مصرف کنندگان تحریم گویا اما آن کار خواهد کرد ؟

گویا غذاهای تولید کننده انواع کالاهای اساسی شما در پیدا pantries از Latinx و غیر Latinx خانواده نه تنها در ایا

توسط AKHBAREMAAAA در 21 تیر 1399

گویا غذاهای تولید کننده انواع کالاهای اساسی شما در پیدا pantries از Latinx و غیر Latinx خانواده نه تنها در ایالات متحده بلکه در سراسر آمریکای لاتین: adobo سس لوبیا, زیتون, ادویه. آن را نیز بزرگترین اسپانیایی-متعلق به کسب و کار در کشور است. در حال حاضر آن را تبدیل به هدف از تحریم رهبری Latinx فعالان.

این همه را با نظرات گویا مدیر عامل شرکت رابرت Unanue ساخته شده در کاخ سفید سه شنبه.

"همه ما واقعا خوش شانس به یک رهبر مانند رئیس جمهور تهمت است که یک سازنده" Unanue گفت.

واکنش ؟ تحریم.

یک زن و شوهر از هشتگهای آغاز روند: #Goyaway و #BoycottGoya. منچستر مدرسه کسب و کار بازاریابی استاد آگوستا رید گفت: در حالی که تحریم ها ممکن است صدمه دیده است تصویر نام تجاری در کوتاه مدت و در دراز مدت "تحریم به طور معمول کار نمی کند."

"مصرف کنندگان در حال پریشان چیزهای دیگر" نی گفت. "آنها باید کوتاه خاطرات و اگر شما نگاهی به آنچه که در a 24-hour news چرخه همیشه وجود دارد یکی دیگر از داستان است که بازدید آن را کمی از اکسیژن که دور از داستان های موجود."

برای تحریم مانند این کار نیاز مشتریان را انتخاب کند. وجود دارد, مارک های دیگر — Conchita, Badia ایبریا — اما فروشگاه های آنها را حمل. تری Esper یک دانشگاه ایالتی اوهایو زنجیره تامین کارشناس گفت: اگر آنها در حال حاضر نیست "این ممکن است یک لمس سخت تر نوع از دسترسی به برخی از کسانی که برندهای رقیب و به خصوص در یک وضعیت مانند این که در آن کسانی که زنجیره تامین در حال حاضر بسیار نزدیک به دلیل تنها راه همه چیز با COVID-19."

فروشگاه بهترین موقعیت برای سهام این رقابت مارک های بزرگ زنجیره ای و یا قومی کوچکتر در فروشگاه های مواد غذایی, او گفت:. این که امیلی پاسکوال به او اقدام به خرید مواد غذایی. او با گویا محصولات در شهر نیویورک است.

"اما بازار رقابتی است و من فکر می کنم بسیاری از ما خوشحال هستند را به کسب و کار ما در جای دیگر" پاسکوال گفت.

و ما او معنی مادر abuela و tia. آنها تا به حال یک گروه تماس شب گذشته و تصمیم به توقف خرید گویا.

شرکت نمی پاسخ به درخواست برای نظر.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن