اتصال مصرف کنندگان به کسب و کار ایجاد شده توسط زنان از رنگ است که شور و شوق او را

به عنوان بخشی از جنبش نژادی و عدالت اقتصادی, مصرف کنندگان, حمایت از محصولات بیشتر و کسب و کار ایجاد شده توسط آ

توسط AKHBAREMAAAA در 14 تیر 1399

به عنوان بخشی از جنبش نژادی و عدالت اقتصادی, مصرف کنندگان, حمایت از محصولات بیشتر و کسب و کار ایجاد شده توسط آمریکایی های سیاه و سفید. این تلاش ها باید افزایش فروش به صورت سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و حتی به دست آورده حرکت در خارج از کشور.

برای جانت Oganah اتصال مصرف کنندگان با برندهای شده است یک سال شور و شوق. او یکی از جانت لیست یک پلت فرم است که کمک می کند تا مردم کشف مستقل مارک های ایجاد شده توسط زنان سیاه و زنان از رنگ در بریتانیا است.

از طریق پاپ آپ مغازه های خرده فروشی مشارکت و پادکست Oganah با هدف کاهش بار, سیاه, کسب و کار وقتی که می آید به دید و دسترسی به منابع مالی است.

با تجدید حیات از زندگی مهم جنبش Oganah گفت: علاقه به مارک های وابسته به جانت لیست مشخصی.

"برای من, آن را به طور کامل اعتبار آنچه که من همیشه شناخته شده," او گفت:. "اساسا دسترسی به پول و امور مالی است که واقعا در قلب دستیابی به تغییرات سیستماتیک و واقعا چالش برانگیز است که نژادپرستی نظاممند است که ما دیده ایم" Oganah گفت: بازار است.

جانت Oganah خارج پاپ آپ فروشگاه در ایسلینگتن محله لندن است. (حسن نیت ارائه میدهد از Oganah)

از طریق Oganah کار با جانت لیست یک لحظه گیر کرده است. آن را در یک پاپ آپ فروشگاه در آمستردام که در آن یک جوان, mixed-race دختر می رفت و متوجه عروسک در نمایش پنجره. "آنها سیاه عروسک, که چیزی است که من تصور او فقط تا به حال دیده نشده." مادر کودک را خریداری عروسک قبل از آنها باقی مانده است. مدت کوتاهی پس از آن بازگشت آنها به خرید یکی دیگر را برای دوست خود گفت: "ما هر دو شبیه عروسک است."

"من همیشه به عقب نگاه در آن دختر کوچک و این باعث می شود من متوجه است که این است که چرا ما در حال انجام آن" Oganah گفت. "به طوری که برای کسانی که پس از ما می توانید خود را نشان داده و در همه جا."

این سری با این نسخهها کار فقط با کمک شما. اجازه دهید ما می دانیم که چگونه اقتصاد خود را انجام شده است با استفاده از فرم زیر و داستان خود را ممکن است برجسته در آینده نسخه ای از "من اقتصاد است."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن