در مراکش, گردشگری, یخ زده است. بنابراین اقتصاد است.

برای بسیاری از زندگی در مراکش, مراکش ماه رمضان بود و بر خلاف هر گونه دیگر در حافظه اخیر است. این کشور مرزهای خ

توسط AKHBAREMAAAA در 8 خرداد 1399

برای بسیاری از زندگی در مراکش, مراکش ماه رمضان بود و بر خلاف هر گونه دیگر در حافظه اخیر است. این کشور مرزهای خود را بسته در مارس 20, قبل از ماه مبارک رمضان آغاز شد و تا به حال قفل شده است و پایین ترین فضاهای عمومی از قبل.

"مقامات آغاز شده توسط بستن مدارس و سپس رستوران و سپس مساجد و سپس ناگهان همه از یک هتل ها و مهمان خانه ها گفت:" Youssef Babas یک بقال در مراکش. "کسب و کار ما بستگی دارد بسیار در گردشگری است که ما تا به حال هیچ چاره ای جز به خطر بیاندازد."

برای Babas و بسیاری دیگر در مراکش, صنعت گردشگری ضروری است. با توجه به یک 2019 گزارش از جهان, سفر و گردشگری, شورای حدود 30 درصد از اقتصاد محلی در مراکش حول محور گردشگری و آن را یکی از مهمترین و توریستی وابسته به اقتصاد در جهان است.

"نود درصد از مشتریان رستوران ها و مهمان خانه ها و قهوه اماکن" گفت: Babas در یک مصاحبه تلفنی با "بازار" میزبان کای Ryssdal. "و دیگر 10% مشتریان محلی است."

هنوز Babas است که اعتماد به نفس او می تواند بازگشایی برای مردم محلی ، گفت: Babas "من بسیار با اعتماد به نفس ما میخوایم آن را."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا برای شنیدن مصاحبه کامل.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن