اگر بانک فدرال نامزد تایید شد, می تواند آنها تغییر سیاست های پولی?

فدرال رزرو حکام شروع می شود دیدار سه شنبه دو ذخیره جدید هیئت مدیره نامزد در مسیر تایید. کریستوفر والر رئیس تح

توسط AKHBAREMAAAA در 7 مرداد 1399

فدرال رزرو حکام شروع می شود دیدار سه شنبه دو ذخیره جدید هیئت مدیره نامزد در مسیر تایید.

کریستوفر والر رئیس تحقیقات در سنت لوئیس فدرال رزرو تا کنون نیست بالا بردن هر گونه ابرو. اما یک زن و شوهر از جمهوری خواهان مجلس سنا گفته اند که آنها را در مخالفت با تایید جودی شلتون یک مشاور اقتصادی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016. اگر آنها تایید شد, چگونه ممکن است که تغییر تغذیه حرکت رو به جلو ؟

جودی شلتون حمایت برای به تساوی ارزش دلار آمریکا به, قیمت طلا, به عنوان آن را قبل از رکود بزرگ. Gary Richardson, استاد اقتصاد در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین گفت که او نگران شلتون گرفتن ایالات متحده به بازگشت به استاندارد طلا.

"نگرانی از این است که کسی که در خارج وجود دارد دفاع است که ما باید در یک استاندارد طلا را درک نمی کند سیاست های پولی و درک نمی کند راه اقتصاد و یا ملی و یا بین المللی سیستم های مالی عملکرد" ریچاردسون گفت.

اما او گفت: از آنجا که فدرال رزرو طراحی شده است که با کنترل و توازن نفوذ او محدود خواهد بود. دیگر نامزد کریستوفر والر یک شبیه اقتصادی پس زمینه به فرمانداران در حال حاضر در هیئت مدیره.

پیتر Conti-قهوه ای در دانشگاه پنسیلوانیا مدرسه وارتون می گوید هر وقت مهم است.

"هر فرماندار و هر یک از بانک مرکزی رئیس جمهور می شود با انتصاب یک قلدر منبر" Conti-براون گفت. "و آنچه که فرماندار یا رئیس جمهور می کند که منبر می تواند موضوع قابل توجهی است."

و او گفت: شلتون شخصی روابط به تهمت افزایش نگرانی های پس حتی این پیشنهاد که یک تغذیه فرماندار ممکن است به نفع یک رئیس جمهور می تواند به تضعیف نهادی مزایای یک بانک مرکزی مستقل.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net