رستوران," او گفت:. "وجود میز و صندلی که ممکن است اب و هوای. وجود یخچال و فریزر. وجود تجهیزات آشپزخانه."

Heidenberger اذعان به آن را بی دست و پا به طور بالقوه بهره مند شوند البته به طور غیر مستقیم از دیگر رستوران ها شکست اما گفت که او به انجام آنچه او می تواند به "آب و هوا این طوفان" با امید کسب و کار خود را زنده خواهد ماند و شاید حتی بیرون آمدن قوی تر است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن