سیاه متقاضیان به احتمال زیاد رد وام مسکن, مطالعه می یابد

داشتن یک خانه است که یکی از راه های اصلی مردم و ایجاد ثروت در این کشور پس از این واقعیت است که نزدیک به 75 درص

توسط AKHBAREMAAAA در 7 تیر 1399

داشتن یک خانه است که یکی از راه های اصلی مردم و ایجاد ثروت در این کشور پس از این واقعیت است که نزدیک به 75 درصد از سفید خانواده خود خانه خود را در مقایسه با 44 درصد از خانوارهای می رود راه طولانی به سوی توضیح مداوم شکاف ثروت.

مصرف کننده حمایت مالی اداره است که با داده های جدید حفاری به آن اختلاف. در حالی که آمریکایی های سیاه و سفید ساخته شده است برخی از سود در مالکیت خانه در سال گذشته آنها به مراتب بیشتر احتمال دارد به تبدیل کردن برای وام مسکن نسبت به سایر نژادها و اقوام.

حدود 7 درصد از وام خانه جدید رفت به سیاه homebuyers در سال 2019 از 6.7 درصد در سال 2018 است.

که بهبود گفت: Nikitra بیلی با مسئول مرکز وام اما او گفت: "آمریکایی های آفریقایی تبار همچنان محروم در وام مسکن سیستم مالی با توجه به جمعیت کلی است."

جمعیت ایالات متحده است که بیش از 13 درصد ،

هر چند وام انکار کلی کاهش 16 درصد از متقاضیان محروم بودند وام مسکن در سال گذشته در مقایسه با 7 درصد از سفید و وام گیرندگان. شایع ترین دلیل دهندگان ذکر شده تا کنون بود نسبت قرض بدهی به درآمد.

اقدامات سنتی در معرض خطر مانند بدهی به نسبت درآمد نامتناسب صدمه سیاه وام هنری گفت: Louis تیلور جونیور استاد شهری و برنامه ریزی منطقه ای در دانشگاه بوفالو.

"آنها در حال رفتن به انجام این کار به خوبی بر این که به دلیل کم درآمد است که آنها به طور سنتی و به دلیل بدهی که به دست آوردن آنها تنها در تلاش برای پایان می رسد دیدار," او گفت:.

تحقیقات نشان داده است که نسبت نیست قوی ترین پیش بینی کننده به طور پیش فرض.

در این هفته از مصرف کننده حمایت مالی اداره پیشنهاد یک قانون است که می تواند آن را آسان تر برای وام گیرندگان با بالاتر بدهی به نسبت درآمد به واجد شرایط برای وام. استاندارد فعلی می توان با اندازه گیری است که وزن آن قیمت بر اساس نرخ سالانه بهره.

"چه ما نمی دانیم این است که آیا با این متغیر اضافی شما در واقع رفتن به رشد وام پای گفت:" Karan کال ارشد تحقیقات مرتبط در شهری موسسه مالی مسکن مرکز سیاست. "آیا شما رفتن به آن را کوچک یا آن اقامت تقریبا همان است؟"

و اگر وام پای رشد می کند که می شود یک قطعه بزرگتر?

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن