واردات راه به عنوان COVID-19 انتقاد را به ایالات متحده-چین تجارت

چین ممکن است تنها اقتصاد در جهان بازگشت به "عادی" اما این واردات تصویر هنوز هم به نظر می رسد بسیار بد کردن 14

توسط AKHBAREMAAAA در 19 اردیبهشت 1399

چین ممکن است تنها اقتصاد در جهان بازگشت به "عادی" اما این واردات تصویر هنوز هم به نظر می رسد بسیار بد کردن 14 درصد با توجه به شماره های جدید پنج شنبه.

تا آنجا که به آمریکایی خرید کالا از چین راه پیگیری از نظر واردات به اهداف پکن به توافق در آن تجارت و معامله با واشنگتن به امضا رسید و در ژانویه. البته همه گیر ناودان هر دو اقتصاد اما در حال حاضر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و تهدید به کشتن معامله و افزایش بیشتر تعرفه ها. دو کشور برنامه ای برای ملاقات در مسائل مربوط به تجارت هفته آینده.

به طور معمول معاملات تجاری کاهش تعرفه و سپس اجازه دهید سرمایه داری شکل که اقدام به خرید چه چیزی و چه مقدار. اما ایالات متحده-چین معامله دارای یک هدف است که چین خرید به طور متوسط 12 میلیارد دلار در آمریکا کالا در هر ماه.

در حال حاضر واقعی واردات کمتر از نیم است که با توجه به S&P به بازار جهانی هوش. کریس راجرز کمک کننده به S&P جهانی گفت: چین به سختی خرید هر چیزی که همه گیر آمار وجود دارد.

"در حالی که اقتصاد قفل شده بود که البته قرار بود به اصلاح بسیاری از تقاضا" راجرز گفت. "این تقاضا را برداشت تا در اواخر ماه مارس و البته آمریکایی تولید و کشاورزان آمریکایی و آمریکایی تولید کنندگان انرژی وجود ندارد."

وجود دارد به مسائل و یا حمل و نقل آن را بیماری اوج. در مورد نکته: بسته بندی گوشت می آمد گیاهان تعطیل به عنوان کارگران بیمار از ویروس.

ایالات متحده-صادرات خودرو به چین کاهش یافت, آیا به عنوان دانه های سویا که تمایل به تجارت در زمستان و بهار است.

"هر دو طرف با داشتن این شیوع در اوج تقاضا در فصل برای صادرات سویا گفت:" Wendong ژانگ استادیار اقتصاد در دانشگاه ایالتی آیووا.

برای بسیاری از تحلیلگران چینی واردات هدف بود که همیشه یک شوت — بلند پروازانه همه گیر و یا هیچ. اما ژانگ می بیند یکی از راه های به دست آوردن وجود دارد.

"تنها راه برای انجام آن است برای خرید برخی از محصولات است که شما را در غیر این صورت خرید از کشورهای دیگر و در حال حاضر خرید از آمریکا" ژانگ گفت.

که دولت کون به بازار که در ایران طراحی شده است برای جلوگیری از. اگر توافق می رود kaput به عنوان برگ برنده در حال حاضر تهدید می کند, او می خواهم بیشتر تعرفه های چینی چیزهای آمدن به اینجا.

"قرار دادن تعرفه های کالاهای مصرفی و دیگر چیزهایی که ما می خواهیم مردم را به خرید برای کمک به اقتصاد عقب بر گردیم روی پای خود به نظر نمی رسد مانند حق اقتصادی داخلی تصمیم گفت:" لین فیشر Fox, تجارت, وکیل, در آرنولد & Porter. نه به ذکر است بازار سهام به طور بالقوه کوه در می رم بیرون.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن