مالکان انباشته بود رکورد صاحبان سهام به عنوان بحران آغاز شد

در سه ماهه اول سال صاحب خانه انباشته رکورد $6.5 تریلیون دلار در آنچه که به عنوان شناخته شده "tappable" عدالت خ

توسط AKHBAREMAAAA در 17 تیر 1399

در سه ماهه اول سال صاحب خانه انباشته رکورد $6.5 تریلیون دلار در آنچه که به عنوان شناخته شده "tappable" عدالت خانه — است که این مقدار از حقوق صاحبان سهام مالکان می تواند در برابر قرض گرفتن و هنوز هم 20 درصد کوسن. این یافته از داده های وام مسکن شرکت شوالیه سیاه.

و هر چند در سه ماهه اول به پایان رسید در ماه مارس فقط به عنوان همه گیر بود واقعا تعطیل کسب و کار, ارزش خانه تنها نگه داشته و افزایش پس از آن گفت: شوالیه سیاه را اندی Walden, به عنوان خریداران رقابت برای عرضه محدود از خانه.

"آنها در حال دیدن این رکورد نرخ بهره پایین و آنها در خارج وجود دارد برای خرید خانه و نوع حفظ آن قیمت خانه در خارج وجود دارد در بازار," او گفت:.

در ضمن صاحبخانه شاید spooked توسط آخرین رکود مسکن نیز تمایلی به جلب کردن سهام خود را از طریق نقدی از refinancing و یا صفحه اصلی وام سهام و وام دهندگان بیشتر تمایلی به اجازه دهید آنها را.

"حتی آن دسته از مالکان که در خارج وجود دارد با ضربه زدن به سهام در حال ترک بیشتر گوشت بر استخوان" والدن گفت. "آنها در حال ترک بیشتر سهام نشستن در خانه های خود و نه به طور کامل بهره برداری خود را مانند ما دیدم پشت در [2005-2008]."

که مسکن ثروت برگ مالکان در شکل بهتر به مقاومت در برابر بحران کنونی است. تمام موجودی که ساخته شده این امکان را برای کنگره اجازه دهید به وام گیرندگان با فدرال حمایت تاخیر در پرداخت وام مسکن تا یک سال گفت: سوزان Wachter یک استاد امور مالی در مدرسه وارتون.

"اکثریت آمریکایی ها مالکان و برای آنها در حال رفتن به از دست دادن خانه خود را," او گفت:. "و در واقع آنها می توانند در صورت لزوم حتی در قرعه کشی وام مسکن خود را با پرداخت" برای پوشش سایر ملزومات.

35 درصد از خانواده هایی که در اجاره لازم نیست که لوکس. بیشتر مستاجرها در حال از دست دادن مسکن خود را به عنوان محدودیت در اخراج آسانسور در سراسر کشور است.

"این یک داستان فوق العاده از دارا و ندار که در آن سیستم تنظیم شده است برای حمایت از مالکان اما از آن محافظت نمی کند مستاجرها," او گفت:.

صاحب خانه به طور کلی در مالی بهتر شکل و گفت: William Emmons, سرب اقتصاددان در مرکز خانواده ثبات مالی در بانک فدرال رزرو سنت لوئیس.

"من می خواهم بگویم این همبستگی نه علیت" او گفت:. "افرادی که مالکان تمایل به قوی تر موقعیت های مالی, تمایل به, مسن تمایل دارند که بیشتر آموزش عالی با درآمد عالی, ثروت," او گفت:.

آنها همچنین تمایل به سفید است. سیاه پوست و لاتین مردم بسیار کمتر احتمال دارد به خانه خود و خانه های خود تمایل به درک بیشتر به آرامی کمک به شکاف ثروت.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب