گیلاس برداشت

چاق و چله و خوش طعم گیلاس—از شیرین به ترش قرمز به طلایی زرد—یکی از بهترین چیزها در مورد تابستان است. پس از فصل

توسط AKHBAREMAAAA در 24 اردیبهشت 1399

چاق و چله و خوش طعم گیلاس—از شیرین به ترش قرمز به طلایی زرد—یکی از بهترین چیزها در مورد تابستان است. پس از فصل خود را بسیار کوتاه (بسته به جایی که شما زندگی می کنند تقریبا از ماه مه تا اوت) در حال حاضر زمان برای لذت بردن از تازه گیلاس خود را بداند و منظور ما فراتر از غذا خوردن آنها را از دست, به عنوان با شکوه است که به عنوان. تازه گیلاس تازه پخته شده را به وتکه کیک و البته پای. آنها همچنین ارائه یک چلپ چلوپ شیرین-ترش عطر و طعم به بسیاری از غذاهای خوش طعم مثل ما گوشت خوک لغو احکام صادره ی با گیلاس خرد شده است. ما دستور العمل و راهنمایی در اینجا ممکن است فقط شما منجر به پایین کل جدید گیلاس-loving مسیر.

این درخت گیلاس

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس برای زندگی در نزدیکی یک باغ گیلاس چیدن خود را آسان است. هنگام چیدن گیلاس تازه بکشید و بنیادی است نه گیلاس. که باعث می شود کمتر کبودی و دیگر طراوت. در هنگام انتخاب در حال حاضر برداشت گیلاس, نگاه, برای, شرکت, براق, پوست, با ساقه سبز. در حالی که اکثر سوپر مارکت ها حمل بینگ (قرمز تیره) و راینر (صورتی و زرد) گیلاس و آلبالو و گیلاس (قرمز روشن) در حال سخت تر برای پیدا کردن. ناب پای گیلاس آنها بسیار کوتاه نجومی در اطراف اواسط ماه ژوئن. نگاه برای آنها در بازارهای کشاورزان'. گیلاس ادامه ندهید رسیدن یک بار برداشت تا همیشه برای نگاه عمیق رنگ—رنگ گیلاس نمی رسیده.

گیلاس جشن

به طور کلی گیلاس شیرین از دست دادن بسیاری از خود شیرینی و fruitiness زمانی که پخته شده, بنابراین ما ترجیح می دهند به استفاده از آنها در فرآورده های خام مانند ما گیلاس-بوربن صدای فش فش یا خامه گیلاس Semifreddo. آلبالو در دست خود را نگه دارید چروک و روشنایی هنگامی که پخته شده و به همین دلیل است که اکثر گیلاس کیک استفاده آلبالو. گونه های شیرین مانند بینگ, راینر, سیاه, روسی, یا جشن بهترین در سالاد میوه sorbets, بستنی, مخلوط, و salsas. آلبالو از جمله Morello یا ریچموند مناسب برای کیک و تارت و chutneys. سعی کنید آنها را در غذاهای خوش طعم نیز مانند ما آلبالو فارسی برنج.

گیلاس در بانک

اگر شما در حال برنامه ریزی برای خوردن گیلاس بعد شما آنها را خرید, فروشگاه, آنها را در یخچال در کیسه های پلاستیکی یا ظرف مهر و موم شده با یک حوله کاغذی به جذب رطوبت بیش از حد. آنها گذشته برای پنج تا هفت روز است. اگر شما نمی توانید مصرف و یا استفاده از گیلاس در قاب زمان که به یاد داشته باشید که آنها یخ هست. اول شستن گیلاس با ساقه های خود را در. سپس خشک و گودال آنها را. بعدی ذخیره کردن یک ورق کاغذ و یا کاغذ مومی بزرگ, هاردکور, ورق پخت و یا سینی که خواهد شد مناسب در فریزر خود را. ترتیب یک لایه از گیلاس بر روی ورق پخت. قرار داده و در فریزر تا گیلاس های یخ زده جامد حداقل 2 ساعت. فروشگاه گیلاس در فریزر-امن resealable ظرف فریزر-وزن پستی بالا کیسه های بزرگ برای این کار است. گیلاس یخ زده خوب تا یک سال.

یکی از راه های مورد علاقه ما برای حفظ طعم تازه از گیلاس است که به صمیمی. Purée گیلاس حفره دار در ماشین مخصوص مخلوط کردن پوشش با ودکا و خیس کردن به مدت یک هفته. فشار و اضافه کردن شربت ساده به طعم و مزه. صمیمی شدید گیلاس طعم و خدمت در مقادیر بیش از یخ با فشار از لیمو. و یا سعی کنید آن را با یک چلپ چلوپ از ویسکی یا بوربن یا صدر با سرد Prosecco و یا نوع دیگری از شامپانی.

ما نیز مانند شربت آلبالو که دو بزرگ با استفاده از: شربت می رود در نوشیدنی و گیلاس استفاده می شود برای چاشنی زدن. را بازمی گردد گیلاس به بجوش و خروش آمدن با شکر (حدود 1 فنجان در هر پوند.) و کمی بوربن و طبخ به آرامی تا زمانی که شکر حل شود و مایع شربتی حدود 10 دقیقه. شما می خواهید گیلاس به مناقصه اما کل. سرد گیلاس در شربت و سپس ذخیره آنها را در شربت را در یخچال. آنها را حفظ خواهد کرد برای حداقل یک ماه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن