بایر می رسد 10 میلیارد دلار حل و فصل در ارزیابی سرطان دعاوی

یکی از بزرگترین محصول-مسئولیت شهرک همیشه در حال شکل گرفتن است. علف خلاصه شده است فیلمهای weedkiller اما شاکیان

توسط AKHBAREMAAAA در 5 تیر 1399

یکی از بزرگترین محصول-مسئولیت شهرک همیشه در حال شکل گرفتن است. علف خلاصه شده است فیلمهای weedkiller اما شاکیان می گویند این باعث می شود که برخی سرطان و چندین داوران توافق کرده اند.

شرکت بایر به دست آورد که خلاصه ساز مونسانتو یک تا 10 میلیارد دلار قرارداد به سعی کنید به حل و فصل همه ادعا می کند در حال حاضر و آینده است. اما سوال این است که آیا این خواهد بود که یک صلح پایدار.

بازار اسکات تانگ کرده است. او در گفتگو با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio و زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

دیوید Brancaccio: چه آورده و دو طرف با هم ؟

اسکات تانگ: برای شاکیان ما در حال صحبت کردن در مورد 95,000 از آنها این مقدار پول شمالی از 10 میلیارد دلار یکی از بزرگترین تا کنون در یک محصول-مسئولیت حل و فصل است. و برای بایر به دست آورد که مونسانتو ساز خلاصه آن بوده است از دست دادن در دادگاه است که همیشه یک محرک می گوید استنفورد استاد حقوق نورا Engstrøm. ما روز گذشته صحبت کرد:

"هنگامی که داوران پیدا کردن شواهد به فوتی و فوری هنگامی که بیماری های جدی هستند و آنها برای پیدا کردن مقصر واقعی رفتار به نمایندگی از متهمان که زمانی که شما شروع به دیدن صفر در جدول حل و فصل."

Brancaccio: در حال حاضر چه طرح در اینجا به همه شاکیان می گویند "ما در حال حاضر به قطع یک معامله و حرکت"?

تانگ: این یک رمان است که راه را امتحان کنید را در همه حال حاضر و فردا معامله است. و است که به صورت بایر به حل و فصل با شرکت های حقوقی به نمایندگی از شاکیان.

الیزابت برچ که می آموزد قانون در دانشگاه گرجستان به من می گوید این است که شبیه به Vioxx داروی مسکن حل و فصل بیش از یک دهه پیش:

"آنها اساسا خرید شاکی وکلا کردن بازار و بگو:" نگاه ما در حال رفتن به حل و فصل خود را در تمام موارد و در بازگشت شما به ما بگویید که شما قصد به نمایندگی از آینده خلاصه شاکیان.'"

آنچه مشخص نیست این است که چگونه بسیاری از شاکیان ممکن است هنوز هم سو. وکلا به نمایندگی از حدود 25000 نفر از آنها را حل و فصل در حال حاضر. و خلاصه در رفتن به ماندن در بازار, تا مردم بیشتر خواهد شد در معرض آن است. بایر است راه اندازی یک علم مبتنی بر فرایند برای موارد آینده اما در حال حاضر آن را iffy چقدر بسته شدن این واقعا ارائه می شود.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن