Facebook را نظارت هیئت مدیره در نهایت اینجا است. چگونه آن را تحت تاثیر قرار دهد محتوای اعتدال?

Facebook در حال حاضر نظارت هیئت مدیره است که باید نهایی می گویند بیش از آنچه محتوا باقی می ماند یا می رود در ر

توسط AKHBAREMAAAA در 18 اردیبهشت 1399

Facebook در حال حاضر نظارت هیئت مدیره است که باید نهایی می گویند بیش از آنچه محتوا باقی می ماند یا می رود در رسانه های اجتماعی پلت فرم. آن 20 نفر را به عنوان دادگاه عالی از انواع به وزن از روی حیله و تزویر گیری از آزادی بیان در مقابل محتوای مضر.

Facebook متعهد به ایجاد یک نظارت هیئت مدیره دو سال پیش یک روز پس از نیویورک تایمز با انتشار یک گزارش تحقیقی در مورد Facebook را از دست داده و با مشخصات بالا حوادث و نیز دخالت در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری.

این شرکت شده است برای انتقاد از مطالب گذشته تصمیمات اعتدال و اتهامات را رد کرده است که آن را بیشتر به اهداف محافظه کار-تکیه پست برای حذف.

نظارت هیئت مدیره شروع با 20 عضو و رشد به 40.
اعضای عبارتند از: نخست وزیر سابق دانمارک سابق حقوق بشر قاضی و یک جایزه صلح نوبل برنده است.

این گروه تصمیم خواهد گرفت که برخی از thorniest مسائل اطراف محتوای اعتدال در Facebook و آن خواهر و برادر سایت Instagram مانند سخنرانی نفرت و آزار و ایمنی و حفظ حریم خصوصی.

هیئت مدیره چهار شرکت در صندلی خود را می گویند تصمیم گیری نهایی خواهد شد و لازم الاجرا است. این بودجه از طریق 130 میلیون دلار اعتماد مجموعه Facebook و قرار است به کار به طور مستقل.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن