اقتصاددانان انتظار بیشتر زیان کار است. اقتصاد اضافه شدن 2.5 میلیون به جای.

هیچ کس را دیدم این یکی. بسیاری انتظار داشتند که 7 شاید 10 میلیون بیشتر مشاغل از دست رفته در ماه مه رسید. به جا

توسط AKHBAREMAAAA در 17 خرداد 1399

هیچ کس را دیدم این یکی. بسیاری انتظار داشتند که 7 شاید 10 میلیون بیشتر مشاغل از دست رفته در ماه مه رسید. به جای 2½ میلیون شغل افزوده شد و نرخ بیکاری در واقع سقوط کرد.

البته که بعد از حدود 22 میلیون شغل از دست داده بودند و در ماه مارس و آوریل و بیکاری مشخصی به 14.7 درصد بالاتر از هر زمان پس از رکود بزرگ. اما آن را مانند به نظر می رسد پیشرفت است.

پس جریان چیست ؟

بیایید شروع با آدم Ruffolo. او 34 و دندان-دستیار دفتر در Austin, Texas.

"آغاز هفته سوم از ماه مارس به آنها اجازه دهید ما می دانیم که فقط با توجه به COVID-19 ما می توان به بسته شدن دفتر," او گفت:. Ruffolo کردم از بیکاری پس از آن در اواسط ماه مارس زمانی که تگزاس آغاز بازگشایی شد به او بازگشت.

"این فوق العاده است. شما می دانید من خیلی ترجیح می دهم این کار را به نشستن در اطراف هیچ کاری انجام نمی," او خندید.

در حال حاضر ضرب Ruffolo حدود 2.5 میلیون, و این که چگونه شما می توانید یک کار عظیم افزایش ممکن است با یک بیماری همه گیر هنوز هم مواج.

دانشگاه میشیگان اقتصاددان Betsey استیونسون گفت: دندانپزشکی است که در واقع کامل صغیر از نحوه خدمات شغل می گردند. این یک کسب و کار است که در آن مردم باید چهره به چهره و یا دهان-به-تیز-براق-ابزار.

"اقتصاد شروع به باز کردن تا مردم رفت و برگشت به دندانپزشک" او گفت:. "بنابراین دندانپزشکان دفاتر اختصاص 10 درصد از سود کار خود را در ماه گذشته."

اما حدود 30 درصد از افرادی که مشغول به کار در دندانپزشکان دفاتر قبل از همه گیر تا کنون نبوده است به نام. استیونسون گفت: مصرف کنندگان هنوز هم ترس از بیمار شدن و دریغ به صرف پول خود را. بنابراین دندانپزشکان "هنوز هم نیاز نیست همه کارگران خود را به دلیل ترس و از دست دادن درآمد است برگزاری تقاضا است."

بیش از نیمی از مشاغل که بازگشت در ماه مه در میله, رستوران ها, قمار و مانند آن. جو Brusuelas در RSM مشاوره شاهد چرخش در زمان واقعی فعالیت های مصرف کننده.

"فروشگاه باز TSA داده و ازدحام جاده — که همه به وضوح نشان داد که بدترین بود و پشت سر ما و بسیار متواضع بازیابی آغاز شده بود," او گفت:.

اما او گفت: آن را می توان سال قبل از مردم رفتن به غذا خوردن و رفت و آمد مانند آنها استفاده می شود و تمام کسانی که کارگران مشاغل دوباره.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب