جکوزی بادی: کیفیت بالا در مقابل Amount

برای برقراری شرایط خوب و مناسب در زمان استفاده از جکوزی بادی بدنه با لایه های زیاد تشکیل شده است که یکی از آن

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

برای برقراری شرایط خوب و مناسب در زمان استفاده از جکوزی بادی بدنه با لایه های زیاد تشکیل شده است که یکی از آن ها لایه عایق می باشد که در برابر گرما و حرارت مقاومت دارد. راه اندازی این محصول بسیار ساده و آسان بوده و این ویژگی بسیار خوب باعث شده است تا دیگر کسی به سراغ جکوزی های سنتی که نگهداری سختی دارند ، نرود . جکوزی بادی مد نظر دارای امکان گرم کردن آب داخل خود می باشد که در صورت دسترس نبودن آب گرم نیز می توان به وسیله آب سرد محصول را راه اندازی کرده و مورد استفاده قرار داد. خرید جکوزی بادی ، خرید جکوزی پیش ساخته ، قیمت جکوزی بادی و قیمت جکوزی پیش ساخته بادی ، فروش انواع جکوزی بادی و خرید اینترنتی جکوزی بادی پرتابل با گرم کن و تصفیه کن در فروشگاه و نمایندگی محصولات بادی در ایران. در ایران این نوع محصولات غالباً با همان نام تجاری جکوزی و گاهی هم با نامهایی چون حوض آب چرخان یا وان آب گرم چرخان شناخته میشوند. مزیت استفاده از آب گرم نیز برای تمامی افراد آشکار است که به دلیل نرم شدن عضلات و استخوان ها از آن استفاده می کنند.

 Th is con te​nt has been wri᠎tten by GSA C ontent Gen᠎er at᠎or D᠎emov᠎er sion.

بخش کف نیز برای قرار گیری در محیط ها و سطوح مختلف دارای لایه های ضخیم تر و بیش تر می باشد و می توان آن را با خیالی اسوده در فضاهای گوناگون قرار داد. این هیتر به صورتی طراحی شده است که قابل تنظیم بوده و شما می توانید آب جکوزی را در حدود دماهای مختلف 20 تا 40 درجه سانتی گراد تنظیم کنید . البته لایه هایی که در ساخت جکوزی بادی استفاده می شود بسیار مقاوم تر و با ضخامت بیشتری است ،به طوریکه این جکوزی بادی با توجه به ابعاد بزرگ خود بتواند ظرفیتی 795 لیتری آب را تحمل کند ، بدون اینکه مشکلی برای آن به وجود بیاید . توجه داشته باشید که جکوزی های بادی به خوبی می توانند در برابر دماهای مختلف دوام بیاورند و علت آن نیزجنس بسیار خوبی است که برای تولید این محصولات بادی استفاده شده است . جکوزی بادی پیش ساخته اینتکس در اندازه های 6 نفره ، 5 نفره ، 4 نفره ، 3 نفره ، 2 نفره با اشکال دایره و شش ضلعی و مربع با جنس کاملا اصلی و اورجینال تولید شده اند . محصولات مشابه جکوزی بادی حرفهای ۴ نفره اینتکس با دیگر ابعاد و رنگبندیهای مختلف و با بهترین کیفیت در پایین صفحه به نمایش در آمدهاند.

جکوزی بادی همانطور که از نامش پیداست ، به عنوان یک محصول بادی تولید شده است که بدنه آن دارای ساختار بادی بوده و به همین علت نیز می تواند با ساختار بادی خود و طراحی گردی که دارد ، به عنوان یک جکوزی پیش ساخته و آماده مورد استفاده قرار بگیرد . این سیستم دارای یک تبلت لمسی بدون سیم است که برای استفاده آسان امکان جدا شدن از سازهی خود را نیز دارد. در دیگر ورزشگاههای دنیا، یک استادیوم بزرگ و یک زمین کوچک در کنار یکدیگر قرار دارد. در صورت تمایل با مراجعه به دسته بندی جکوزی بادی خانگی میتوانید از انواع جکوزیهای بادی با ظرفیتهای مختلف دیدن نمایید. جکوزی بادی خانگی ۶ نفره اینتکس با طراحی دایرهای شکل مناسب برای استفاده در محیطهای سر بسته و فضاهای رو باز است که از شکل و شمایل بسیار شیک و سادهای برخوردار میباشد. به همین دلیل می توان با خیالی آسوده از این جکوزی بادی اینتکس در فضای باز میز استفاده نمود. از جمله این ویژگی های دوست داشتنی می توان به پرتابل بودن این محصولات بادی اشاره نمود ، بدین ترتیب شما می توانید به راحتی آن را جابجا و حمل کنید . در بخش هیتر جکوزی بادی 4 نفره اینتکس یک صفحه نمایش قرار داده شده است که از آن طریق می توانید اطلاعات جکوزی را نیز داشته باشید و نسبت به کنترل دما اقدام کنید . Th is ᠎da᠎ta h᠎as  been creat​ed by GSA C on tent G᠎ener​at or D᠎emoversion .

لایه های استفاده شده در داخل بدنه نیز از PVC دو لایه بوده و همانطور که اشاره کردیم برای افزایش استحکام بدنه جکوزی تعبیه شده اند. جکوزی بادی ظرفیت خانوادگی دارد تا اعضای خاواده قادر به استفاده از آن باشند. جکوزی بادی خانوادگی اینتکس بهترین گزینه برای استفاده در محیط های شخصی است که با قابلیت های گوناگون موقعیت مناسبی برای علاقه مندان ایجاد می سازد. همچنین یک درپوش برای پوشش دادن سطح جکوزی بادی هنگام پر بودن حجم آن از آب وجود دارد که به وسیله این درپوش، آلودگیها و ذرات کوچک موجود در محیط اطراف به درون آب آن راه نیافته و آن را کثیف نمیکنند. اکثریت این جکوزی های بادی دارای لوازم کامل مانند گرمکن آب با قدرت هیتر بالا ، ماساژور و ایرجت ، فیلتر تصفیه آب ،نمایشگر فشار سنج ، سبد قرص کلر جهت ضد عفونی کردن آب جکوزی بادی ، درپوش جهت جلوگیری کردن از ریختن آشغال و گرد و خاک در داخل جکوزی ، زیر انداز برای جلوگیری از صدمه دیدن بدنه جکوزی از سطح زمین ، ساک حمل و نقل برای جا به جایی راحت تر، آچار مخصوص ، رابط نصب شلنگ ، دریچه تخلیه آب از کف ، پمپ باد مخصوص بدنه جکوزی بادی و خدمات پس از فروش در نمایندگی اینتکس و فروشگاه اینترنتی اینتکس سایت شاپ اینتکس را دارد .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن