کتابخانه ها سال ها وقت صرف بازسازی خود را دارند. خواهد آنها را مجبور به انجام دوباره آن را ؟

بیش از 15 سال گذشته کتابخانه های عمومی در سراسر کشور شده اند بازاندیشی نقش خود را به عنوان یک فضای عمومی است.

توسط AKHBAREMAAAA در 26 اردیبهشت 1399

بیش از 15 سال گذشته کتابخانه های عمومی در سراسر کشور شده اند بازاندیشی نقش خود را به عنوان یک فضای عمومی است. آنها تکامل یافته از فقط یک محل برای اتمام کتاب به جامعه هاب و تحول آمده است با بسیاری از طرح های جدید و برنامه های. بوستون کتابخانه های عمومی به عنوان مثال کار کرده است در حال توسعه بیشتر مقرون به صرفه مسکن به نشستن در بالای برخی از شاخه های آن. Austin کتابخانه های عمومی ارائه می دهد دوره های شهروندی برای مهاجران و میزبان تابعیت مراسم. و بریستول کتابخانه عمومی در ایندیانا مانند بسیاری دیگر اجازه می دهد تا کاربران را به اتمام پخت تجهیزات برای استفاده در خانه.

بسیاری از این تغییرات جدید به این معنی است که مردم زمان بیشتری را صرف در کتابخانه ها. و که در حال حاضر مشکل برای کتابخانه ها به عنوان آنها شروع به بازگشایی در طول coronavirus بیماری همه گیر. بازار میزبان کای Ryssdal صحبت با جنیفر پیرسون مدیر Marshall County Library در ایالت تنسی و رئیس انجمن روستایی و کتابخانه های در مورد چگونه او کتابخانه و کتابخانه ها در سراسر کشور ادامه دارد وفق دهند و در خدمت نیازهای مشتریان خود.

در حالی که صحبت کردن به پیرسون Ryssdal به یاد می آورد خود گزارش در طول رکود اقتصادی ، او را به صحبت کردن با مردم "بود که شغل خود را از دست داده و واقعا تا به حال هیچ جایی برای رفتن و آنها را به کتابخانه ها برای استفاده از کامپیوتر و امکانات و به خصوص Wi-Fi." او خواسته پیرسون اگر او انتظار می رود که نیاز به اندکی زود است. پیرسون توضیح داد که مردم در حال حاضر با استفاده از Wi-Fi در کتابخانه اساس حتی اگر درهای بسته باقی می ماند. او گفت که "اولین چیزی که ما را به روی عموم باز... است که برخی از کامپیوترهای عمومی" به طوری که کاربران می تواند به "پر کردن برنامه های کاربردی شغل و ارسال رزومه." او توضیح داد که "این نیز فصل مالیات" و است که بسیاری از مردم با تکیه بر کتابخانه به "پر کردن مالیات خود را."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا برای شنیدن مصاحبه.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب