Kudlow می گوید اضافی 600 دلار برای مزایای بیکاری در ماه جولای به پایان خواهد رسید

دولت فدرال شده است مکمل دولت مزایای بیکاری در طول همه گیر توسط 600 دلار در هفته در یک زمان بیش از 20 میلیون نف

توسط AKHBAREMAAAA در 26 خرداد 1399

دولت فدرال شده است مکمل دولت مزایای بیکاری در طول همه گیر توسط 600 دلار در هفته در یک زمان بیش از 20 میلیون نفر بیکار هستند.

کنگره در حال حاضر بحث که آیا برای گسترش سود اما کاخ سفید نگران است این باعث می شود کار نمی کند بیش از حد جذاب است. کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: در سی ان ان پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود.

بازار را Nova Safo جزئیات. در زیر یک ویرایش متن خود را در گفتگو با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio.

دیوید Brancaccio: چه Kudlow, مدیر, ایالات متحده آمریکا شورای اقتصاد ملی می گویند این آخر هفته ؟

نوا Safo: او گفت: برگ برنده دولت است و با توجه به اینکه برای ارائه یک پرداخت پاداش به افرادی که رفتن به کار. کنگره بحث در حال حاضر در مورد اینکه آیا برای تمدید 600 دلار در هفته بهره مند شوند. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه. اما در اینجا چیزی است که Kudlow گفت: در سی ان ان دیروز:

"ما در حال پول دادن به مردم به کار بهتر است از حقوق خود را دریافت کنید. و که ممکن است کار کرده اند برای اولین بار زن و شوهر از ماه. آن را در اواخر ژوئیه ، ما در دولت, رئیس جمهور — به دنبال اصلاحات اندازه گیری است که هنوز هم ارائه برخی از نوع از پاداش برای بازگشت به کار."

Brancaccio: این یک فرضیه است و یا وجود شواهد مردم در حال باد کردن شغل به دلیل اضافی بیکاری پول ؟

Safo: این حدیثی. Kudlow می گوید او شنیده از رهبران کسب و کار که در حال گفت آنها در حال دیدن این پدیده شده است.

این دفتر بودجه کنگره را در سوال نگاه کنید. این را قبلا گفته است که با دستمزد کم کارگران را متحمل فشار از دست دادن شغل.

و به دنبال در چگونه گسترش 600 دلار سود خواهد تاثیر کارگران CBO پیش بینی شده است که بله مردم کمتر خواهد شد بازگشت به کار به دلیل آنها می شود پول بیشتر اگر آنها در خانه بمانند حداقل در کوتاه مدت. اما آن را نیز به این نتیجه رسیدند که گسترش منافع خواهد افزایش تقاضا برای کالا و خدمات است که به نوبه خود کمک به اقتصاد است.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن