J. C. Penney می پیوندد صفوف فروشندگان عمده تشکیل پرونده برای ورشکستگی

به سختی و هر کسی است که از خرید به دلیل COVID-19 همه گیر است و هیچ کس نمی داند که کسب و کار خواهد شد به حالت ع

توسط AKHBAREMAAAA در 29 اردیبهشت 1399

به سختی و هر کسی است که از خرید به دلیل COVID-19 همه گیر است و هیچ کس نمی داند که کسب و کار خواهد شد به حالت عادی بازگشت. در روز جمعه, J. C. Penney شد فقط آخرین در یک خط از فروشندگان عمده به اعلام ورشکستگی.

Neiman Marcus و J. Crew نیز اعلام ورشکستگی کرده است. این بیماری همه گیر است برخورد یک ضربه عمده به خرده فروشی اما حتی زمانی که اقتصاد پررونق بود این کسب و کار تلاش می کرد.

آنها تا به حال خرد کردن بدهی های بیش از حد بسیاری از آجر و ملات فروشگاه در زمانی که مردم در فروشگاه آنلاین. کارشناسان می گویند این درس این است که اگر شما نمی توانید به خوبی در طول زمان خوب شما به سرعت سقوط در طول آنهایی که بد.

"این بیماری همه گیر قرار داده نشده است این شرکت از کسب و کار" گفت: اریک گوردون در دانشگاه میشیگان راس دانشکده کسب و کار. "این شرکت ها رفتن آنها پایین تخلیه قبل از همه گیر. بنابراین شما باید برای اقامت تا تاریخ. این خرده فروشان سقوط کرد که پشت بار و با داشتن مشکل گرفتن."

گوردون می گوید ما می توانیم انتظار بیشتر تعطیلی و ورشکستگی براده. همه چشم ها در دیگر غول صنعت مانند Nordstrom است که در حال حاضر به طور دائم توقیف بیش از ده مکان.

که خبر بد برای خرده فروشی کارگران ده ها هزار از آن در حال حاضر شده است furloughed. بیشتر اخراج انتظار می رود.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن