هشت هفته در کسب و کار صورت سخت انتخاب بیش از PPP وام

هشت هفته پیش امروز Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل قانون تبدیل شد. ما بررسی پشت در با برخی

توسط AKHBAREMAAAA در 3 خرداد 1399

هشت هفته پیش امروز Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل قانون تبدیل شد. ما بررسی پشت در با برخی از کسب و کارهای کوچک و بانک ها صحبت می کنیم که در اولین روز برای پیدا کردن آنچه در قانون است و نه برای آنها انجام می شود.

آن را در زمان یک هفته پس از مراقبت عمل شد قانون برای کسب و کار کوچک ارائه وام به نام چک حفاظت برنامه را دریافت و در حال اجرا. در پایان آن روز Ashwin Deshmukh گفت که او در نهایت ساخت برخی از پیشرفت در تامین وام برای شهر نیویورک نوار کوکتل.

"من احساس می کنم ما قادر خواهید بود برای به دست آوردن حداقل یک وام -- اگر نه امروز از اواسط هفته آینده," او گفت:. آن را در زمان بیش از یک ماه است.

اما در این هفته Deshmukh گفت: او را خوش بینانه است. او تیراندازی به بازگشایی نوار برای carryout خدمات و تحویل یک هفته از امروز. و او با استفاده از پول وام به جدید استخدام آشپز کار در یک کوکتل منو و شروع به فروش محصولات پخته شده است.

"این ها چیزهایی هستند که ما نمی خواهد تمرکز اگر جهان با هم متفاوت بوده و در حال حاضر" Deshmukh گفت.

مانند بسیاری از صاحبان کسب و کار که کردم PPP وام Deshmukh مبارزه با چگونه برای دیدار با الزامات مورد نیاز برای وام ببخشند. کسب و کار مجبور به صرف 75 درصد از آن را در حقوق و دستمزد در هشت هفته.

که یک مشکل برای کن Giddon که شرکت صاحب یک لباس مردانه فروشگاه در نیویورک است.

"ما در دوره هشت هفته خواهد بود هشت هفته است که ما در حال بسته" Giddon گفت. "سپس آن را تقریبا غیر ممکن است برای تحقق حقوق و دستمزد تعهدات برای دریافت وام بخشش."

و او گفت: نیاز به صرف بیشتر پول وام در حقوق و دستمزد به این معناست که او نمی تواند آن را صرف در آنچه که او بزرگترین مشکل — اجاره.

"حقوق و دستمزد انعطاف پذیر است. اجاره است. و اجاره بها می توانید با قرار دادن کسب و کارهای کوچک کسب و کار," او گفت:.

برخی از کسب و کارهای کوچک نیست به نگرانی در مورد گرفتن وام خود را ببخشند.

Lorilyn Wilson co-صاحب یک شرکت حسابداری در پورتلند اورگان است. او در زمان از یک PPP وام و گفت: او می خواهم به جای نگه داشتن پول نقد در دست و پرداخت وام بعد.

"از آنجا که آن را مانند من نمی خواهم تمام کارکنان شاغل امروز من همچنین می خواهم آنها را به کار سه ماه شش ماه نه ماه از یک سال از در حال حاضر،".

اما وجود یک خطر است که کسب و کارهای کوچک ممکن است قادر به بازپرداخت وام خود را اگر ویروس خوشه دوباره بعد از این سال ویلسون گفت:.

"پس از آن ترس است, 'OK می کنم در واقع نگه داشتن کسب و کار من رفتن یا من خواهد بود مجبور به تعطیل در شش ماه دوباره؟'" او گفت:.

او افزود که صاحبان کسب و کار کوچک نگران هستند آنها را در یک چرخه داشتن به rehire مردم و سپس ذخیره کردن آنها را دوباره.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن