صنایع دستی حذفی, کاهش دی اکسید کربن و آلودگی در طول COVID-19

آبجو سازان خرید مقدار زیادی از دی اکسید کربن. آنها با استفاده از آن نه تنها به اضافه کردن برخی از fizz به خود

توسط AKHBAREMAAAA در 17 تیر 1399

آبجو سازان خرید مقدار زیادی از دی اکسید کربن. آنها با استفاده از آن نه تنها به اضافه کردن برخی از fizz به خود IPA, اما همچنین به پاکسازی مخازن برای تمیز کردن و انتقال آبجو از مخزن به بطری.

بیشتر دی اکسید کربن موجود برای خرید یک محصول جانبی تولید نفت و گاز. اما COVID-19 افسرده قیمت نفت و خفه تقاضا برای بنزین پس از نفت و گاز و اتانول گیاهان در حال ساخت کمتر دی اکسید کربن. است که در ساخت این محصول گران تر برای کسانی که به آن نیاز کارخانه های لبنی گنجانده شده است.

اتفاقا دم در واقع تولید مقدار زیادی از دی اکسید کربن. اما آن را گران به تصرف بنابراین بسیاری حذفی, فقط انتشار این گاز به جو کمک به آلودگی است.

امی جورج نمیفهمد که آن را ندارد به این باشد که راه.

"وجود دارد سه مرحله تصفیه," او گفت: با اشاره به کربن ضبط ماشین در Austin Beerworks یک آبجوسازی در سمت شمال تگزاس سرمایه است. این دستگاه به نظر می رسد کمی مانند یک هتل یخ ساز.

"برای اولین بار در حال خشک کن که حذف آب است. دوم این است که کربن فعال کشتی است که حذف ناخالصی و سپس سوم یک چیلر که طول می کشد که گاز و تبدیل آن به یک مایع" جورج گفت.

شرکت او زمینی آزمایشگاه فروخته می شود این تدبیر به آبجوسازی حدود یک سال پیش.

"این نوع از همیشه جام مقدس صنعت دم بود قادر به کشف کردن که چگونه به اصلاح CO2 که ما تولید می شود و قادر به قرار دادن آن را به عقب به ما آبجو" گفت: آدم DeBower یکی از موسسان و صاحبان Austin Beerworks.

DeBower گفت شرکت او در مورد پرداخت $100,000 به صورت واحد و نصب آن است.

در دنور آبجو شرکت از بنیانگذاران پاتریک کرافورد تصمیم کربن ضبط ماشین ساخته شده حس وجود دارد بیش از حد.

"من فکر می کنم ما را ببینید بسیار کوچکتر کارخانه های لبنی و کارخانه های لبنی ما اندازه گرفتن خود CO2 و استفاده از آن" کرافورد گفت.

یکی از چیزهایی است که رانندگی ماشین منگنه را به تصرف خود دی اکسید کربن است که در حال حاضر برخی از تولید کنندگان نمی خواهید به زحمت با حجم کم مشتریان.

"برخی از مشتریان ما در حال تامین کنندگان می گویند:" ما در حال رفتن به جیره CO2 برای عرضه های پزشکی استفاده از'" جورج گفت. ""ما در حال رفتن به افزایش قیمت 30% ما قصد داریم برای کاهش عرضه خود را در نیم.'"

"همه احساس خرج کردن" گفت: باب, نخود, مدیر عامل تخمیر انجمن که نشان دهنده کوچک و مستقل آمریکایی هنر و صنعت تخمیر. او گفت: کمبود دی اکسید کربن ممکن است بدتر قبل از آن بهتر می شود به عنوان کافه ها و رستوران های بزرگ کاربران CO2 بازگشایی شده است.

Molson Coors و AB InBev به احتمال زیاد احساس خرج کردن کمتر از پیشه وری کارخانه های لبنی. به دلیل مقیاس بزرگتر ماشین منگنه شده اند repurposing خود دی اکسید کربن در سال است.

چه درست برای تخمیر است که توانایی جذب دی اکسید کربن فراهم می کند و تنها برخی از آنچه آبجو سازان نیاز به استفاده از به طوری که آنها در حال حاضر هنوز هم به خرید دی اکسید کربن در بازار آزاد.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب