شورون خرید نجیب انرژی نشانه آن است که نفت را مرده

شورون اعلام کرد آن را خرید و ایالات متحده شرکت نفت به نام نجیب انرژی در 13 میلیارد دلار معامله از جمله بدهی. ا

توسط AKHBAREMAAAA در 31 تیر 1399

شورون اعلام کرد آن را خرید و ایالات متحده شرکت نفت به نام نجیب انرژی در 13 میلیارد دلار معامله از جمله بدهی. از آن شده است در حالی که از ما دیده ایم یک خرید بزرگ در بخش نفت است که صدمه زدن به از آنجا که قیمت نفت کاهش یافته و در ابتدای COVID-19 بیماری همه گیر.

اما در حالی که صنعت نفت ممکن است به پایین در حال حاضر روز دوشنبه معامله می تواند نشانه آن است که آن را نمی کردن.

زمانی که قیمت نفت به شدت سقوط, که معمولا به دنبال یک موج از ترکیب و ادغام با توجه به جیم Burkhard از IHS Markit.

"بزرگ شرکت های نفتی امروز در واقع ناشی از قیمت نفت و ضعف در اواخر 1990s زمانی که ما شاهد یک موج بزرگ از ترکیب" او گفت:.

زمانی که قیمت نفت کاهش یافت در ماه آوریل — حتی منفی برای یک روز آنها کشیده پایین ارزش کوچکتر شرکت های انرژی. تام Seng, مدیر مدرسه, انرژی, اقتصاد سیاست و تجارت در دانشگاه تولسا گفت شورون به احتمال زیاد شاهد یک معامله و pounced در آن است.

"همه انرژی سهام شرکت ها است. بنابراین به حدی است ... تا حدودی از یک خرید مقرون به صرفه, من حدس می زنم شما می توانید می گویند," او گفت:.

در چند هفته گذشته قیمت نفت را حل و فصل در حدود 40 دلار در هر بشکه رسید. Seng گفت: اگر شرکت های نفتی مانند Chevon به دنبال به دست آوردن دیگر شرکت های انرژی "حداقل در حال حاضر شما فکر می شود که قیمت ها ادامه خواهد داد به آرامی اما مطمئنا حرکت می کند و بنابراین اگر شما نمی کنند در حال حاضر شما در حال رفتن به پرداخت هزینه برای آن در آینده است."

قیمت نفت همیشه می تواند سقوط و یا آنها فقط می تواند به ماندن قرار داده در حالی که برای. اقتصاددان فیلیپ Verleger گفت شورون است که به احتمال زیاد بیشتر علاقه مند شریف انرژی ذخایر نفت در کلرادو در غرب تگزاس و خارج از کشور.

"و این ذخایر است که می تواند تولید سودآوری 40 دلار در هر بشکه رسید," او گفت:.

اما نه با تمام شرکت های نفتی. مایکل وبر و انرژی و استاد دانشگاه تگزاس گفت: ما به احتمال زیاد برای دیدن بیشتر نفت ورشکستگی شرکت و جمع آوری بیشتر به عنوان شرکت های سعی می کنید به کشف کردن راه برای حفاری کارآمد تر.

"یکی از راه های کاهش هزینه و دستیابی به بهره وری بیشتر است به تحکیم به برخی از شرکت ها با هم می آیند به طوری که آنها می توانید به اشتراک گذاری منابع," او گفت:, و اضافه کرد که شورون معامله است نشانه ای هنوز هم وجود دارد زندگی در صنعت نفت. حتی به عنوان همه گیر نگه داشته است مردم در خانه گفت: تقاضا برای گاز و گازوئیل و سوخت جت نشده دور.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن