بانک ها را کنار بگذارند میلیاردها انتظار بزرگ مصرف کننده پیش فرض وام

این هفته رژه بانک درآمد ادامه داد: چهار شنبه. ما درآمد سه ماهه دوم, گزارش از گلدمن ساکس گروه خدمات مالی PNC و

توسط AKHBAREMAAAA در 26 تیر 1399

این هفته رژه بانک درآمد ادامه داد: چهار شنبه. ما درآمد سه ماهه دوم, گزارش از گلدمن ساکس گروه خدمات مالی PNC و ما Bancorp. PNC و ما Bancorp بیشتر مصرف کننده کسب و کار از گلدمن ساکس. و آنها هر دو گزارش صرفنظر پول بیشتر برای وام ضرر و زیان است. پس چرا بانک ها خیلی نگران که آیا مصرف کنندگان پرداخت خواهد شد آنها را به عقب ؟

در پایان سه ماهه اول این سال مصرف کنندگان ایالات متحده یک رکورد 14.3 تریلیون دلار در بدهی.

"وجود دارد مقدار زیادی از بدهی های وجود دارد خارج وجود دارد" گفت: ریتا McGrath, یک استاد در کلمبیا مدرسه کسب و کار. او اشاره می کند که $14 تریلیون دلار در بدهی های مصرف کنندگان وجود دارد قبل از همه گیر رسید.

"این نوع از یک بمب ساعتی شده است که در آینده برای مدت زمان طولانی," او گفت:.

در حال حاضر اخراج گسترده را ترک کرده اند برخی از مصرف کنندگان تعجب که چگونه آنها در حال رفتن به پرداخت صورتحساب خود را. ایان اونیل از دست داده و کار خود را به عنوان یک تکنسین در نیویورک مجموعه ای از سری CBS "اف بی آی" در اواسط ماه مارس. آنها دو روز دور از بسته بندی تا قسمت 19.

"و آنها تصمیم نه تنها ما نمی خواهید به پایان قسمت 19, ما نمی خواهید به پایان باقی مانده را چهار قسمت از فصل. و که در آن بود," او گفت:.

اونیل است که نان آور خود را برای همسر و دو بچه. آنها باید یک تعادل در حدود $20,000 در خود کشف کارت. به علاوه یک ماشین اجاره پرداخت وام دانشجویی و وام مسکن. اونیل گفت: تا کنون او را قادر به مسدود کردن تمام آن پرداخت. آنها در حال گرفتن توسط خود بیکاری را بررسی کنید. که شامل اضافی 600 دلار در هفته اجرا می شود که در پایان ماه.

"هنگامی که آن برنامه شروع به اجرا کردن این زمانی است که من واقعا دست پاچه در مورد آنچه که من باید انجام دهید؟" اونیل گفت.

اولین اولویت او گفت که می خواهد وام مسکن آب و برق و مواد غذایی است. کارت اعتباری بدهی ؟ که می آید گذشته است. بانک ها می دانند که. G. اسکات Clemons رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Brown Brothers Harriman گفت: سه نفر از بزرگترین مصرف کننده بانک ها را کنار بگذارند میلیاردها دلار در سه ماهه دوم برای پوشش وام آنها ممکن است مجبور به نوشتن کردن.

"اما 30 میلیارد دلار وام از دست دادن ذخایر برای یک ربع به شما می گوید که آنها در حال پیش بینی زیادی را بدتر می آیند" Clemons گفت.

او افزود که در زمان بحران می تواند به عنوان به زودی به عنوان این سپتامبر به خصوص اگر افراد بیکار نمی پیدا کردن شغل جدید و یا دریافت هر گونه کمک بیشتر از دولت فدرال است.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن