با وجود ماه ژوئن صعودی اشتغال, تعداد, بازار کار است وضعیتی وخیم و خواهد بود در حالی که برای

شغل گزارش منتشر شده در پنج شنبه واقعا خوب بود. کارفرمایان ایالات متحده اضافه شده 4.8 میلیون شغل در ماه ژوئن. ن

توسط AKHBAREMAAAA در 13 تیر 1399

شغل گزارش منتشر شده در پنج شنبه واقعا خوب بود. کارفرمایان ایالات متحده اضافه شده 4.8 میلیون شغل در ماه ژوئن. نرخ بیکاری کاهش یافت و 2.2 درصد به 11.1%.

اما همه این پیشرفت رسید که کسب و کار بازگشایی شد. در حال حاضر COVID-19 موارد صعودی در فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا و جاهای دیگر. و برخی از کسب و کار است که فقط دوباره باز هستند و نیاز به دوباره نزدیک است. برخی از آنها شاید برای همیشه.

آن می تواند مدت زمان طولانی به پشت پنجه آسیب این بیماری همه گیر است و باعث به آمریکایی ها اشتغال است. دولت از اقتصاد است که یک کیسه مخلوط در حال حاضر رابرت گفت: Frick, شرکت, اقتصاد, Navy Federal Credit Union.

"ما در حال ساخت گام های بلندی استخدام در برخی صنایع است که سخت ترین ضربه" Frick گفت: مانند اوقات فراغت و مهمان نوازی و تولید و خرده فروشی. "اما در همان زمان ما در حال اضافه کردن به صفوف به طور دائم بیکار نوع سخت-هسته بیکار."

پس یک لیوان نیمه خالی ؟ بیشتر شبیه سه چهارم.

حتما ما اضافه شده حدود 7.5 میلیون شغل است. اما دست ما به 22 میلیون نفر به این بیماری همه گیر قبل از آن گفت: نیک پناهگاه تحقیقات اقتصادی مدیر برای آمریکای شمالی در واقع استخدام آزمایشگاه.

"اشتغال است که هنوز هم 10 درصد کمتر از آنچه که ما در ماه فوریه" پناهگاه گفت. "و ما هنوز هم از دیدن واقعا افزايش سطح کار جداسازی چندین ماه به این بحران است."

که چه استیون Heald مواجه است. او به عنوان دستیار مدیر در یک high-end رستوران در واشنگتن تا زمانی که کسب و خشک در اواسط ماه مارس.

"آن را تمام کردم آماده برای تمدید بسته و پس از آن ما شد furloughed هفته که" Heald گفت.

او در بیکاری است. سپس رستوران بازگشایی است.

"کار کرده و به مدت پنج هفته فقط انجام takeout و سپس تصمیم گیری ساخته شده بود به رستوران برای آینده قابل پیش بینی" او گفت:.

این درد به ویژه شدید و ممکن است در طولانی مدت برای زنان و اقلیت ها گفت: کیت بان مدیر بازار کار سیاست و اقتصاد در واشنگتن مرکز رشد عادلانه.

"کم-دستمزد کارگران — که به طور نامتناسبی برای رفتن به سیاه و سفید کارگران اسپانیایی کارگران و زنان کارگر — کمتر احتمال دارد به دارایی و پس انداز مورد نیاز به قادر به آب و یک رکود" بان گفت.

کارشناسان معتقدند که شغل و درآمد نیست به احتمال زیاد به طور کامل بهبود می یابند تا زمانی که وجود دارد یک واکسن یا درمانی برای COVID-19.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de